18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo go obrażała

TT4 • 2016-10-30, 23:39
Czy ch*j wie co tam mu nawijała. Akcja od 0:50.


Tafariel

2016-10-31, 10:08
Tassadar napisał/a:

Co to za sztuka bić kogoś wiele słabszego. Zwykła ciota i tyle, a jeszcze większe ci wszyscy wkoło.



Wszyscy wiedza, że ty byś wszystkich tam rozj***ł jakby podskoczyli, ty bohaterze komandosie ty :krejzi:

sezamkowyRozpierdol

2016-10-31, 10:38
Tassadar napisał/a:



No przylazła i coś pie**oliła. Czy żaden z was nie miał nigdy kobiety albo nie przebywał z żadną? Wasi ojcowie też leją wasze matki pięścią za każdą pierdołę? Chyba nawet małpy nie leją swoich samic. * wyjątek stanowią gatunki zamieszkujące stany zjednoczone.
Jak jesteś silniejszy od kogoś, to największą słabością jest użycie siły.



No k***a nie bądź już takim Korwinowskim rycerzykiem, bo jak to mawiał KRUL, kobiety zawsze się trochę gwałci :krejzi:

Masterof

2016-10-31, 11:17
Należał jej się lep na pysk, ale napie**alanie kobiety lżejszej o dobre 20 kg na podłodze i ciągnięcie za włosy to taka trochę przesada.


Wojtas7694

2016-10-31, 11:24
To jest piękne, ostatnio wk***ia mnie fakt, że baby myślą że są nietykalne. Broń Boże nie tak coś powiedzieć to już, że zboczeniec albo cham. I ta żelazna logika: "Mi wolno bo jestem kobietą/dziewczyną"

Paradsie

2016-10-31, 11:33
hahaha w p*zde jak typa wali

waloos

2016-10-31, 12:01
Ludzie przecież to są dwie dziewczyny, tyle że jedna to gruba i brzydka typowa amerykanka.
Żaden facet nie będzie ciągnąć laski za włosy, jebnie raz i koniec.

bocianoff

2016-10-31, 12:39
Przecież to się 2 c**y okładają, nie ma tam faceta.

cowboy

2016-10-31, 14:30
k***a mac ludzie, lepiej nie pijcie poza domem jak nawet na trzezwo nie potraficie odroznic baby (co prawda tlustej i wielkiej) od faceta, bo wam sie moze przydarzyc niespodzianka. to sa 2 'kobiety'.

Tassadar

2016-10-31, 14:54
kaczakaka napisał/a:

@Tassadar, Przez takich jak Ty mamy społeczne przyzwolenie na agresję ze strony kobiet i przemoc domową, gdzie oprawcą jest kobieta. Przemoc, to przemoc - jakby jakiś suchoklates na Ciebie napadł, a Ty byś mu naj***ł, to też byś nazwał się p*zdą, bo naj***łeś słabszemu?

Trzeba mierzyć siły na zamiary, laska podjęła ryzyko, bo przecież "kobiet się nie bije" a tu zonk. Pierwsza wyciągnęła łapy i (na szczęście) nie musiała długo czekać na reakcję.

Przy czym gościu też stonowany, bo już w 00:23 dostaje od niej liścia.



Z mojego doświadczenia to raczej bierna postawa czyli leżenie na fotelu doprowadza do sytuacji gdzie np tutaj baba pozwala sobie na takie akcje. Nie sądzę, że jestem winny złu całego świata. U mnie w klubie też biją się kobiety, i to jest logiczne, że nawet przy treningu nie możesz jej porządnie sprzedać techniki bo zabijesz. A takie radykalizowanie, żeby lać baby właśnie daje przyzwolenie na przemoc nieuzasadnioną. Człowiek jest mądrzejszy jak ją złapie i odprowadzi na miejsce. To ją bardziej wk***i niż jakby dostała z crescent kick na twarz. Każda sytuacja jest wyjątkowa.
Prześledziłem film jeszcze raz i mi to wygląda na sytuacje gdzie koleś coś odj***ł i teraz siedzi jak ciota.

Te napiny się sprawdzają jak ewidentnie widać jak gruba murzynka drze morde jak orangutan i się rzuca z łapami do wszystkich.

Będziecie mieć kiedyś dziewczyny, żony, może mózgi, to zobaczycie że nie wszystko jest takie zero jedynkowe. A i z pewnością będziecie lali po mordzie swoją wybrankę przy pierwszej okazji jak wywiąże się jakaś kłótnia. Bo to jest prawdziwa oznaka męskości. Ale w kręgach patologicznych.

sezamkowyRozpierdol

2016-10-31, 15:18
@up

Kobieta nie jest do szczęścia potrzebna :amused:
Jak chcesz sobie ulżyć, to kapitalizm oferuje ci dz**ki :krejzi:

SamSpirytus

2016-10-31, 15:21
Glupie poj***ne czasy. Gosciu napierala dziewczyne i jeszcze mu bija brawo. W normalnym swiecie jest to nie do pomyslenia. Jakby sie dziewczyna nie zachowywala, nigdy nie powinna dostac od faceta. Koniec i kropka.

sezamkowyRozpierdol

2016-10-31, 15:24
SamSpirytus napisał/a:

Glupie poj***ne czasy. Gosciu napierala dziewczyne i jeszcze mu bija brawo. W normalnym swiecie jest to nie do pomyslenia. Jakby sie dziewczyna nie zachowywala, nigdy nie powinna dostac od faceta. Koniec i kropka.



Nie popuść sobie rycerzyku :krejzi:

De...........³w

2016-10-31, 16:42
Kobiet siÄ™ nie bije. Koniec tematu.

AdiOsAmigos

2016-10-31, 18:37
Ja nigdy kobiety nie uderzyłem i pewnie tego nie zrobię bo prawdziwa kobieta nigdy nie da ci do tego powodu. A jak ktoś sra wyżej niż dupsko ma się co dziwić że zahaczy facjatą o cudzą rękę :-/

sezamkowyRozpierdol

2016-10-31, 18:39
AdiOsAmigos napisał/a:

Ja nigdy kobiety nie uderzyłem



Winny zawsze się tłumaczy pierwszy :krawaciarz: