18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM odpierdoliło też turasowi...

Halman • 2020-07-09, 07:35

ten rak politycznej poprawności ma przerzuty, tylko patrzeć jak cyganie będą sie domagać "sprawiedliwości"...

Grzesiek1987nh

2020-07-09, 07:48
Normalnie w obronie w takich momentach bym się nie popisywał jak walczę, wpie**olił bym mu dwa palce w oczy, potem zaj***ł w krtań i złamał nos tak bez skrupułów.

Juzwa

2020-07-09, 08:40
@up Dobrze gada :wodka:

pnaj

2020-07-09, 12:51
Pięknie hoduje nienawiść u blondaska.

Historia się powtarza jak ktoś pisał, kiedyś żydzi, a teraz ciapaki i czarni, schemat ten sam.
W końcu wk*** przekroczy wszelkie granice, i się historia powtórzy, to już raczej nieuniknione i każdy normalny to widzi.
Całe to BLM to tylko katalizator tego procesu, bo jest wymierzone w białych, a nie w rasizm.
Normalnie żadnemu białemu nie chciało by się z bronią wyjść na ulice by pilnować porządku.

Guri

2020-07-09, 13:10
Grzesiek1987nh napisał/a:

Normalnie w obronie w takich momentach bym się nie popisywał jak walczę, wpie**olił bym mu dwa palce w oczy, potem zaj***ł w krtań i złamał nos tak bez skrupułów.


Nie wszyscy są tacy zajebisci jak Ty

Ca...........on

2020-07-09, 14:22
My od Turków możemy domagać się sprawiedliwości za Cecorę. W ogóle od wszystkich możemy. Polish Lives Matter to byłby zasadniczo wpie**ol całemu światu i klękajcie narody :D

boo

2020-07-09, 14:42
Guri napisał/a:

Nie wszyscy są tacy zajebisci jak Ty



Nie wszyscy jak ty calowaliby giry brudaowi

roman970227

2020-07-09, 18:13
Przeprowadziłem się pod Wrocław gdzie są cyganie i już po 2 dniach zauważyłem, że cyganie są lepiej traktowani, są bezprawni i dostają mieszkania za darmo i za czynsz nie płacą takze tego

Karboksylator

2020-07-09, 19:09
jeszcze ze dwa trzy lata i będą do takich brudasów strzelać. wspomnicie moje słowa. a później z więzienia wypuszczą Breivika, zrehabilitują go i postawią na czele armii.

farcz88

2020-07-09, 19:33
Banana lives matres (sport) !!! 4 live :mrgreen:

Caramon napisał/a:

My od Turków możemy domagać się sprawiedliwości za Cecorę. W ogóle od wszystkich możemy. Polish Lives Matter to byłby zasadniczo wpie**ol całemu światu i klękajcie narody



Bardziej od Żydów jebac hummus który robią z cieciorki

:mrgreen:

sard

2020-07-09, 21:40
I dlatego trzeba ich zatrudniać w kebabach to nie mają czasu na takie durne akcje. A i tym co odj***ł właśnie sprawił, że blondas może mieć ochotę na odrobinę Breivikovania na jakim zlocie kebabotwórców. Z utęsknieniem czekam na ten materiał na hardzie :)

Blantowy

2020-07-09, 21:40
Akurat cyganie raczej są ostatnimi,którzy będą domagać się ,,sprawiedliwości,, zresztą w Czechach już mają pokazywane ramię prawidłowości.

Zniwiarz

2020-07-10, 07:13
Tak dać się upokorzyć . Wiadomo nie każdy potrafi się bić czy coś , ale wolałbym spróbować napie**olic takiego śmiecia niż klękać i całować go po tych ohydnych stopach .

Ni...........ny

2020-07-16, 15:19
BLM to tylko wymówka żeby komuś wpie**olić, zaj***ć TV czy zwyczajnie zdewastować. I nic więcej.