18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

żmij

2017-08-12, 11:40
pietras_ja napisał/a:

Oto najnowszy projekt mody. Kto by kupił?



Prawie każdy szwab.

KJP678

2017-08-12, 11:56
A co jest złego w swastyce? Zanim Adi nie doszedł do władzy i nie odpie**olił połowy Europy, to był normalny symbol szczęścia, używany przez buddystów, Słowian, germanów i kogoś tam jeszcze. Projekt moim zdaniem udany i dziwię się, że go wycofano :-/

Halman

2017-08-12, 12:07
pietras_ja napisał/a:

Oto najnowszy projekt mody. Kto by kupił?



spedaleni naziści albo faszystowscy homoseksualiści... tak czy siak takim logiem hejtstop rozj***ny w pył :amused:

Moby_Dick

2017-08-12, 12:19
Swastyka jako symbol słońca lub ognia jest znana od bardzo dawna, szczególnie na dalekim Wschodzie. Bywała symbolem bogiń, a więc płodności. Swastyka z ramionami skierowanymi w lewo jest znakiem nocy i magii, emblematem straszliwej hinduskiej bogini Kali. Swastyka występuje jednak na całym świecie od pradawnych czasów. Jedno z najstarszych malowideł z motywem swastyki pochodzi z paleolitu – ma więc około 10 000 lat. Swastykę odkrywano w znaleziskach z późnego neolitu na Bliskim Wschodzie, w późniejszych w Babilonie i u Hetytów. W epoce brązu znana była już w Troi, Mykenach, Skandynawii, później w Grecji, Italii, Chinach, Japonii. Tylko Hitlerek se ją podpiął pod swój ruch wyzwolenia Świata :amused: i symbol ten jest przez wszystkich odbierany negatywnie, ba! Większość myśli, że sam Adi zaprojektował i wymyślił ten symbol, że swastyka pokazała się podczas wyprawy krzyżowej SS na Europę. A Tu taki ch*j, Adi powinien iść siedzieć za plagiat :hitler:

biala20

2017-08-12, 13:03
Niemiaszki to genetycznie złodzieje, swastykę ukradli Słowianom! Ba, nawet własnej mowy nie mieli, wiadomo "niemce"!

Mafiozo13

2017-08-12, 13:25
Gdyby nie te j***ne, tęczowe kolory to by była w sam raz na holokaust islamu w europie

drukarka666

2017-08-12, 13:26
@up
Twoja matka jak twojemu ojcu kradła materiał genetyczny też była niema.

do...........ka

2017-08-12, 14:48
Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, przysięgam, nigdy w historii Europy, czy świata,
żeby ktoś w tak bezczelny sposób zbezcześcił swastykę.
Wyjątkowo paskudna grafika 0/10

PA...........SM

2017-08-12, 19:45
Mój avatar to też swastyka i nikt się do mnie o to nie dopie**ala :)

Moby_Dick

2017-08-12, 20:30
PANxxxBDSM napisał/a:

Mój avatar to też swastyka i nikt się do mnie o to nie dopie**ala :)



Twój avatar, to raczej pedalski spinner, no ale pod temat tęczy podchodzi ;)

robert357

2017-08-13, 21:52
Szczerze, ja bym kupił i poszedł na paradę pedalenia. Jestem ciekaw jaka by była reakcja.

homorek

2017-08-13, 22:27
Białą bym kupił... ale że czarne też są to bez sensu....