18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#BlackLivesMatter

~Velture • 2017-11-02, 06:58
Jednak to prawda co mówią, że można murzyna zabrać z Afryki ale Afryki z murzyna się nigdy nie zabierze...

:kupa: ale jakby to jemu coś zepsuć to pewnie całe stado dindu nuffinów by zaraz się zleciało aby zatłuc na śmierć :kupa:


ganji

2017-11-02, 08:12
Może to już zaleci stereotypem ale mi nikogo nie żal kto sobie takie gówno sprowadził. Mam tylko nadzieje, że my nie ucierpimy mocno na tym, że małpy i mocno opalone "ofiary wojen" rozk***iają inne państwa od środka.

Argeusz

2017-11-02, 09:09
Też znam takiego jedne murzyna podobnego do tego na filmie, ale potrafi się zamaskować i wygląda jak biały, nie wiem jak to robi.

ablablabl

2017-11-02, 13:07
Nie macie tolerancji dla innych kultur i cywilizacji starszych od naszej, co? Odstajecie swym tępym myśleniem od postępowych społeczeństw na zachodzie. Jesteście zatęchłym ciemnogrodem!

qwerty123hwdp

2017-11-02, 14:47
Co można mu zepsuć? Mieszkanie socjalne, zaj***ny od kogoś rower, czy niewiadomego pochodzenia pęk miniaturowych Wież Eiffla?

Ma...........gw

2017-11-02, 15:10
ganji napisał/a:

Może to już zaleci stereotypem ale mi nikogo nie żal kto sobie takie gówno sprowadził. Mam tylko nadzieje, że my nie ucierpimy mocno na tym, że małpy i mocno opalone "ofiary wojen" rozk***iają inne państwa od środka.


tak, ten sprzedawca, któremu nyger rozj***ł stoisko, na pewno go tam sprowadził :roll: . Nam nie potrzeba syfu w postaci małp czy mocno opalonych, mamy nacjozjebów, lewaków, patoli-dzieciorobów i pis u władzy :mikolaj:

ddss

2017-11-02, 16:11
Jak mawiał shorty


garota

2017-11-02, 16:40
@ Majkizrpgw

No i mamy jeszcze ciebie. Rzeczywiście, więcej murzynów nam nie trzeba.

Oczywiście nie pomyślisz że to dzięki tym nacjozjebom i pisowi nie masz arabów i murzynów na ulicach...ale logika w polsce jest mocno poszukiwana więc rzyczę tylko powodzenia...może znajdziesz.

TB303

2017-11-02, 16:46
garota napisał/a:

Oczywiście nie pomyślisz że to dzięki tym nacjozjebom i pisowi nie masz arabów i murzynów na ulicach


Logika typowego PiS-iora - nieważne, że nas okradają socjalistyczne k***y, przynajmniej nie mamy "uchodźców"! :samoboj:

Bo to jest największy problem tego zasranego świata - ciapaci i murzyny! :idzwch*j:

A nie mamy ich tylko dlatego, że PiS to populiści, a większość idących do urn to zmanipulowane bydło - do którego jak widzę należysz.

Argeusz

2017-11-02, 17:13
Socjalistyczne k***y rozkradają ten kraj od dawna, to się tu przecież nie zmieni. Jedyne na czym mi zależy to to, żeby jeszcze 2 lata nie było tu tych smieci, najpierw muszę zarobić żeby stąd sp***olić.

Bugini

2017-11-02, 18:16
TB303 napisał/a:


Bo to jest największy problem tego zasranego świata - ciapaci i murzyny! :idzwch*j:

A nie mamy ich tylko dlatego, że PiS to populiści, a większość idących do urn to zmanipulowane bydło - do którego jak widzę należysz.



Istotnie jest to aktualnie największy problem. Całkiem sprawnie destabilizują kraje lepiej rozwinięte gospodarczo od Polski. Co najgorsze jest to trend rozwijający się i bez zdecydowanej reakcji ze strony społeczeństwa albo rządzących może się wydarzyć coś gorszego niż obecne 2 zamachy tygodniowo i 50 gwałtów. Póki jesteśmy od tego syfu oddzieleni granicami ten poważny problem bezpośrednio nas nie dotyka.

Jorgen88

2017-11-02, 18:18
dalej mówicie (lewaki), że to są ludzie ?

sezamkowyRozpierdol

2017-11-02, 18:22
garota napisał/a:

@ Majkizrpgw

No i mamy jeszcze ciebie. Rzeczywiście, więcej murzynów nam nie trzeba.

Oczywiście nie pomyślisz że to dzięki tym nacjozjebom i pisowi nie masz arabów i murzynów na ulicach...ale logika w polsce jest mocno poszukiwana więc rzyczę tylko powodzenia...może znajdziesz.



Jesteś debilem totalnym :lol:
Ciapaci NIE CHCĄ do nas przyjeżdżać, od tego zacznijmy, oni jadą do Niemiec i Francji gdzie jest bogactwo i socjal a nie do Polski.
Nawet jakbyśmy się zgodzili na te zasrane kwoty to oni by i tak od nas sp***olili, bo enklawy dzikusów są w Niemczech, Francji, UK, tam mają całe to swoje ziomkostwo a nie w Polsce.
Na zachodzie mają swoich znajomych, swoje gangi, swoje rodziny i całą infrastrukturę, dzielnice etc.
Gdzie Ty masz k***a rozum? :krejzi:
Polacy sp***alają z Polski milionami na zachód do normalnej pracy bo w Polsce nie ma nic prócz pracy za 1400 zł u wyzyskiwacza, z zasiłków dla bezrobotnych nie przeżyjesz, chyba że w biedzie jako pies w budzie zabitej dechami jak cyganie w Maszkowicach, a ty mi tu pie**olisz, że banda dzikusów, która przyjeżdża by żyć na zasiłkach jak pan siedziałaby w Polsce? Ty jesteś k***a głupi, masz mózg wyprany propagandą :krejzi:

Wystarczyło postraszyć polaczków cebulaczków islamską dziczą oraz dać im 500 zł za r*chanie z ich własnych pieniędzy i polecieli głosować na PiS wierząc, że państwo im coś daje oraz że ciapaki chcą do nas przyjeżdżać :krejzi:
Jakoś mi się nie chce wierzyć, że te tępe debile nie mieli alternatywy zamiast PO i PiSu, bo k***a mieli w postaci Kukiza, ale wybrali to samo socjalistyczne gówno.
Ten naród polaków-robaków jest tępy i do szpiku kości socjalistyczny, lewicowy.

A nacjo-robaki-prawaki jeszcze mają k***a do mnie pretensję, że obrażam własny naród i bezczelnie nazywają mnie lewakiem - cytując pana Stonogę - "jesteście bandą narodowych k***iów, nieudaczników" To ten naród, o który macie taki ból dupy jest lewacki, socjalistyczny bo to ten j***ny naród głosuje na socjalistów a nie ja, to ten naród głosuje albo na pobożnych socjalistów z PiSu albo na niepobożnych socjalistów z PO udających wolnorynkowców, liberałów... "narodowi polscy idioci".

padawid1

2017-11-02, 18:36
Czy tylko ja zauwazylem, ze to wiz khalifa ?

zartowalem ;)