18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

BO TVN NIE PRZYJECHAŁ

Thee • 2013-09-08, 22:47
[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-09-09, 23:39 ]
http://www.youtube.com/watch?v=6GZPk5TVClY

TVN, Polsat i inne stacje miały wyje*ane, to sam wziął sprawe w swoje ręce...

Ludzie, śmiech śmiechem, je*anie kóz je*aniem kóz ale my żyjemy w kur*a gorszej oborze niż Ci wszyscy kozoje*cy!

Zachęcam każdego z Was do obejrzenia tego materiału i kur*a na przyszłość pomyślcie o tym kiedy stawiacie X na wyborach.



:idzwch*j:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-09-09, 16:45 ]
http://www.youtube.com/watch?v=6GZPk5TVClY

Kurszech

2013-09-08, 23:31
I krata zimnego piwa dla tego Pana. I pytanie dlaczego tego nie pokarzą w tv ? Bo maja w dupie takich szarych obywateli jak My... rzad wali ten naród az naszemu pięknemu Orzełkowi korona spada wstyd i hańba co się dzieje w Naszym kraju... Jestem Patriotą ale widzac to wszystko co sie zaczyna dziać wole zapewnić byt rodzinie i spieprzać stąd jak najpredzej. Mam Orzełka w sercu ale taki kraj to ja serdecznie olewam....

kardzil

2013-09-08, 23:33
Takie sytuacje, przez poj***ne prawo w tym kraju, decyzje urzędników, i j***nych komuchów u władzy będą miały miejsce dopuki wszystkich ich ze stołków sami nie pozrzucamy. Dobrowolnie te świnie od koryta nie odejdą. Taka sytuacja jeśli ludzie zaczną działać może być początkiem zmian. Mam nadzieję że doprowadzą do tego że winni tej decyzji polecą ze stanowisk, że ludzie będą brać przykład do działania w innych sprawach, i przestaną się dawać r*chać w dupe "rządzącym".

norbi5544

2013-09-08, 23:34
Sk***ialy kraj sie robi coraz bardziej przez takich sk***ysynow.

Desti

2013-09-08, 23:35
SarkaSzparka napisał/a:

wpółczuje tym ludzią. Gość się nakręcił ale w słusznej sprawię. Powodzenia w dążeniu do sprawiedliwości! :/




Nie kalecz języka, proszę. To też słuszna sprawa.

Pikson

2013-09-08, 23:40
SarkaSzparka napisał/a:

wpółczuje tym ludzią. Gość się nakręcił ale w słusznej sprawię. Powodzenia w dążeniu do sprawiedliwości! :/



:trzesieee:

piwo dla gościa, że przynajmniej próbuje walczyć o swoje, takie filmy powinny być pokazywane w telewizji, ale przecież te żydowskie tefałeny i polsaty nie pokażą prawdy żeby przypadkiem ludzie ślepiów nie pootwierali w końcu na to co się dzieje w tym kraju

Tafariel

2013-09-08, 23:41
SarkaSzparka napisał/a:

wpółczuje tym ludzią. :/



Ot puchałki swoje zrobiły... gimby już prostych słów nie potrafią nawet napisać...

anger

2013-09-08, 23:41
Chcecie mieć k***a ciepłą wodę? Urządźmy głosowanie na kandydata z partii Sadistic.pl :D

magieraa

2013-09-08, 23:42
Dokładnie. Wypie**olić wszystkich na taczkach, a zacząć od ryżego. Jak się nie wypie**oli tych wszystkich kolesi, kolesi kolesi i ich kolesi to się nic nie zmieni. Niech tylko pojawi się ktoś kto pociągnie ludzi za sobą. Tu trzeba wszystko w pień wyciąć i ciężką uczciwą pracą od nowa zbudować. Prosta zasada: jak kradnie to łapę do ramienia uciąć. Nadzieja tylko w takich ludziach którzy nie mają wszystkiego w dupie i działają lokalnie. Zimne piwko w butelce leci, a dla tych z Wiejskiej cieplutki Mołotow.

Masterof

2013-09-08, 23:46
Łącze się z wami w bólu, podajcie adresy to wyślę każdemu w butelkach po mineralnej 1,5 L (półtora litra!) ciepłej wody prosto z mojego kranu!

wzx123

2013-09-08, 23:50
Dla gościa keg wirtualnego piwa, jako jedyny z bloku wziął sprawy w swoje ręce, nakręca materiał ( ch*j ze skargami, ch*j z pomówieniami, ch*j z pisaniem druczków ). Poszkodowani nie chcą być uchwyceni w filmie, bo dlaczego? bo boją się 'grand kredens' ? bo jeżeli będą na materiale, będą mieli przej***ne? nosz k***a, gosciu chce z Wami przeprowadzić rewolucje a Wy się nie zgadzacie. Nie wychodząc z domu przyczyniacie się do tego co się rozpowszechnia, czyli ' jest ch*jowo ale stabilnie '. Rząd powinien być dla nas, a nie do nabijania rządowego portfela przez nas! Tyle w temacie, kończę! Piwko

@Desti , @Tafariel

i doj***ł się jeden z drugim o to jak kto pisze. Dalibyście spokój choćby w tej sprawie. Napisanie jedynego komentarza i w dodatku związanym z ortografią. Idźcie w ch*j, i nie wracajcie :)

Irenvelle

2013-09-08, 23:53
daj link do oryginalu z YT panie Autor

Klint Westwoood

2013-09-08, 23:55
jakie biedactwo cebulackie ja pie**ole. Dawali hajs w cebulanach jakiemuś cwaniakowi i oj***ł cebulaków i wielka dziwota. Przecież to za grosz ludziego honoru nie ma.

Thee

2013-09-09, 00:01
@Irenvelle niestety filmik bezpośrednio od kolegi z FB wiec podejrzewam że na YT nie ma.

Vuaevo

2013-09-09, 00:10
Jak to Twój ziomek, to powiedz mu, żeby wrzucił ten filmik na youtube i puszczał w net gdzie się da.
Jakieś wykopy, milanosy, joemonstery, kwejki, k***a wszędzie. Może jak internauci zaczną się interesować, to i media się zainteresują. Mam nadzieję, że osiągnie to co zamierza, a mianowicie, włączą tą wodę jak najszybciej i wypie**olą w p*zdu wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni. Pozdrawiam.

chlusniembousniem

2013-09-09, 00:27
Klint Westwoood napisał/a:

jakie biedactwo cebulackie ja pie**ole. Dawali hajs w cebulanach jakiemuś cwaniakowi i oj***ł cebulaków i wielka dziwota. Przecież to za grosz ludziego honoru nie ma.


k***a nie zesraj się od tej cebuli. Poznał nowe słówko i oooooo wszystkich będę nazywał cebulakami, niech myślą, że ja nie jestem takim cebulaczkiem :homer: