18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

BLOK EKIPA (108), MISIEK NA DYSKOTECE

_R...........s_ • 2017-04-17, 10:45
Czy też lubicie seriale fabularne oparte na prawdziwych wydarzeniach?


PolaczekRR

2017-04-17, 16:26
nie hejtuje ale ch*j z tą polityką, zajeżdża mi to j***nym tvn'em a podejrzewam jak bym sprawdził kto im hajs daje za tworzenie tego gówna to wyjdzie na to że axel springer

kapelan_szturmowy

2017-04-17, 17:50
igorektgk napisał/a:

@up.Gdzie ty widzisz nawiązania du ucha prezesa? Blok ekipa od początku nawiązywała do wydarzeń które dzieją się w naszym kraju.Polecam nadrobić poprzednie odcinki.Ucho prezesa ma dopiero trzy miesiące :D

Blok Ekipę oglądałem od początku, tak jak i Ucho Prezesa. Blok Ekipa nie tyle nawiązuje do Ucha Prezesa, co zaczyna z nim konkurować. Oczywiście, można wątek polityczny wtrącić, ale cały odcinek o tym? Jak bym chciał się dowiedzieć co w polityce piszczy to bym obrady sobie najpierw puścił, potem włączył WP.PeeL, Gazetę.peel albo Niezależną.PeeL...

igorektgk

2017-04-17, 17:52
@up.Gdyby tvn był tak zajebisty jak Blok Ekipa to nikt by na niego nie psioczył.Od tvnu zalatuje tylko i wyłącznie gównem.Ja od Blok Ekipy nie czuje żadnego smrodu.

rzem

2017-04-17, 22:59
kiedyś - dobre kilka tygodni temu - Bartek Walaszek na fejsie coś wspomniał o tym czy ktoś ma pomysł na akcję w Speluno. Kilka osób napisało coś o Misiewiczu stawiającym drinki w Speluno. Sam Walaszek komuś odpisał "tyy, to je dobre" czy coś w tym stylu.

Obstawiam, że odcinki powstają z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, więc nie spinajcie się tak o to, że Blok Ekipa konkuruje z Uchem Prezesa.
Inna kwestia jest taka, że Blok Ekipa zjada Ucho Prezesa - więc nie ma potrzeby z nim konkurować ;)

Wiewór

2017-04-18, 09:39
W końcu zajebisty odcinek:D taka powinna być każda blok ekipa. Nawiązanie do aktualnych wydarzeń i ich wyśmiewanie.

Nutzz

2017-04-18, 10:50
Co Wy pie**olicie. Blok Ekipy nie oglądam od ~20-ego odcinka, ale Kapitan Bomba politykę komentował i wyśmiewał na bieżąco od kiedy tylko stał się serialem a nie serią szortów. Odcinki o Euro? Wyśmiewanie wyborów prezydenckich 2010? Parodiowanie kultu smoleńskiego? Nabijanie się z Komorowskiego na samym końcu serii?

endrju132

2017-04-18, 17:22
bomba to było coś :D chuwdu chuwdu zaj***na wieś ! :D No tamte odcinki rozjebywały system jednak ;)

Zeusek

2017-04-19, 20:09
Walaszek k***o oddaj Kapitana Bombe

rostek23

2017-04-20, 22:03
@waloos póki co 1 i 2 sezon trwał od września do końca roku (2015 i 2016), ale wygląda jakby już zakończyli współpracę