18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wiewór

2018-06-18, 13:56
Erutlev napisał/a:


Oczywiście nie płacisz zusu i leczysz się prywatnie.


ZUS nie płacę tylko sami sobie zabierają z mojej wypłaty. Tak, leczę się tylko prywatnie. Nie przywykłem do brudu, smrodu, biedy i podłego traktowania w państwowej służbie zdrowia. Do państwowego syfu chodzę tylko jak potrzebuję zrobić drogie badania, których nie obejmuje prywatna polisa.

krzyks_11.0

2018-06-18, 14:21
Abraxus, Czyli płacisz, bo jesteś do tego zmuszony. Tak jak zmuszona jest osoba prowadząca działalność. Nie ma dowolności. Owszem, ubezpieczenia dodatkowe (których koszt często pokrywają firmy) dają jakiś szybszy dostęp do specjalistów. Na drogie badania z NFZ możesz się nie doczekać.

nowynick

2018-06-18, 14:30
:roll:

ja pracuje na etacie i dorabiam na działalności, ze mnie ZUS zdziera x 2 :(

jbone

2018-06-18, 15:44
wszyscy hejtują każdy ogląda.i każdy nazywa się polakiem.....co za p*zdy.

saves

2018-06-18, 17:24
Najważniejsze, że według TVN-u Ronaldo strzelił trzy bramki. Z czego dwie to hattricki.

zomos

2018-06-18, 17:26
Polakiem może być każdy. Zdrajcy też siebie nazywali i nazywają polakami. To zarząd komisaryczny trzeba rozj***ć! Naród niech sobie będzie i żyje a rządy niech nie okradają i nie wpie**alają się do życia Polakom! Sami sobie poradzimy bez zarządu komisarycznego! Państwo minimum inteligentnych ludzi a nie państwo ameb hodowlanych o postawie "dajcie mi na życie!".

parolpl

2018-06-18, 20:53
Jak tak porównałem " rzetelność" telewizji, to chyba od pewnego czasu Polsat jest najlepszy (nie, żeby to była jakaś pociecha). Z resztą zagraniczne telewizje mają podobnie, a w necie fake'i… już nie wiadomo skąd brać info :( .

PhantomMask

2018-06-18, 22:04
Erutlev napisał/a:


Oczywiście nie płacisz zusu i leczysz się prywatnie.


Przecież widać że się nie leczy :-/

edek.bajzel

2018-06-19, 07:47
widzę tollowanie na TVP, teraz widać kto ogląda TVN z Sadoli i kwestia,
piszą dla nich czy za kasę na inne zlecenie

nowynick

2018-06-19, 08:23
:roll:

gościu ogarnij się. Jak nie TVP to TVN? Wyj***ne mam na telewizornię i tak tam już k***a nic wartego uwagi nie ma. No może dokumentalne, ale nawet tam dojebują teraz jakieś gówna o magazynach. Nawet telewizora w domu nie mam, bo na ch*j?

TB303

2018-06-19, 18:44
edek.bajzel napisał/a:

widzę tollowanie na TVP, teraz widać kto ogląda TVN z Sadoli i kwestia,
piszą dla nich czy za kasę na inne zlecenie


Cicho tam PiS-owski lewaku :kawa: