18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondynka obala Jagera na raz

ag...........th • 2018-12-24, 14:03
Blondynka przechyla Jagera na raz. Niestety najciekawszej części imprezy nie upublicznili :-(


nelbox

2018-12-24, 14:16
I to jest prawdziwa gwiazda i prawdziwy talent, a nie jak kiedyś jakaś Curie, Meitner, McClintock czy inne kobiety w nauce wymyślające rzeczy, których nikt nawet nie rozumie.

Moby_Dick

2018-12-24, 14:36
Velture napisał/a:

Pisałem to wiele razy ale znów napiszę.
Po ch*j? No da się oj***ć nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma k***a sens? Chyba tylko aby zaimponować gimbom w necie.



Laski tak pokazują, że są pojemne i że sporo musisz natrzepać :spermshot: żeby doszło pod kor.

pylaochos

2018-12-24, 14:52
Śmierdzi fejkiem ostrzej niż moje jaja gównem.

ag...........th

2018-12-24, 14:55
Velture napisał/a:

Pisałem to wiele razy ale znów napiszę.
Po ch*j? No da się oj***ć nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma k***a sens? Chyba tylko aby zaimponować gimbom w necie.

Znów mi się przypomniał jeden typ z sadola co mial oj***ć przed kamerą dla nas flache danielsa bo o coś się założył z sadolami.

Kto pamięta ten wie.
https://www.sadistic.pl/czarny-jack-w-136-sekundy-sadistic-na-to-czekal-vt425770.htm



Tak, takie rzeczy robi się dla szpanu w gronie znajomych. Jak się imprezuje przez jakiś czas z tymi samymi osobami, to różne głupoty przychodzą każdemu do głowy, różne zj***ne zakłady się zawiera między sobą, a później takie rzeczy się dzieją. Z tymi 2l wódki to się chyba zagalopowałeś.

~Velture

2018-12-24, 14:57
@up
Nie. Spokojnie można 2l wódki oj***ć na raz. Kwestia tego co będzie później. Pod kamerkę i lajki można ale natychmiast później trzeba lecieć do klopa, 2 palce do gardła i wyrzygać jak najszybciej.

ag...........th

2018-12-24, 15:03
@up
Rozumiem pić do obrzygania, nie będę świętoszka zgrywał, zdarzało się nie raz, ale pić żeby wyrzygać zanim zacznie działać?

~Velture

2018-12-24, 15:33
@up
Mówię o skrajnych debilach co pod filmiki do neta dają. Zawsze filmy sie kończą po wypiciu a nigdy nie ma po 5-10-15min.
Na bank idą rzygać.

freaky

2018-12-24, 19:14
Velture napisał/a:


Po ch*j? No da się oj***ć nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma k***a sens?


To ma tylko sens z perspektywy gościa, który stosunkowo niewiele zainwestował, a ma zapewnione całkiem fajne r*chanie na całą nos i jeden dzień dłużej ;)

Elvis84

2018-12-24, 21:45
Ma spust j***niutka :D

crazyhavoc

2018-12-24, 22:06
freaky napisał/a:


To ma tylko sens z perspektywy gościa, który stosunkowo niewiele zainwestował, a ma zapewnione całkiem fajne r*chanie na całą nos i jeden dzień dłużej ;)



przy takiej ilości, bez rzygania to może się na nekrofilii skończyć, czyli nawet kilka dni r*chania, potem już nie wypada :)

jeban

2018-12-24, 22:25
Co te wszystkie zjeby mają we łbie żeby łączyć alko z redbullem?

lordindycznik

2018-12-24, 22:32
@ up zeby dobrze poj***ło w bani, czasem człowiek chce naprawdę stracić kontakt z rzeczywistością :D