18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo w życiu trzeba mieć fantazje

Jajacko • 2020-07-06, 21:25
Bawią się ludziska


Juzwa

2020-07-06, 21:30
Zapomniał o jednym. Nie poprosił nikogo o potrzymanie piwa i się nie udało. Cienias.

mygyry

2020-07-06, 21:32
O wiele tańsza hondą rincon jechałem w wodzie i błocie po kierownice i dała radę

35i

2020-07-06, 21:36
"Bo w życiu trzeba mieć fantazje".


joeblacktwo

2020-07-06, 21:51
mygyry napisał/a:

O wiele tańsza hondą rincon jechałem w wodzie i błocie po kierownice i dała radę



Wystarczy snorkel i teoretycznie maluchem możesz :)

luja27

2020-07-06, 22:29
Ja nie wierzę że to widzę na sadolu :!:

niemamskarpet.

2020-07-06, 22:38
u nich robią quady 1000 cm3 a u nas k***a auta z taką pojemnością

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-06, 22:59
Żeby mieć fantazję dobrze jest mieć pieniądze....

Bonifacy69

2020-07-06, 23:09
joeblacktwo napisał/a:

Wystarczy snorkel i teoretycznie maluchem możesz



Ale pie**olisz głupoty. Wiedza wyniesiona z gier chłopczyku.

Tr...........ty

2020-07-06, 23:59
Jajacko napisał/a:

Bo w życiu trzeba mieć fantazje



Trzeba mieć pieniądze i brak szacunku do nich. To co pokazał na filmie to żadna fantazja, ani umiejętności

solltys

2020-07-07, 00:52
Bonifacy69 napisał/a:

Ale pie**olisz głupoty. Wiedza wyniesiona z gier chłopczyku.



Wiec słuchamy eksperta, dlaczego maluch ze snorkelem nie mógłby jeździć w basenie. Niezależnie od odpowiedzi i tak gardzę tobą za użycie zwrotu "chłopczyku", najniższa forma zdobywania "merytorycznej" przewagi nad swoim rozmówcą.

Syn_Milionera

2020-07-07, 01:22
"Idiokracja" się urzeczywistnia. Jeszcze tylko czarny prezydent Kanye West.

35i

2020-07-07, 05:30
solltys napisał/a:

Wiec słuchamy eksperta, dlaczego maluch ze snorkelem nie mógłby jeździć w basenie. Niezależnie od odpowiedzi i tak gardzę tobą za użycie zwrotu "chłopczyku", najniższa forma zdobywania "merytorycznej" przewagi nad swoim rozmówcą.



Chciałbym wtrącić swoje trzy grosze, ponieważ posiadam doświadczenie maluch + woda. W swoim czasie jeździłem na Mazury maluchem z małą łódką na przyczepie i spuszczałem ją do wody po pochylni, wjeżdżając dupą malucha do wody. Teoretycznie, jak napisałeś jest to możliwe po warunkiem utrzymywania silnika na wysokich obrotach, żeby spaliny uniemożliwiały zalanie wnętrza silnika przez wodę. Niestety maluch mógłby się poruszać tylko w basenie typu brodzik ze względu na rodzaj zastosowanego napędu i materiałów. Silnik z zapłonem iskrowym po zalaniu ma przebicia i miałbyś iskrę wszędzie, tylko nie na świecach. Znacznie w tym pomaga gówniana jakość materiałów używanych przy produkcji, szczególnie przewodów wysokiego napięcia. Wystarczy odpalić malucha w ciemnym garażu, żeby podziwiać przeskoki iskry pomiędzy przewodami. Reszta instalacji elektrycznej prezentuje podobny poziom wykonania. Co do "chłopczyka", to niestety muszę mu przyznać trochę racji, mnie też wk***ia wypisywanie bzdetów, nie mając o tym pojęcia. Przykład: Polska mogłaby być drugą Japonią.

Daniel01

2020-07-07, 05:39
woda w basenie do wymiany.......

Halman

2020-07-07, 07:29
35i napisał/a:

Wystarczy odpalić malucha w ciemnym garażu, żeby podziwiać przeskoki iskry pomiędzy przewodami. .


stary, to ty nawet nie widziałeś co miałeś... :-D