18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

blm

zwierzak30 • 2021-02-01, 10:44

"Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla - poinformował w sobotę (30.01.2021r) autor zgłoszenia norweski parlamentarzysta Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy. W sobotę ruch BLM otrzymał szwedzką Nagrodę Olofa Palmego w dziedzinie praw człowieka."

Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy.

„Kiedy zastanawiałem się, jakie najważniejsze wydarzenia dotyczące pokoju i konfliktów na świecie miały miejsce w ostatnim roku, ruch Black Lives Matter przyszedł mi na myśl jako pierwszy”, tłumaczył Eide w rozmowie z Guardianem.


I co wy na to?
Można? Można? :mrgreen:
Źródełko.
https://noizz.pl/spoleczenstwo/black-lives-matter-z-nominacja-do-pokojowej-nagrody-nobla/vcmndm4

Rebeliant

2021-02-01, 10:49
To tylko kolejny dowód, że to nic innego jak ludzkie ścierwo. Nagrody pokojowe otrzymują tylko i wyłącznie sk***iele. Nikt k***a nie dostał jej bo powinien. To zawsze jakaś sprzedajna k***a, ktoś kto wszczyna wojny, ktoś kto morduje ludzi, ktoś kto destabilizuje świat.


Od mniej więcej 1971, czyli od czasu jak Szwecja p rzeszła na komunizm i jest rządzona przez to pie**olone ścierwo, być nominowanym do tej nagrody jest gorsze w ch*j od nie bycia do niej nominowanym.





Janusz_k

2021-02-01, 10:55
Poj***ło tego szweda dokumentnie :(

0_rafiks_0

2021-02-01, 11:10
I to wg ciebie jest idealne miejsce na takie rozwazania....Ja pie**ole, wszedzie to polityczne gowno!
Nominacje do Nagrody Nobla na sadistic. Wez sie chlopie stuknij w to co masz na szyi.

Manii

2021-02-01, 11:20
No, 2020 byl bardzo pokojowy dzieki tym sp***olinom i ich pokojowym protestom.

Asuritta

2021-02-01, 11:42
Obama też dostał nagrode nobla pokojowego... za wymordowanie tysięcy muzułmanów chrześcijan dla ropy, oraz za wprowadzenie Rasistowskiego punktowania w uczelniach USA... biały dostawał -10pkt , czarny +50, zólty -30 ... Ja pie**ole lewacy rozpie**olą wszystko byle nie było normalnie !!!!!!!!!!!!!

konradkonradkonrad

2021-02-01, 11:53
pokojową nagrodę nobla powinien dostać COVID-19 miał być taki zabójczy a okazał się być bardziej pokojowy od obostrzeń wprowadzonych przez niego :lol:

Rozyk00

2021-02-01, 11:54
Szczerze mowiac juz predzej wole zeby BLM dostalo Nobla( przynajmniej za te wszystkie materialy z zamieszek i strzelanin) niz komuch owsiak, ale to tylko moje zdanie :D

DzidaZawodnik

2021-02-01, 11:58
konradkonradkonrad napisał/a:

pokojową nagrodę nobla powinien dostać COVID-19 miał być taki zabójczy a okazał się być bardziej pokojowy od obostrzeń wprowadzonych przez niego



"dzięki niemu"

popraw błąd

janlew

2021-02-01, 12:03
No to ja nominuje Breivika dla równowagi

ra...........91

2021-02-01, 12:51
Skandynawia jest Już skończona

AN...........or

2021-02-01, 12:55
Norwegia nominowała też do nobla tą polską organizację sędziów, co tej tuleja jest i reszta tych pajaców .. zwalić bomby atomowe na ten zj***ny kraj puki nie jest za pozno. A BLM dostał nagrode nobla za demolowanie sklepow i mordowanie ludzi tak ?

Rebeliant

2021-02-01, 14:02
ANALizator napisał/a:

Norwegia nominowała też do nobla tą polską organizację sędziów, co tej tuleja jest i reszta tych pajaców .. zwalić bomby atomowe na ten zj***ny kraj puki nie jest za pozno. A BLM dostał nagrode nobla za demolowanie sklepow i mordowanie ludzi tak ?



Za rasizm, bo to ich podstawowa cecha.

Mez

2021-02-01, 14:45
Co najwyżej to bym to towarzystwo nominował do celi więziennej lub do nagrody darwina i to jest max co to pomioty diabła mogą osiągnąć

Autor

2021-02-01, 15:49
To sytuacja, która pokazuje nam jak przebiegunowane zostały wartości. Dziś taka plująca na swój naród Tokarcuk otrzymuje literackiego nobla, wcześniej ten kretyn, nieuk i kanalia pokojową nagrodę, a teraz to. Świat jest tak popie**olony, że czym bardziej się jest zdemoralizowanym człowiekiem, tym większa chwała i uznanie.