18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo go obrażała

TT4 • 2016-10-30, 23:39
Czy ch*j wie co tam mu nawijała. Akcja od 0:50.


kaczakaka

2016-10-30, 23:48
Wyskoczyła z łapami i dostała równouprawnieniem w ryj. No ch*j, nie wyszło.

nelbox

2016-10-31, 00:08
jakie "go"? przecież to feministka ta co wygląda jak facet

tranzystor

2016-10-31, 01:01
Ten damszczak ma większe cyce, niż ta panienka, którą okłada.

Tassadar

2016-10-31, 01:36
pie**olisz jak potłuczony, k***a równouprawnienie. Co to za sztuka bić kogoś wiele słabszego. ch*j wie o co tam poszło, a na mój nos raczej o nic co wymagało by bicia. Zwykła ciota i tyle, a jeszcze większe ci wszyscy wkoło.

lewyskank100g

2016-10-31, 01:47
dobrze k***ie, może się nauczy, nabierze pokory

Panek_z_Polski

2016-10-31, 06:53
Piękne, ku*wa :mrgreen: Nie to żebym był za biciem kobiet ale jeśli szlauf przegina pałę (tak jak ta p*zda która kopała chłopaka w autobusie czy innym środku komunikacji miejskiej) to śmiało należy się buła na ryja. Się ku*wa c**om popie**oliło we łbach od tego równouprawnienia, myślą, że mogą wszystko i nie spotka ich za to kara bo mają cycki. Taki ch*j jak Bolka teczka!

mygyry

2016-10-31, 07:59
Tassadar napisał/a:

Co to za sztuka bić kogoś wiele słabszego.


A zauważyłeś może, że to ona przylazła i ona sprowokowała bójkę? Jak cię jakaś baba zaczepi to dasz sobie mordę obić "bo ona jest słabsza" ?
(fakt, że klepanie na ziemi mógł sobie odpuścić, ale poza tym dobrze, że jej wypłacił)

Wiewór

2016-10-31, 08:30
w samoobronie nie ma równouprawnienia. Uderzyła pierwsza to jej nałożył kufli po łbie.
Poza tym w USA zdarza się, że sądy uniewinniają jeśli "ofiara" prowokowała.

bania88

2016-10-31, 08:36
Ale gościu c**a ja pie**ole :D I nie chodzi mi o to, że dziewczynę bije, ale o to, że nie znokautował jej jednym strzałem, na dodatek za włosy ciąga jak typowa p*zda (dosłownie i w przenośni) oraz po takim "gradzie" ciosów ta dziewczyna przytomna i dalej walczy.

Hvsarz

2016-10-31, 08:57
Równouprawnienie po całości.

Tassadar

2016-10-31, 09:00
mygyry napisał/a:


A zauważyłeś może, że to ona przylazła i ona sprowokowała bójkę? Jak cię jakaś baba zaczepi to dasz sobie mordę obić "bo ona jest słabsza" ?
(fakt, że klepanie na ziemi mógł sobie odpuścić, ale poza tym dobrze, że jej wypłacił)



No przylazła i coś pie**oliła. Czy żaden z was nie miał nigdy kobiety albo nie przebywał z żadną? Wasi ojcowie też leją wasze matki pięścią za każdą pierdołę? Chyba nawet małpy nie leją swoich samic. * wyjątek stanowią gatunki zamieszkujące stany zjednoczone.
Jak jesteś silniejszy od kogoś, to największą słabością jest użycie siły.

mygyry

2016-10-31, 09:21
Tassadar, Nie skończyła na pie**oleniu i zaatakowała więc o czym ty pie**olisz?!

kaczakaka

2016-10-31, 10:02
@Tassadar, Przez takich jak Ty mamy społeczne przyzwolenie na agresję ze strony kobiet i przemoc domową, gdzie oprawcą jest kobieta. Przemoc, to przemoc - jakby jakiś suchoklates na Ciebie napadł, a Ty byś mu naj***ł, to też byś nazwał się p*zdą, bo naj***łeś słabszemu?

Trzeba mierzyć siły na zamiary, laska podjęła ryzyko, bo przecież "kobiet się nie bije" a tu zonk. Pierwsza wyciągnęła łapy i (na szczęście) nie musiała długo czekać na reakcję.

Przy czym gościu też stonowany, bo już w 00:23 dostaje od niej liścia.