18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bodnięcie kozy i szewska pasja

fantastico • 2017-02-13, 13:33
Wyprowadzenie z równowagi chłopca przez ubodzenie kozy przez co dokonuje ataku drągiem na stado czworonogów. Płochy ten jegomość gdy tak nieszkodliwe stworzonko chciało go nastraszyć.


CandleInTheWind

2017-02-13, 14:15
cały czas miałam nadzieję że ten gówniarz na odchodne dostanie takie bodnięcie że zgubi zęby

darex99

2017-02-13, 14:23
Te młode pokolenie w obecnych czasach potwornie zj***ne jest. Jak się chwilę posłucha ich "rozmów" w tramwaju/autobusie, gdziekolwiek, to ma się chęć przypie**olenia takim w ryj, aby się przynajmniej trochę ogarneli. O słuchaniu popków i innych pojebów w miejscach publicznych nawet nie wspomnę. Ale to też sporo winy rodziców. Pokolenie obecnych 50-60 latków jak dostało uwagę w szkole, to w domu bał się taki osobnik przyznać - bo wpie**ol lub ostry opiernicz. A teraz taki Brajanek odpie**oli coś w szkole, powie w domu mamie Jessice - to ta poleci i jeszcze nauczycielkę zjebie, że jak ona mogła Brajankowi uwagę zwrócić.

Bakejaja

2017-02-13, 14:43
jaki sp***olony cwe*uś.

Krak

2017-02-13, 15:37
Powymachiwał drągiem a dupa i tak boli :)

igorektgk

2017-02-13, 18:21
darex99 napisał/a:

Te młode pokolenie w obecnych czasach potwornie zj***ne jest. Jak się chwilę posłucha ich "rozmów" w tramwaju/autobusie, gdziekolwiek, to ma się chęć przypie**olenia takim w ryj, aby się przynajmniej trochę ogarneli. O słuchaniu popków i innych pojebów w miejscach publicznych nawet nie wspomnę. Ale to też sporo winy rodziców. Pokolenie obecnych 50-60 latków jak dostało uwagę w szkole, to w domu bał się taki osobnik przyznać - bo wpie**ol lub ostry opiernicz. A teraz taki Brajanek odpie**oli coś w szkole, powie w domu mamie Jessice - to ta poleci i jeszcze nauczycielkę zjebie, że jak ona mogła Brajankowi uwagę zwrócić.


Od początków naszej cywilizacji "stare" pokolenie narzeka na "nowe"
Taka jest kolej rzeczy.Wspomnani przez ciebie młodzieńcy za kilkanaście lat będą zrzędzić na nastolatków.

lindorn

2017-02-13, 20:02
Jakby mój kozioł o wdzięcznym imieniu Lucyfer go bodnął to by mu dupę urwało. :)

Tomaszov

2017-02-13, 20:58
Postaram się to zobrazować dla lepszego zrozumienia:

Adolf

2017-02-13, 21:09
Dawno mnie tu nie było, ale widze że jak sadolowy player był ch*jowy, tak jest nadal

HalfGod

2017-02-14, 00:42
Weź tu takiego draśnij na ulicy :D

xorxor

2017-02-15, 14:21
na sadolu same c**y? dobrze zrobił! może nawet jakiemuś dziecku uratuje życie bo wychowa kozy i pokaże im gdzie ich miejsce. tak działa facet i kazdy chłopak a nie c**y jak wy, a wy ze sie dziwicie i narzekacie, to znaczy co byście zrobili? popłakali się?