18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Black Lives Matter....

AndyDy • 2020-11-21, 15:11
Ciekawy jestem czy tego czarngo h.ja na całe życie zdyskwalifikowali.


picolo

2020-11-21, 18:09
Ale o ch*j wam k***a biega? Ledwo siedemnasta sekunda rundy, a ten się odwraca od przeciwnika jak jakiś lamus to i wyłapał na p*zde. Makumbie też po same pomidory w krzyż.

xXx5226

2020-11-21, 18:17
O !!! Sami wybitni znawcy sportu widzę.

ritu4l

2020-11-21, 18:30
Jaki k***a gong, j***ny debil odwrócił się podczas walki tyłem do rywala i został za to ukarany. Że to był j***ny murzyn to napewno zrobiłby to samo i po gongu, ale tu nie można mu odejmować legalności.

rafal0903

2020-11-21, 18:43
A że tak zapytam, białas po ch*j się odwracał do przeciwnika plecami kiedy walka trwała? xDDDDDDDD

mazga50

2020-11-21, 18:45
wojtekpwse napisał/a:

j***ne murzyńskie ścierwo



Co sę dziwisz? Genów nie oszukasz. Brązowe i czarne gówno zawsze od tyłu i z partyzanta bije, bo honorowa walka jest im nieznana. Te k***y gówniane honoru nigdy nie miały, nie mają i nie będą miały.

Tomix93

2020-11-21, 18:47
Coordinator napisał/a:

Czyli dostał cios kolanem, po czym stwierdził ze sobie przerwie walkę i pójdzie do narożnika odpocząć po ciosie?
Mi się wydaje, ze dostał w łeb, zamroczyło go i wydawało mu się, ze dźwięk powstały w jego głowie, to dźwięk gonga kończącego rundę



no to później już dostał prawdziwego gonga :D

Nufrevi

2020-11-21, 18:55
Obejrzyjcie sobie cala walke, albo chociaz jej koncowke, a nie oceniacie gowniany wycinek.... TVN/TVPIS sie odpalilo ?

djpyza

2020-11-21, 19:53
kretowicz14 napisał/a:

Gong? 2:42 2 runda?



nie tłumacz dla debili :D bo i tak nie ogarną oni dalej niech myślą ze to było po gongu xd chyba unich w głowach słyszą ten gong :D jprdl

Tr...........ty

2020-11-21, 20:38
Cichyx napisał/a:

Fani weszli na ring i mu naj***li



Taki dobry bokser, że mu dwóch z publiczności naj***lo

zizoman

2020-11-21, 20:59
Taki plus że bambo rok później obskoczył wpie**ol w ciągu jednej rundy od tego samego białasa ;)

Pralpunkt

2020-11-21, 21:30
E szkoda ze Czarnego nie zawiesza, a ten biały niech się ogarnie bo wstyd przynosi.

focusek

2020-11-21, 22:48
szefooo napisał/a:

Na początku drugiej rundy Murthel Groenhart wyprowadził cios latającym kolanem, które trafiło w głowę Haruta Grigoriana, ale nie powaliło go. Po tym uderzeni Grigorian odwrócił się plecami do przeciwnika i skierował swoje kroki do narożnika. Ponieważ walka nie została przerwana, Groenhart wyprowadził mocny i co ważne celny cios prawym sierpowym, którym znokautował Ormianina. Kiedy Grigorian leżał zamroczony na deskach, a Groenhart cieszył się w swoim narożniku ze zwycięstwa, na ring wbiegło przynajmniej dwóch fanów, którzy zaatakowali Murthela mocnymi ciosami.
Cios wyprowadzony przez Groenharta nokautujący Grigoriana był legalny, chociaż niezbyt czysto sportowy, ale stara zasada w sportach walki, którą powtarzają sędziowie przed każdym pojedynkiem brzmi „Defend yourself at all times” (brońcie się przez cały czas). Grigorian popełnił błąd odwracając się tyłem do przeciwnika i odchodząc do narożnika bez wcześniejszego sygnału od sędziego o przerwaniu walki.
Trener Haruta, Nicky Hemmers powiedział, że Grigorian odwrócił się, ponieważ doznał rozcięcia po uderzeniu kolanem, a sam Harut przyznał, że nie wie dlaczego to zrobił.
Z kolei Murthel Groenhart powiedział podczas transmisji gali, że nie jest pewien, czy nie doznał złamania szczęki po tym jak został zaatakowany przez dwóch facetów, którzy wtargnęli na ring.
Łatwo wrzucić wycinek i wywołać gównoburzę.



czarny to czarny wiec ch*j mu w dupe i niech wraca do afryki z tygrysami walczyc i banany prostowac ew do ameryki bawelne zbierac

xXx5226

2020-11-21, 23:59
gjooby4 napisał/a:

link do walki



Tym kolanem to ładnie wyłapał jak stwierdził że to koniec rundy

:mrgreen:

glidechris

2020-11-22, 00:28
W każdym sporcie powinien być tzw. Czekista- już wyjaśniam : Faul, przewinienie , zagranie nie regulaminowe - wyrok na miejscu kulka w łeb z przyłożenia, bez
zbędnego lamentowania i pie**olenie- trach bach i po ścierwie które oszukuje, o ile świat byłby prostszy :) polecam