18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo to Polska jest !

xMASKARx • 2017-11-20, 22:10
Nic , tylko się za granicą chwalić , gdzie się mieszka i skąd się pochodzi :-D
Ps. Niedziela , babcia wraca z msz .

Arturroant

2017-11-21, 07:51
Staje po stronie babci.
Jak ktoś zna babcie niech jej powie że patola nagrywająca pokazała jej twarz w internecie i pokaże tej Dzesice i ile za takie coś się płaci bo za ubliżanie mniej.

weltmajster

2017-11-21, 08:39
Babcię rozumem, że ją ch*j strzela jak widzi takie patologiczne ryje, które za jej kasę chlają, rozmnażają się i przesiadują całe dnie pod blokiem. Jeszcze pewnie zaczepiają bo teraz się czują na prawie, w końcu są beneficjentami największego złodziejstwa w historii wszystkich RP. Dać pieniądze ludzi pracujących tępym ch*jom, którym się nic (prócz potomstwa) robić nie chce. Swoją drogą, owa babuszka pewnie głosowała na te k***iszony, które za owym złodziejstwem stoją. Także finalnie j***ć ich wszystkich prądem.

wkw4ever

2017-11-21, 08:43
:!: Dlaczego od razu najazd na babcie? ciężko ocenić systuację, bo jak zwykle film z dupy wyrwany, ale zauważcie że dziwnym trafem nagranie się urywa jak babcia zaczyna tłumaczyć o co chodzi . Swoją drogą te "kobiety " nie wyglądają na przykładne matki . :shock:

Wiewór

2017-11-21, 08:45
Mmmm zapach mix cebuli, oparów alkoholu i patolo. Polska. Jestem w domu :-D

Sonal

2017-11-21, 09:11
@arturroat - za dużo amerykańskich filmów się naoglądałeś z mitycznymi scenami z sal sadowych.
Oczywiście TEORYTCZNIE jest możliwość dochodzenia swoich praw w związku z upublicznieniem tego filmiku.
PRAKTYCZNIE - NIC to nie da. NIC,

Ma...........gw

2017-11-21, 10:02
elda1987 napisał/a:

Speedyg - ja nadal uwazam, ze starszym sie nalezy szacunek.


To bardzo źle, bo bycie starszym nie czyni Cię z automatu osobą, której należy się szacunek. Jeśli ktoś był ch*jem całe życie, ch*jem umrze. Najczęściej w samotności.

A dla babci kieliszeczek nalewki, jazda z patusami. Jak ja tych kurew nienawidzę, dzięki temu, że rządząca partia ich wspiera, są teraz jeszcze bardziej roszczeniowi i bezczelni. Rozj***ł mnie status kilku starych patusiar na fb "szlachta nie pracuje za hajs plebsu baluje". Nosz k***a :samoboj:

Wujek_Alek

2017-11-21, 12:09
to nie Polska, to śląsk...

mit2

2017-11-21, 12:49
Abraxus napisał/a:

Mmmm zapach mix cebuli, oparów alkoholu i patolo. Polska. Jestem w domu


Biedaczku. To dlatego trollujesz... po prostu nie radzisz sobie z trudną sytuacją w domu :lol:

Wiewór

2017-11-21, 13:28
mit2 napisał/a:

Biedaczku. To dlatego trollujesz... po prostu nie radzisz sobie z trudną sytuacją w domu


Myślisz, że mnie sprowokujesz czymś takim. Proszę cię :)

Ziomaljlb

2017-11-21, 13:37
Remi dobrze gada, pozdrawiam.!

PanAndrzej666

2017-11-21, 14:41
z ust babci wynika ,że pijaczka karyna i sebixy z jej otoczenia siedzą jak wiele takiego planktonu na blokach za nic nie płacą tylko patole sieją

mesjans

2017-11-21, 17:36
remi1982 napisał/a:



Co to ma wspólnego z katolami? Wytłumaczysz?

Poza tym, ja tu widze jakąś babcie osaczoną przez patologicznych degeneratów. Jak wiadomo patola trzyma sie razem wiec zażarcie atakują babcie. I jeszcze seba wyklety tak bardzo pie**olniety, który babci chce w beret wyjebac :homer:


A kto tu ją osacza skoro to ona kroczy w stronę tej kobiety i rzuca obelgami. Bronisz staruchy tylko dlatego że katoli obrażają. Jak ktoś obrazi cię po czym powie że dwa plus dwa to cztery to powiesz - nie bo pięć.

mit2

2017-11-21, 18:48
Abraxus napisał/a:

Myślisz, że mnie sprowokujesz czymś takim. Proszę cię


Odpowiedziałeś, więc coś tam drgnęło :-)
Nie była to jednak żadna prowokacja - po prostu lubię od czasu do czasu pojechać po jakimś trollu.

Wiewór

2017-11-22, 08:21
mit2 napisał/a:

Odpowiedziałeś, więc coś tam drgnęło


Musiałem odpowiedzieć, żebyś nie myślał, że zatriumfowałeś :mrgreen: