18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo w życiu trzeba mieć fantazje

Jajacko • 2020-07-06, 21:25
Bawią się ludziska


pro_avenger

2020-07-07, 07:30
ale oni są zj***ni, szkoda że quad nie pociągnął wody przez dolot.

Ciastus888

2020-07-07, 07:39
Ale mi zabawa, myślałem że coś się stanie a tutaj nic a nic

Juzwa

2020-07-07, 08:01
35i napisał/a:

Polska mogłaby być drugą Japonią.



Mogłaby być, gdyby nam ktoś dwie atomówki pie**olnął. Japonia jak ch*j!

35i

2020-07-07, 08:04
Juzwa napisał/a:

Mogłaby być, gdyby nam ktoś dwie atomówki pie**olnął. Japonia jak ch*j!



Proponuję Radom i Sosnowiec.

mygyry

2020-07-07, 08:34
35i napisał/a:

Proponuję Radom i Sosnowiec.



Ja tam największy problem widzę w Warszawie i Gdańsku...

polakwrocek

2020-07-07, 10:18
A teraz dzieci niech sobie popływają w basenie. Trochę oleju/benzyny/smarów/ starych pierdów z quada na pewno tylko ich wzmocni :)

joeblacktwo

2020-07-07, 10:59
Bonifacy69 napisał/a:

Ale pie**olisz głupoty. Wiedza wyniesiona z gier chłopczyku.



j***ł cię pies kmiocie 99 rocznik, chłopczyku to do swojego ojca mów

Teoretycznie tzn nie dosłownie barani łbie - idąc twoim tokiem rozumowania to i można go przerobić na rakietę i wysłać w kosmos

AN...........or

2020-07-07, 13:21
masz hajs to sie bawisz, nie masz to piszesz na sadistic

AdamBrown

2020-07-07, 13:25
35i napisał/a:

Chciałbym wtrącić swoje trzy grosze, ponieważ posiadam doświadczenie maluch + woda. W swoim czasie jeździłem na Mazury maluchem z małą łódką na przyczepie i spuszczałem ją do wody po pochylni, wjeżdżając dupą malucha do wody. Teoretycznie, jak napisałeś jest to możliwe po warunkiem utrzymywania silnika na wysokich obrotach, żeby spaliny uniemożliwiały zalanie wnętrza silnika przez wodę. Niestety maluch mógłby się poruszać tylko w basenie typu brodzik ze względu na rodzaj zastosowanego napędu i materiałów. Silnik z zapłonem iskrowym po zalaniu ma przebicia i miałbyś iskrę wszędzie, tylko nie na świecach. Znacznie w tym pomaga gówniana jakość materiałów używanych przy produkcji, szczególnie przewodów wysokiego napięcia. Wystarczy odpalić malucha w ciemnym garażu, żeby podziwiać przeskoki iskry pomiędzy przewodami. Reszta instalacji elektrycznej prezentuje podobny poziom wykonania. Co do "chłopczyka", to niestety muszę mu przyznać trochę racji, mnie też wk***ia wypisywanie bzdetów, nie mając o tym pojęcia. Przykład: Polska mogłaby być drugą Japonią.



To Hasło z drugą Japonia to sie pojawiło, jak Kluska wprowadził system wynagradzania Japońskiego, który polega na wynagradzaniu za wykonaną prace, i jej efekty, a nie za bycie w pracy. Skończyło sie to tym, ze szefowie zwiazków, szparki sekretarki, i bezuzyteczni prezesi postarali sie o to zeby On juz wiecej nie pracował jako dyrektor.
I dlatego polska nigdy nie bedzie drugą Japonia, bo jert bardziej Egiptem, U góry sie buja kasta Bogów, a ponizej ponad siły zasówa kasta niewolników.

PieronJasnySzlag

2020-07-07, 19:14
AdamBrown napisał/a:


I dlatego polska nigdy nie bedzie drugą Japonia, bo jert bardziej Egiptem, U góry sie buja kasta Bogów, a ponizej ponad siły zasówa kasta niewolników.


Zdeprawowała nas żydokomuna. Dlatego też zsrr przegrał zimną wojne z kapitalistycznymi stanami.
W socjaliźmie urzędy i stanowiska obejmują wierni partii, rodzina i znajomi. W kapitaliżmie na stanowiska trafiają jednostki najbardziej wykształcone w danej specjalizacji by optymalnie je wykorzystać.
I tak zsrr po czasie przestał technologicznie się rozwijać bo stare betonowe dziady na posadkach niepotrafiły wyszkolić kolejnych elit zdolnych wynaleźć komputer.