18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bo ukradł cukierka

wernetto • 2014-03-14, 09:17
zwróćcie uwagę na pusty dźwięk w 0:20 :-D



Akcja w Belem - Brazylia.

whereIsMyGoat

2014-03-14, 10:13
I prawidłowo, takie zachowania trzeba tępić już w zarodku, dziś cukierek jutro samochód...

nowynick

2014-03-14, 11:04
nie popieram kradzieży ale nie widzę adekwatności winy do kary.Jak w takim układzie ukarać rząd RP? 1000 lat najcięższych tortur by nie wystarczyło jeśli zachowamy skalę cukierek - rozbity łeb.

Wolf_zg

2014-03-14, 11:57
"zwróćcie uwagę na pusty dźwięk w 0:20 :-D "


k***a, nawet z napisami :D "Pa!!" :D

kinektel

2014-03-14, 13:44
Dobrze że dostał wpie**ol. Kradzież to kradzież. Zaczyna od "cukierka" i na nim skończy bo ma juz obraz tego co by sie z nim działo gdyby ukradł cos droższego/wiekszego. j***ć złodziei do utraty nieprzytomnosci!!! W Polsce powinni wprowadzic do kar, kary cielesne. Eh... jak sobie pomysle o moim samochodzie :cry: j***ni!!

marco_polok

2014-03-14, 15:27
Śmiech na sali - niech pierwszy biję ten kto nigdy choćby cukierka nie ukradł... j***ni hipokryci.

Aquado

2014-03-14, 15:51
marco_polok napisał/a:

Śmiech na sali - niech pierwszy biję ten kto nigdy choćby cukierka nie ukradł... j***ni hipokryci.



masz piwerko. Kto jest bez winy niech pierwszy jebnie bejsbolem.

wernetto

2014-03-14, 16:22
marco_polok napisał/a:

Śmiech na sali - niech pierwszy biję ten kto nigdy choćby cukierka nie ukradł... j***ni hipokryci.



tylko, że on nie ukradł cukierka. Ukradł o wiele więcej i nie pierwszy raz ponoć. Tylko taki chwytliwy tytuł dałem.

~Griszon

2014-03-14, 20:32
kkndkkndkknd napisał/a:

nie popieram kradzieży ale nie widzę adekwatności winy do kary.Jak w takim układzie ukarać rząd RP? 1000 lat najcięższych tortur by nie wystarczyło jeśli zachowamy skalę cukierek - rozbity łeb.



W tym filmiku jest wszystko o adekwatności kary do czynu. Bezkarność posunięta do granic możliwości przyczynia się tylko do większej patologii. Gdyby jakiś szczyl poprosił mnie o kupno cukierków, na które go nie stać to wydałbym te j***ne 10 zł bez mrugnięcia okiem. Może czasem strzelenie kijem przez głupi łeb za błahostkę da więcej niż umorzenie sprawy za niską szkodliwość czynu.

rew123321

2014-03-14, 20:39
whereIsMyGoat napisał/a:

I prawidłowo, takie zachowania trzeba tępić już w zarodku, dziś cukierek jutro samochód...



kinektel napisał/a:

Dobrze że dostał wpie**ol. Kradzież to kradzież. Zaczyna od "cukierka" i na nim skończy bo ma juz obraz tego co by sie z nim działo gdyby ukradł cos droższego/wiekszego. j***ć złodziei do utraty nieprzytomnosci!!! W Polsce powinni wprowadzic do kar, kary cielesne. Eh... jak sobie pomysle o moim samochodzie :cry: j***ni!!



polecam tesco każdego dnia,

zakatujcie tych aspołecznych, zdziczałych emerytów za wyjadanie bezcennej śląskiej!

Griszon napisał/a:



W tym filmiku jest wszystko o adekwatności kary do czynu. Bezkarność posunięta do granic możliwości przyczynia się tylko do większej patologii. Gdyby jakiś szczyl poprosił mnie o kupno cukierków, na które go nie stać to wydałbym te j***ne 10 zł bez mrugnięcia okiem. Może czasem strzelenie kijem przez głupi łeb za błahostkę da więcej niż umorzenie sprawy za niską szkodliwość czynu.



nawet nie skomentuje poziomu wywodu...

PS. w tym filmiku nie ma nic o adekwatności, za to jest dużo o braku kary (np. policja mająca to dupie)

nauka słuchania i czytania ze zrozumieniem niestety odeszła do lamusa razem z PRLem...

wojas30

2014-03-14, 21:16
Ja tam wpie**alam w Bierdonce z tych koszy co wrzucają "na luz". Jakoś się przy tym obsługa nie spina zbytnio :)

bujak81

2014-03-14, 23:44
ale jak od razu zacnie się położył hehe :)

marco_polok

2014-03-14, 23:49
Griszon napisał/a:



W tym filmiku jest wszystko o adekwatności kary do czynu. Bezkarność posunięta do granic możliwości przyczynia się tylko do większej patologii. Gdyby jakiś szczyl poprosił mnie o kupno cukierków, na które go nie stać to wydałbym te j***ne 10 zł bez mrugnięcia okiem. Może czasem strzelenie kijem przez głupi łeb za błahostkę da więcej niż umorzenie sprawy za niską szkodliwość czynu.



EKHM - http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/walczyl-ze-zlodziejami-sam-kradl-na-wnuczka-policja-wyludzil-160-tys-zl,362696.html ...