18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krzyks_11.0

2018-06-18, 11:43
Podobno jeden z sędziów VAR



Żeby tylko nie sędziował jak się "przypadkiem" spotkamy z Niemcami w 1/4 lub później. :roll:

~Velture

2018-06-18, 11:53
Czy ktoś zabrania komukolwiek oglądania płatnego eurosportu albo innych płatnych kanałów?
I tak Założę się że ci Debile którzy te zdjęcia robią i rysują obrazki nie płacą abonamentu.

nowynick

2018-06-18, 11:59
Erutlev napisał/a:

Czy ktoś zabrania komukolwiek oglądania płatnego eurosportu albo innych płatnych kanałów?
I tak Założę się że ci Debile którzy te zdjęcia robią i rysują obrazki nie płacą abonamentu.



A czy Ty wiesz co to sarkazm? Nie wiem jak trzeba być zapartym człowiekiem żeby na serio logo stacji "cenzurować"?

Arathnmor

2018-06-18, 12:11
Pewnie większość szumnie zaklejających oraz oburzonych obecną partią rządzącą i tak nie ruszy dupy na wybory. A później jęki i stękania z powodu ostrego stolca że 18% obywateli wybrało, bo twardy elektorat nie sapie tylko idzie. Im więcej internetów tym więcej jęków i nicnierobienia.

nowynick

2018-06-18, 12:17
Arathnmor napisał/a:

Pewnie większość szumnie zaklejających oraz oburzonych obecną partią rządzącą i tak nie ruszy dupy na wybory. A później jęki i stękania z powodu ostrego stolca że 18% obywateli wybrało, bo twardy elektorat nie sapie tylko idzie. Im więcej internetów tym więcej jęków i nicnierobienia.



Coś w tym jest, ilu się pruło jak to JOWy dobre i potrzebne a jak Komorowski rozpisał referendum to frekwencja na poziomie wyników wyborczych Korwina :amused:

KlinikaAborcyjna

2018-06-18, 12:19
nowynick napisał/a:



Nie wiem jak trzeba być zapartym człowiekiem żeby na serio logo stacji "cenzurować"?



wystarczy być KODowcem :kawa:

nowynick

2018-06-18, 12:27
:roll:

i myślisz, że te emeryty przed odpaleniem "Korony królów" serio logo zasłaniają?

Wiewór

2018-06-18, 12:43
Cytat:

I tak Założę się że ci Debile którzy te zdjęcia robią i rysują obrazki nie płacą abonamentu.


Nie płacę bo nie oglądam. Nie mam zwyczaju płacić za usługi niezamówione.
Nie ma znaczenia jakiej sile politycznej jest podporządkowana tv publiczna. Polska tv to od lat jest dno. PIS zrobił z tego dodatkowo rynsztok.

janlew

2018-06-18, 13:28
Jak mam wybór:
TVP - niech i będzie Kaczyńskiego
TVN - jakiegoś żyda z Hameryki o warszawskich korzeniach
Polsat - SB-ckiego TW "Zag" Zygmunta Kroka aka Zygmunt Solorz
...to już wolę tvp, tym bardziej że nie trzeba mieć tv i można za free oglądać przez neta.

TB303

2018-06-18, 13:29
janlew napisał/a:

TVP - niech i będzie Kaczyńskiego


A kim jest Kaczyński jak nie żydowskim agentem? :lol:
No, najkonkretniej to Duda, ale jednak cały PiS to żydowska agentura. Taki profesjonalista ds. żydów, jak Ty tego nie wie? Oj, formę tracisz :amused:

janlew

2018-06-18, 13:36
TB303 napisał/a:

A kim jest Kaczyński jak nie żydowskim agentem? :lol:No, najkonkretniej to Duda, ale jednak cały PiS to żydowska agentura. Taki profesjonalista ds. żydów, jak Ty tego nie wie? Oj, formę tracisz :amused:


Wszystkie partie w polskim sejmie są filosemickie, niestety. PIS zdecydowanie najmniej. Wystarczy spojrzeć na stosunki z Izraelem i diasporą w ostatnim roku. A Duda jak już zaczyna z kimś romansować to najbardziej ze starymi kiejkutami, jak jego poprzednicy.

~Velture

2018-06-18, 13:41
Cytat:

Nie płacę bo nie oglądam. Nie mam zwyczaju płacić za usługi niezamówione.


Oczywiście nie płacisz zusu i leczysz się prywatnie.

krzyks_11.0

2018-06-18, 13:48
Erutlev, Ja płacę ZUS i leczę się prywatnie. Wiele osób jest do tego zmuszonych. Zamieściłeś tu coś o ciasteczkach, co pozwoliłem sobie skomentować. Tak jak dziecko nie ma gwarancji, że dostanie kolejne ciastko, tak nie ma gwarancji na to, że NFZ zdąży cię wyleczyć. Nie ma też gwarancji, że dostaniesz emeryturę ze składek. Jest gwarancja, że więcej włożysz niż wyjmiesz. Ale to jak z ch*jem po stosunku. Wkładasz większego niż wyciągasz po tym jak się spuścisz. :-P