18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

blm

zwierzak30 • 2021-02-01, 10:44

"Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla - poinformował w sobotę (30.01.2021r) autor zgłoszenia norweski parlamentarzysta Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy. W sobotę ruch BLM otrzymał szwedzką Nagrodę Olofa Palmego w dziedzinie praw człowieka."

Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy.

„Kiedy zastanawiałem się, jakie najważniejsze wydarzenia dotyczące pokoju i konfliktów na świecie miały miejsce w ostatnim roku, ruch Black Lives Matter przyszedł mi na myśl jako pierwszy”, tłumaczył Eide w rozmowie z Guardianem.


I co wy na to?
Można? Można? :mrgreen:
Źródełko.
https://noizz.pl/spoleczenstwo/black-lives-matter-z-nominacja-do-pokojowej-nagrody-nobla/vcmndm4

Musashi_Miyamoto

2021-02-01, 23:03
Współczesna Lewica to współczesny Neo-Faszyzm. Nie liczą się z nikim kto ma inne zdanie niż oni oraz wdrażają swoją ideologię przy pomocy represji fizycznych, psychicznych i ekonomicznych. Jak przystało na Faszystów uwielbiają propagandę i cenzurę. "Odczłowieczają" swoich wrogów oraz posiadają charakterystyczne cechy ubioru, nawołującego do stylistyki anarchistycznej. Są wspierani przez korporacje... Faszyści jak się patrzy.

Machol

2021-02-01, 23:34
Rebeliant napisał/a:

To tylko kolejny dowód, że to nic innego jak ludzkie ścierwo. Nagrody pokojowe otrzymują tylko i wyłącznie sk***iele. Nikt k***a nie dostał jej bo powinien. To zawsze jakaś sprzedajna k***a, ktoś kto wszczyna wojny, ktoś kto morduje ludzi, ktoś kto destabilizuje świat.
Od mniej więcej 1971, czyli od czasu jak Szwecja p rzeszła na komunizm i jest rządzona przez to pie**olone ścierwo, być nominowanym do tej nagrody jest gorsze w ch*j od nie bycia do niej nominowanym.



Nikt niczego nie otrzymał, tylko zgłoszono nominację. Nominować =/= nagrodzić, nie ma się nad czym spuszczać. Nominacji było wiele, jeszcze bardziej poj***nych niż nagroda dla Obamy.

drukarka666

2021-02-01, 23:47
Bardzo mnie to cieszy. Pokazuje to tylko jak glupota - teoria rasy - jednoczy ludzi. Przymierze nienawisci, ktore nie ma zadnego poparcia w dowodach naukowych. Z jednej strony i z drugiej strony barykady stoja oszolomy, ktore albo wierza w wyzszosc swych pierwszo, drugo i trzeciorzedowych cech genetycznych, albo pokazuja ulomnosc/wyzszosc kulturowa lub cywilizacyjna poprzez historie dziejow. Z kolei ona ma tak wiele czynnikow, ze juz nikt w nie wnika, bo argumenty sa totalnie z dupy ewentualnie ad hitlerum. Gdyby Darwin dzisiaj zyl to jednej i drugiej stronie dalby w pysk, tak moim zdaniem.

justincase999

2021-02-02, 10:50
I co? Czyż nie piękny czerwony świat?

dominator76

2021-02-07, 20:14
Jakby Hitler żył też by pewnie był nominowany.