18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondi vs suchoklates *siłowanie*

~Sunday • 2019-04-07, 15:41
Kto wygra?

krasnal_hałabała

2019-04-07, 19:30
Tak piszecie że p*zda a wy się chyba na rękę nie siłowaliście nigdy bo baba całym ciałem napiera jak tutaj już dwóch zauważyło i gówniak to zauważy ale nie bo sadol musi swojego fiuta powiększać a w rzeczywistości siedzą tacy i piszą "r*chałbym" i jak ktoś zapyta dlaczego to odpisują "bo nie r*cham" a sami lepsi nie są. Stonoga miał rację co do tego narodu.

ProVVe napisał/a:

Przegrać z babą to wstyd... Silowalem się raz z taka 90kg+ 190cm co się chwaliła, że facetów kładzie... Powiedziałem, że chyba żadnego nie widziała jeszcze na oczy... Powiem w skrócie. Rozj***na jak gnoj po polu przez rolnika (jak na babe byla silna, ale żaden facet nie może przegrywać z taka laska...).
To jest pokolenie pip jak przedmowcy trafnie ujeli... Jakieś minimum musi być dbania o formę.



Taki z ciebie maczo? to jedź do Brazylii i pokaż Da Silvom co potrafisz, szybko by cię ustawili do pionu.

janlew

2019-04-07, 19:35
Wygra ten kto pił więcej mleka w dzieciństwie

filip_czarny

2019-04-07, 19:40
Hahaha ha i na to czekałem pozdro ;-)

URAGE

2019-04-07, 20:05
Szfajceneger napisał/a:

Chyba miałeś na myśli ścięgna.

"fajny" awatar, dużo o Tobie mówi



Skończ cwaniakować i pokaż te swoje żelazne bicepsy, j***ny napinaczu. Kartka i data na zdjęciu. Wtedy mogę Ci oddać honor, ale pewnie jesteś taką p*zdą jak suchary, z których ciśniesz łacha.

Według Ciebie nawet laska w awatarze jest pedalska, bo cosplay. Super. Wracaj do zabawy w detektywa z kolegami. Może w końcu któryś znajdzie ch*ja w Twojej dupie.

dżonyłojlker

2019-04-07, 20:42
@URAGE
Sądząc po Twoich zainteresowaniach to pewnie wolał byś zdjęcie ch*ja.
To że się przebierasz za babę to nie znaczy że kogoś na to poderwiesz.
k***a synek, przebierasz się za babę i wyjeżdżasz z gejowskimi ciągotami :badyl:

Presty

2019-04-07, 20:56
Szfajceneger napisał/a:

To jest właśnie pokolenie cipek popie**alających w rajtuzach i krótkich skarpeteczkach, z babskimi fryzurami na łbach.



Dzięki "męskiej" fryzurze, frotte z logiem Nike i dupozwisach masz bardziej twarde kości?
Tak tylko zapytam...

;)

dżonyłojlker

2019-04-07, 21:07
Presty napisał/a:

Dzięki "męskiej" fryzurze, frotte z logiem Nike i dupozwisach masz bardziej twarde kości?
Tak tylko zapytam...



Jak skała.

t0karev

2019-04-07, 23:12
Przez tego właśnie typu filmy jak ktoś proponuje mi taki pojedynek to ja wolę zaproponować sparing na gołe pięści, ja pie**ole jak te kości pękają :D

waloos

2019-04-07, 23:45
Tyle się tych filmików w necie naoglądałem, że w życiu z nikim się na rękę siłować nie będę.
Kości nie są najlepszym materiałem jeśli chodzi o naprężenia skrętne, więc technika gra tu zarąbistą rolę. A technikę mają Ci którzy siłują się zawodowo, więc ja jako amator mam na to wyj***ne - zdrowie ważniejsze. Z nim się jest do końca życia, a grupka znajomych która nazwie mnie p*zdą bo się boję, może się cmoknąć w pompkę. Ja mam zamiar korzystać z możliwości jakie daje świat :)

Syja

2019-04-08, 00:19
siłowałem sie w ch*j razy w liceum nigdy nikomu sie nic nie stało :D nie było nigdy odpuszczania bo wiadomo meska duma jest najwazniejsza. jedyny problem jaki był to po kilku pojedynkach dzien w dzien reka przez pare dni napie**ala i ciezko dupe podetrzec :D

Wiewór

2019-04-08, 11:38
Szfajceneger napisał/a:

To jest właśnie pokolenie cipek popie**alających w rajtuzach i krótkich skarpeteczkach, z babskimi fryzurami na łbach.



Kiedyś to było. Szly takie pisdy do wojska ludowego i robili z nich menszczyzn.


dżonyłojlker

2019-04-08, 11:57
Abraxus napisał/a:

Kiedyś to było. Szly takie pisdy do wojska ludowego i robili z nich menszczyzn.



O Ty k***a zdrajco, a tak pięknie kiedyś jechałeś po katolach i narodowcach, a teraz kąsasz rękę która Cię karmi.

~Velture

2019-04-08, 13:14
Komentarze lepsze od filmiku.

Jagang

2019-04-08, 14:44
Znaleźli się potężni mężczyźni z sadistica. Może i jesteście od niego silniejsi, ale to nie zmienia faktu, że większość z was to życiowe p*zdy, zarabiające 2k na rękę, bez perspektyw, ambicji i o IQ szympansa. W dzisiejszych czasach inteligencja i ogarnięcie życiowe jest cechą samca alfa, z waszymi bicepsami możecie takim kolesiom meble do domów zanosić i fundamenty pod wille kłaść.

Novik

2019-04-08, 18:02
dlatego siłuję się na wprost i na tej samej wysokości ale co ja tam wiem