18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blue gums,

coldblood16 • 2017-09-16, 12:06
czyli niebieskie dziąsła. Obraźliwe stwierdzenie określające murzyna. Oznacza leniwego, tępego, czarnego robola. Lżejsze gatunkowo niż dźwięczne nigger.

Definicja po angielsku z internetów:

blue gum - a racial slur for an African American. Connotes a lazy, silly-dumb, manual laborer. Derogatory, but not as derogatory as the "n" word. You'll probably still get beat up if you use it in company.

Poniżej rycina poglądowa.



Sadol uczy, sadol bawi.

Halman

2017-09-16, 12:10
jak byś nazwał murzyna; mądrym, przystojnym, pracowitym
to i tak byś był rasistą bo mówił byś to ironicznie :)

~Velture

2017-09-16, 12:56
@up
Mnie to bawi jak oni tyle lat walczyli o to aby do nich nie mówić per "nigger" a teraz sami do siebie tak mówią a murzyny w piosenkach rozpowszechniają to pie**oląc co 2gie słowo "nigger" i wielce oburzeni jeśli biały powie do murzyna "nigger".

To jakby pedał mówił do pedała, że jest pedałem i by się pruł do normalnego człowieka kiedy ten by go nazwał pedałem.


Jorgen88

2017-09-16, 15:24
@up pie**olisz bez sensu choć sam wiesz na jakiej zasadzie to działa

~Velture

2017-09-16, 16:01
Jorgen88 napisał/a:

@up pie**olisz bez sensu choć sam wiesz na jakiej zasadzie to działa


Pewnie, że wiem ale to nie zmienia faktu, że albo jakieś słowo jest w porządku do używania przez każdego albo nie powinno być używane przez nikogo.

JPablo

2017-09-18, 01:01
Cytat:


Pewnie, że wiem ale to nie zmienia faktu, że albo jakieś słowo jest w porządku do używania przez każdego albo nie powinno być używane przez nikogo.


Inaczej, jak Ja nazwę Cię tępym ch*jem i alkoholikiem to mnie zwyzywasz i wk***isz się
Ale jak to samo powie ktoś Ci znajomy to odpowiedz takim samym żartem, więc tutaj jest to samo na tej samej zasadzie działa

PolaczekRR

2017-09-18, 01:16
Mówią do siebie nigger bo żydki mają w łapach cały gangsta rap i manipulują tymi zwierzętami jak im się podoba :D

BenderXXX

2017-09-18, 04:10
@JPablo

Mylisz się tylko co do znaczenia słowa, bo nie chodzi tu tylko o kolor skóry "nigger" znaczy najgorszą, głupią, nie przydatną zupełnie do niczego warstwe społeczną + gówniany kolor skóry. To tak jak byś się z kolegą od śmieci/szmaciarzy/czarnego gnoju wyzywał PUBLICZNIE(!), a wk***iał się jak ktoś kto stoi obok tak do ciebie powiedział. Prosta reguła: nikt nie będzie cię szanował, jak sam siebie nie bedziesz szanował.

wszystkozajete1234

2017-09-18, 08:08
Kiedyś, oprócz słowa "nigger" wkurzało też ich "boy"-"chłopcze". Tak zwracano się do niewolników na plantacjach bawełny, nawet do takich już dziadów.

jednoręki-ujeżdżacz

2017-09-18, 20:07
@Velture, dokładnie tak samo jest z homobandą. Chcą chodzić (i chodzą ulicami) i mówią o tym jak to fajnie wtykać sobie ku*asy w dupę, a jak się im powie że wtykają sobie ku*asy w dupę, to jest wielkie oburzenie. Żyjemy w czasach gdzie ludzie myślący są na wyginięciu.