18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Black Lies Matters

żmij • 2020-06-18, 07:45
Czarni jak nasz krajowy kler- część po jednej, część po drugiej stronie. W ten sposób zawsze można twierdzić, że zasadniczo popierało się "tych dobrych", kimkolwiek by w danej chwili nie byli :)
English required. Ale jak ktoś nie kuma- pozostaje obraz. Ponoć znaczy więcej, niż tysiąc słów.


Halman

2020-06-18, 07:48
a ja znalazłem takie coś; ktoś korzystając z tej całej sytuacji trzepie kasę na lewakach i innych antifach ... :-D

JackCactus

2020-06-18, 10:07
Mam drona o zasiegu 6km co wystarczy aby skitrać się z dala od centrum zamieszek i pół kilograma udzwigu co akurat wystarczy na balon wypełniony fekaliami. Zostaje jeszcze release mechanism i będzie dobry materiał . Obiecuje wrzucić jak pojawi się taka impreza w mojej okolicy

żmij

2020-06-18, 10:12
JackCactus napisał/a:

Mam drona o zasiegu 6km co wystarczy aby skitrać się z dala od centrum zamieszek i pół kilograma udzwigu co akurat wystarczy na balon wypełniony fekaliami. Zostaje jeszcze release mechanism i będzie dobry materiał . Obiecuje wrzucić jak pojawi się taka impreza w mojej okolicy



Pomysł wart uwagi, jednakowoż mam jedno pytanie; czy fekalia w balonie da się zamienić na napalm? Kwas solny? Zapach fekaliów nie zrobi na nich żadnego wrażenia. W najlepszym przypadku za domem zatęsknią.

Eknen

2020-06-18, 10:13
315 000 czarnych zostało zamordowanych przez czarnych w ciągu ostatnich 35 lat . 90% czarnych dzieci w wieku 1-12 lat , które zginęło od postrzału , zostało zamordowane we własnym domu przez czarnego sprawcę. Tymczasem ruch BLM skupia się na problemie białych policjantów strzelających do czarnych ,.....

JackCactus

2020-06-18, 10:19
żmij napisał/a:

Pomysł wart uwagi, jednakowoż mam jedno pytanie; czy fekalia w balonie da się zamienić na napalm? Kwas solny? Zapach fekaliów nie zrobi na nich żadnego wrażenia. W najlepszym przypadku za domem zatęsknią.



Oczywiście możliwości podczepienia broni jest wiele i tak naprawdę ogranicza nas tylko grubość portfela na ewentulane usługi dobrego adwokata. Mnie stać na fekalia :)

żmij

2020-06-18, 10:24
JackCactus napisał/a:

Oczywiście możliwości podczepienia broni jest wiele i tak naprawdę ogranicza nas tylko grubość portfela na ewentulane usługi dobrego adwokata. Mnie stać na fekalia



Ja mam udrażniacz do rur. Jak mi w barze wrzucili do sracza pół kurczaka, to biedronkowy wynalazek za 2,99 dał radę ;)

JackCactus napisał/a:

Mnie stać na fekalia



Swoją drogą; w Etiopii taki tekst, to szczyt szpanu :D

35i

2020-06-18, 10:25
Eknen napisał/a:

315 000 czarnych zostało zamordowanych przez czarnych w ciągu ostatnich 35 lat . 90% czarnych dzieci w wieku 1-12 lat , które zginęło od postrzału , zostało zamordowane we własnym domu przez czarnego sprawcę. Tymczasem ruch BLM skupia się na problemie białych policjantów strzelających do czarnych ,.....



Problem polega na tym, że normalni ludzie to wiedzą, ale weź to wytłumacz idiotom.

ePeeL

2020-06-18, 10:27
Eknen napisał/a:

315 000 czarnych zostało zamordowanych przez czarnych w ciągu ostatnich 35 lat . 90% czarnych dzieci w wieku 1-12 lat , które zginęło od postrzału , zostało zamordowane we własnym domu przez czarnego sprawcę. Tymczasem ruch BLM skupia się na problemie białych policjantów strzelających do czarnych ,.....



Masz jakieś źródło do tych statystyk? Potrzebuje, żeby wojować z idiotami.

Bangladesz123

2020-06-18, 19:11
ePeeL napisał/a:

Masz jakieś źródło do tych statystyk? Potrzebuje, żeby wojować z idiotami.



Ja tych idiotów się pytam gdzie byli kiedy mordowali białych farmerów w RPA.
Żaden mi nie odpowiedział kiedy komentowałem ich czarne tło na profilówce.