18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW omal nie wjechało w ludzi

fantastico • 2018-10-30, 08:52
Na przeciwko parku saskiego na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście, Aleje Racławicki i Lipowa kierowca jadący samochodem marki BMW wpada w poślizg jadąc na ręcznym, auto wymyka się spod kontroli i leci w kierunku ludzi.
Zatrzymuje się jednak przed nimi, a potem oddala. Mogło być ciekawie.


hfbnmiuytp

2018-10-30, 19:16
Hehe, miałem identyczną w skutkach sytuację, z tym że zamiast tylnonapędowej e36 jechałem przednionapędowym Saxo, a zamiast niezbyt ostrego łuku przy małej prędkości, próbowałem pokonać zakręt 90 stopni na małym skrzyżowaniu przy prędkości 60km/h, ehh te młodzieńcze szalone czasy :krejzi:

sereja3

2018-10-30, 19:20
Kompoty kupują albo kobity, albo para dwóch gejów. Ten jest czyrwony więc pewnie jechało dwóch zakochańców

picolo

2018-10-30, 19:41
Funfastico co jak co ale na tej marce to Ty się nie znasz? Tylny napęd plus mokra nawierzchnia wystarczą żeby zakręcić 1.6 w gazie. Ręcznego to tam nie uświadczysz bo już dawno się skończył na żużlu pod blokiem. A tak na marginesie czerwony biemdablju compact trąci sebogejozą.

edek.bajzel

2018-10-30, 20:31
a jakby baba miała jaja.......................
na szczęście nie miała, więc nic się nie stało poza adrenalinką dla kierowcy

pankruk

2018-10-31, 00:26
Wygląda nieciekawie ale compacty świetnie się prowadzą za sprawą tylnego zawieszenia z E30 i wyrównanego rozkładu mas.

picolo

2018-10-31, 02:23
@up właśnie widać na filmiku .

pekka satan

2018-10-31, 23:04
A @fantastico co zobaczy to wrzuca, czyli nawet nie sprawdził jakie miasto, ale nazwy ulic podał :D Lublin przypuszczam... No ale zawsze mamy od tego ekspertów :)

pankruk

2018-11-01, 00:23
picolo napisał/a:

@up właśnie widać na filmiku .



Widać głupotę kierowcy, który chciał "driftować" nie posiadając wytrenowanych umiejętności i to w ruchu drogowym.

Dżizas_kurde

2018-11-01, 00:43
Cytat:


Z tyłu napęd z przodu debil


no tak Janusz.... twój passat tak nie potrafi..

Cytat:


a jednak dziwnym trafem najwiecej filmikow na sadolu i takich zjebów kierujących jest właśnie z udziałem tejże marki. To nie jest przypadek.


pewnie że nie !
Jak plebs widzi bogatego człowieka w drogim samochodzie to nagrywa....
Januszy pod gie esem rozbijających swoje passeratii to kazdy widział..

utylizator666

2018-11-01, 07:48
Dżizas_kurde napisał/a:


no tak Janusz.... twój passat tak nie potrafi..



Czyżby kierowca?? Syn wiatru i kurzu. Nie podniecaj się i tak już nikt nie przeczyta twoich żali.