18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondynka i murek

CrazyEdek • 2022-11-26, 08:59
Zaliczyła w lampę.


Gluzik

2022-11-26, 09:50
Ja bym zmienił tytuł na murek i trzy p*zdy

radek225

2022-11-26, 09:51
Ja pie**olę, to już komar ma większe IQ niż ten chodzący pokrowiec na ch*ja. Latem, gdy wleci mi komar do pokoju, to gdy zgaszę światło, to bydle cały czas lata i próbuje usiąść na gołej skórze, by mnie upie**olić. Gdy tylko włączę światło, by go zaj***ć, to sk***ysyn siada albo na czymś czarnym, albo chowa się w zakamarku. I ponownie, zgasisz światło - lata. Zapalisz - przestaje latać. A mózg blondyny zoptymalizowany pod kątem ssania ku*asa / dawania dupy, przesuwania palcem po Insta / Tik Toku, rozpie**alania hajsu swego gacha i obgadywania wszystkiego i wszystkich z psiapsi nie połączył faktu, że jak zjedzie dupą po poręczy, to zajebie swym pustym łbem w latarnię na końcu poręczy. Dobrze, że jej echo z puszki mózgowej zębów nie wybiło.

JarQQ

2022-11-26, 10:40
Kocham Ją, tak na pałę zjeżdża

skywalker75

2022-11-26, 10:58
radek225 napisał/a:

Ja pie**olę, to już komar ma większe IQ niż ten chodzący pokrowiec na ch*ja. Latem, gdy wleci mi komar do pokoju, to gdy zgaszę światło, to bydle cały czas lata i próbuje usiąść na gołej skórze, by mnie upie**olić. Gdy tylko włączę światło, by go zaj***ć, to sk***ysyn siada albo na czymś czarnym, albo chowa się w zakamarku. I ponownie, zgasisz światło - lata. Zapalisz - przestaje latać. A mózg blondyny zoptymalizowany pod kątem ssania ku*asa / dawania dupy, przesuwania palcem po Insta / Tik Toku, rozpie**alania hajsu swego gacha i obgadywania wszystkiego i wszystkich z psiapsi nie połączył faktu, że jak zjedzie dupą po poręczy, to zajebie swym pustym łbem w latarnię na końcu poręczy. Dobrze, że jej echo z puszki mózgowej zębów nie wybiło.


Ehm... Nieźle cię robi w ch*ja ten komar , nie wiem kto tu ma wyższe IQ

:mrgreen:

Guwnojat

2022-11-26, 11:11
Kolor włosów nie przypadkowy. Swoją drogą inteligentna jak 90% dzisiejszych kobiet.

Aleo

2022-11-26, 11:16
jezus malaria jakie to brzydkie

rulas

2022-11-26, 11:27
skywalker75 napisał/a:

Ehm... Nieźle cię robi w ch*ja ten komar , nie wiem kto tu ma wyższe IQ



Wyjdź z piwnicy, rozejrzyj się po świecie, doświadcz nowych doznań to może kiedyś zrozumiesz jak działa komar

radek225 napisał/a:

Ja pie**olę, to już komar ma większe IQ niż ten chodzący pokrowiec na ch*ja. Latem, gdy wleci mi komar do pokoju, to gdy zgaszę światło, to bydle cały czas lata i próbuje usiąść na gołej skórze, by mnie upie**olić. Gdy tylko włączę światło, by go zaj***ć, to sk***ysyn siada albo na czymś czarnym, albo chowa się w zakamarku. I ponownie, zgasisz światło - lata. Zapalisz - przestaje latać. A mózg blondyny zoptymalizowany pod kątem ssania ku*asa / dawania dupy, przesuwania palcem po Insta / Tik Toku, rozpie**alania hajsu swego gacha i obgadywania wszystkiego i wszystkich z psiapsi nie połączył faktu, że jak zjedzie dupą po poręczy, to zajebie swym pustym łbem w latarnię na końcu poręczy. Dobrze, że jej echo z puszki mózgowej zębów nie wybiło.



No i co się do niej przypie**alasz? Jakby były mądrzejsze niż komar, gwałciłbyś do dziś własną kończynę.
Taka właśnie jest idealna, niezbyt mądra.
@Jarek powiedz co byś tam wylizał

Tuco

2022-11-26, 13:41
Pierwszy raz widzę jak grawitacja robi za pośrednika pracy. Na pewno Holandia... :mrgreen:

MrMorus

2022-11-26, 17:57
Guwnojat napisał/a:

Kolor włosów nie przypadkowy. Swoją drogą inteligentna jak 90% dzisiejszych kobiet.



Zdajesz sobie sprawę, że to ustawka ?

Guwnojat

2022-11-26, 19:04
MrMorus napisał/a:

Zdajesz sobie sprawę, że to ustawka ?


Zdaję sobie sprawę, że może być to ustawka, ale skomentowałem jak widzę dzisiejszy świat

smc

2022-11-26, 19:35
Gdyby nie słup, wpadłaby do morza.


Nie tak głupia...