18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

'Black Live Matter ' (sic!)

T3RMINATOR • 2020-08-31, 10:35
Przekopana dziewczyna przez Blm-a.


Ce...........00

2020-08-31, 10:40
dlatego do tego gatunku trzeba napie**alać z ostrej a najlepiej zapalającej amunicji, wybić wszystkich czarnych sk***ysynów co do jednego, bez wyjątków.

Pasożyt

2020-08-31, 10:42
E tam, lodzik na zgodę i przez najbliższe 2-3 dni nie będzie jej kopał po ryju :D

Pralpunkt

2020-08-31, 10:46
k***a no ja pie**ole wh*j białych obok, jedna biała c**a siedzi, drugi obok był, nikt ale to nikt nie zareagował k***a i potem tak jest ze czują się odważni, niech przyjedzie do Polski ten czarny śmieć zobaczył by jak się przyjmuje strzał z buta na ryj

traf

2020-08-31, 10:57
Pralpunkt napisał/a:

k***a no ja pie**ole wh*j białych obok, jedna biała c**a siedzi, drugi obok był, nikt ale to nikt nie zareagował k***a i potem tak jest ze czują się odważni, niech przyjedzie do Polski ten czarny śmieć zobaczył by jak się przyjmuje strzał z buta na ryj



przestań kreślić swoje internetowe fantastyczne wizje :) mogę się założyć że u nas by było podobnie :)

Cz...........as

2020-08-31, 10:58
A ta w różowej sukience to ręce wyciąga jak by mocą chciała czarnego odgonić :roll:

olo_witek

2020-08-31, 11:02
traf napisał/a:

przestań kreślić swoje internetowe fantastyczne wizje mogę się założyć że u nas by było podobnie



To nie wiem w jakim ty mieście żyjesz ale u mnie nawet Parys bijący łaskę dostaje wpie**ol bez pytania o co chodzi dodam że biały a co dopiero czarny

nwonigers

2020-08-31, 11:03
traf napisał/a:

przestań kreślić swoje internetowe fantastyczne wizje mogę się założyć że u nas by było podobnie



nie byloby. bo u nas za tym czarnym scierwem nie staloby 30 murzynow czekajacych na akcje. skad wiecie ze tak nie bylo? 1 malpa robi zamieszanie a przed sklepem cale stado moze stac i co ryzykowalbys zycie?

Halman

2020-08-31, 11:06
traf napisał/a:

przestań kreślić swoje internetowe fantastyczne wizje mogę się założyć że u nas by było podobnie


pozwolę sie nie zgodzić, moje miasto rodzinne;

Cytat:

Ochrona klubu biła ludzi krzycząc „wynocha! to jest lokal dla białych, a nie pieprzonych murzynów!".Właściciel, obsługa i klienci wszystko widzieli, wypuścili sprawców tylnym wyjściem, gdy wtargnęliśmy z policją! Klienci i właściciel zamknęli usta.



Europejski korpus solidarności... :bambo: że to nie fejk jest i źródło

dlwar

2020-08-31, 11:30
Widocznie zasłużyła sobie.

zdun

2020-08-31, 11:52
ale jej wyk***ił z klapka :)

Elpolaco

2020-08-31, 12:35
Chyba cię poj***lo nie ma szans
traf napisał/a:

przestań kreślić swoje internetowe fantastyczne wizje mogę się założyć że u nas by było podobnie





:mrgreen:



:mrgreen:

sciagaszmajtkidlaruskich

2020-08-31, 13:26
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Bardzo cieszą mnie te filmy...Piwko.



oby murzyn zgwalcil twoja typiarke na wakacjach w suwalkach

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-31, 14:02
sciagaszmajtkidlaruskich napisał/a:

oby murzyn zgwalcil twoja typiarke na wakacjach w suwalkach



Musisz mieć czarnych przodków. Niemożliwe, żeby 100% białas był tak głupi...