18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo ciepło było

Kriski • 2017-12-21, 18:34
Efektem globalnego ocieplenia:


Tryper

2017-12-21, 19:11
Sk***iel nie opuszczał dnia nóg na siłowni.

goldroger1234

2017-12-21, 19:17
tak sobie rozkminam czasami czy jak lodowce potopnieja przez globalnie ocieplenie czy nie bedziemy miec przypadkiem nowy kontynent do zamieszkania mowie o Antarktydzie........

b0r000

2017-12-21, 20:15
@up dobre pytanie

a z innej beczki przyznam że kreatywna kampania.
Cenie to że temat przedstawiają na wesoło...
Bo bądźmy szczerzy z tego już tylko można się śmiać :amused:

banerr

2017-12-21, 20:54
ch*j z ociepleniem. Co mnie obchodzi co będzie za 60 lub 100 lat. Do tego czasu będę nawozem.
A po mnie choćby potop. Za film piwo bo wesoły jest. Taki mały Mikuś pedofilek.

Jo...........23

2017-12-21, 22:40
Kiedyś próbowałem liczyć.
Wyszło mi, że ilość energii wytwarzanej we wszystkich elektrowniach i elektrociepłowniach świata (przy założeniu, że całość energii jest zamieniana na ciepło),
wynosi średnio ok 0,3% (trzy promile) energii dostarczanej tylko przez samo Słońce.

A teraz po Polsku:
Globalne ocieplenie to szwindel i zarazem kaganiec na kraje rozwijające się.

EdmundKemper

2017-12-22, 00:01
Mózg ma ten co powiązał nagiego Mikołaja z globalnym ociepleniem.

greony12

2017-12-22, 02:40
słabe aktorstwo dziewczynek na końcu, ale piwo ma za zabawny pomysł

Heyda

2017-12-22, 04:36
filmik jeden, bajki dwie

nowynick

2017-12-22, 08:30
:roll:

k***a sami specjaliści. Nie ma ocieplenia? Kto wynalazł panczeny? Holendrzy! Jeździli tym po kanałach. Dziś to prawie zapomniane, bo mróz przestał im tam specjalnie dokuczać... U nas porządnie zima jebnęła ostatni raz z 5 lat temu. Ocieplenie jest tyle, że człowiek ma ch*j do powiedzenia, bo to zjawisko cykliczne (w XVII wieku mieliśmy mały glacjał - jedna z przyczyn potopu Szweckiego - głód). Człowiek średnio może coś na deszcz zaradzić a ekozjeby twierdzą, że pierdylion ojro zatrzyma zmiany klimatu :D , to może ja zacznę zbierać na walkę z przypływami i odpływami na Atlantyku, bo to złoty biznes jest :mrgreen: . Aha jedno pozytywne co udało im się uzyskać na zachodzie w latach 80tych. Przekonali ludzi, że wdychanie benzopirenu w okresie grzewczym to trochę ch*jowa sprawa...

inna bajka, że jakby przeciętny Polak zarabiał tyle co przeciętny Norweg to też by sąsiadów nie truł żeby sobie ciepło zapewnić.

janlew

2017-12-22, 10:02
EdmundKemper napisał/a:

Mózg ma ten co powiązał nagiego Mikołaja z globalnym ociepleniem.


...ano ma, tyle że ulepiony z gówna. Zresztą Św.Mikołaj był biskupem Miry, a to tereny dzisiejszej Turcji, więc ciepło raczej by mu nie przeszkadzało. Tym bardziej, nie zmusiłoby go do biegania na waleta.

wormgoro

2017-12-22, 11:23
nowynick napisał/a:

:roll:
Ocieplenie jest tyle, że człowiek ma ch*j do powiedzenia, bo to zjawisko cykliczne (w XVII wieku mieliśmy mały glacjał - jedna z przyczyn potopu Szweckiego - głód).



Tak dokładnie 7 miliardów ludzi - produkujących ciepło na różne sposoby - zamieniających w przeciągu kilkuset lat ziemię w żarzącą się kulę nie ma żadnego wpływu na ocieplenie.

ellsworth

2017-12-22, 11:56
Jeszcze jak byłem dzieckiem to RAZ sie zdarzyło, że na początku grudnia nie było jeszcze śniegu i wszystkie dzieciaki w szkole martwiły się czy Mikołaj dojedzie na 6 grudnia skoro nie ma śniegu.
A obecnie? Leżący na stałe śnieg na początku grudnia to ewenement a nawet na święta go nie ma i zima zaczyna się dopiero po nowym roku.
Klimat zmienia się dosłownie w oczach w sposób bardzo gwałtowny. Nie dotyczy to tylko zimy. Kiedyś zdarzało się, że przez całe wakacje temperatura ledwo dochodziła do 20 stopni z długimi okresami po zaledwie kilkanaście stopni. 30 stopniowe upały to był ewenement. Obecnie trudno o lato, żeby nie było takich upałów.
Nie żebym narzekał, bo lubię jak jest ciepło, ale jak ktoś mówi, że ocieplenie klimatu to spisek, to jest po prostu debilem albo ma 8 lat i nie pamięta jak było jeszcze 2 dekady temu.

nowynick napisał/a:

:roll:
inna bajka, że jakby przeciętny Polak zarabiał tyle co przeciętny Norweg to też by sąsiadów nie truł żeby sobie ciepło zapewnić.


Nie opowiadaj głupot, bo Norwegowie palą głównie drewnem i smogu nie mają. A u nas starymi meblami albo jak już drewnem to takim, które jeszcze miesiąc wcześniej sobie rosło, zamiast je przesezonować ze 2 lata. To nie kwestia biedy, tylko mentalności.