18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM napada białasa...

Barnellini • 2020-08-26, 13:38
...ale białas jest przygotowany na taką akcję :D


offline

2020-08-26, 15:53
Ktoś, coś jakieś info więcej? Mam nadzieje, że biały ma się dobrze i żadne lewackie scierwo nie wsadziło go za kraty?

kamczak

2020-08-26, 15:59
Czy to źle, że po obejrzeniu tego video poprawił mi się humor ?

cedrikk

2020-08-26, 16:09
Wiewór napisał/a:


Z tego co czytałem to dostał z AR-15 5,56 mm.



Jeżeli to prawda. murzyny będą miały duży problem USA.
Mam nadzieję że celował w głowę

Wiewór

2020-08-26, 16:25
@up z tego co widać to napie**alal na oślep. Dzicz go doskoczyła jak w World war z.

pnaj

2020-08-26, 18:25
Wiewór napisał/a:

Postrzelony będzie podcierał dupę hakiem. Amputowali mu przedramię.
Z tego co czytałem to dostał z AR-15 5,56 mm.



Chirurg też chyba nie przepadał za bandą tych socjopatów, albo co lepsze postrzelony żądał uciśnionego szamana.

mazga50

2020-08-26, 18:38
Trzeba safari organizować i zmniejszać pogłowie bydląt, bo inaczej zaczynają atakować ludzi.

bleblebator1

2020-08-26, 19:11
Dobry antifiarz to martwy antifiarz

Ni...........ny

2020-08-26, 20:24
Wiewór napisał/a:

Postrzelony będzie podcierał dupę hakiem. Amputowali mu przedramię.
Z tego co czytałem to dostał z AR-15 5,56 mm.



Muszę cie zmartwić, ponoć przyklepali mu zabójstwo :kawa:

spoiler

shoe5maker

2020-08-26, 20:35
Niezwyciężony napisał/a:

ponoć przyklepali mu zabójstwo



A to było by ch*jowo, bo blm zamiast wezwać policję to sami biorą się za wymierzanie sprawiedliwości. W Afryce zwykle kończy się to rozbitym pustakiem na głowie, i kilkoma płonącymi oponami, więc koleś miał prawo się bronić.

sinjids

2020-08-26, 20:40
Niezwyciężony napisał/a:

Muszę cie zmartwić, ponoć przyklepali mu zabójstwo



Z tego co wyczytałem w komentarzach - nie znam się na amerykańskim prawie - chodzi o to, żeby postawić absurdalne zarzuty, a następnie wypuścić gościa z braku dowodów, czy coś w tym stylu. Życzmy mu jak najlepiej - sprawiedliwości. W temacie Andiego Ngo ludzie ładnie na podstawie zdjęć podkreślają, że ten 17-stolatek z AR-15 jest bardzo dobrze wyszkolony i strzela tylko w momencie, gdy antecioty na niego skaczą.

hitmen

2020-08-26, 20:56
Miód na moje serce.

Ni...........ny

2020-08-26, 21:25
sinjids napisał/a:

Z tego co wyczytałem w komentarzach - nie znam się na amerykańskim prawie - chodzi o to, żeby postawić absurdalne zarzuty, a następnie wypuścić gościa z braku dowodów, czy coś w tym stylu. Życzmy mu jak najlepiej - sprawiedliwości. W temacie Andiego Ngo ludzie ładnie na podstawie zdjęć podkreślają, że ten 17-stolatek z AR-15 jest bardzo dobrze wyszkolony i strzela tylko w momencie, gdy antecioty na niego skaczą.



Tak na prawdę nie wiemy wszystkiego, nie wiemy która sytuacja była obroną konieczną a która jej przekroczeniem, bo strzelał tam do wielu osób.
Po drugie powinien dostać wyrok za głupotę, wziął broń i poszedł na zamieszki paradować z odsłoniętym ryjem i strzelać do ludzi, no debil po prostu. Co on k***a myślał że medal dostanie ?