18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM zawsze honorowe

Barnellini • 2020-07-06, 23:57
Zaj***ć gościa jak idzie z córeczką to tylko murzyn potrafi...



tarcer123

2020-07-07, 18:07
BLM to znaczy black men?

Grymson

2020-07-07, 18:22
czyhanastrychu napisał/a:

Ja się zastanawiam czy biali w USA mogą dojść do wniosku, że pie**olą to wszystko. Czy może dojść do tego, że normalni, biali skoro tak czy siak ich nazywają rasistami, homofobami, ksenofobami to przyjmą rolę rasistów, homofobów i ksenofobów? Czy ten cały ruch BLM nie doprowadzi do "odrodzenia" KKK?



Umowmy sie ale za KKK to byl porzadek z takim scierwem.

mazga50

2020-07-08, 19:08
czyhanastrychu napisał/a:

Ja się zastanawiam czy biali w USA mogą dojść do wniosku, że pie**olą to wszystko. Czy może dojść do tego, że normalni, biali skoro tak czy siak ich nazywają rasistami, homofobami, ksenofobami to przyjmą rolę rasistów, homofobów i ksenofobów? Czy ten cały ruch BLM nie doprowadzi do "odrodzenia" KKK?



To tylko kwestia czasu.

Dżizas_kurde

2020-07-08, 19:22
Cytat:


Ja się zastanawiam czy biali w USA mogą dojść do wniosku, że pie**olą to wszystko. Czy może dojść do tego, że normalni, biali skoro tak czy siak ich nazywają rasistami, homofobami, ksenofobami to przyjmą rolę rasistów, homofobów i ksenofobów? Czy ten cały ruch BLM nie doprowadzi do "odrodzenia" KKK?


O to sie proszą. Doprowadza do tego że cywilizowani ludzie zmienia się w mniej cywilizowanych i przyjmą postawę mocno agresywną.
Mówiąc prościej - rozpie**olą każdego kto jest mocniej opalony w ramach prewencji.

I się skończy dzień dziecka.