18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bitwa suczki z maciorami...

Halman • 2022-04-10, 23:00

jedna świnia poszła na dno...


maxkulczyk

2022-04-10, 23:31
Wjechał jak dzik w żołędzie i pogonił gruba :D

Ciężko z taka masa przeciwdziałać sile odśrodkowej.

outsidethebox86

2022-04-10, 23:48
Z taką masą to ani refleksu, ani szybkości wyprowadzenia ciosu, nawet 100 metrów, nie przebiegłaby za nią, jedyne co mogłaby zrobić tej lasce, to na niej usiąść...

Ps. Ten mistrzowski strzał policjanta, sprawił, ze pojawiła się we mnie nutka sympatii do tego człowieka, mimo iz to policjant

Manii

2022-04-11, 03:09
outsidethebox86 napisał/a:

Ps. Ten mistrzowski strzał policjanta, sprawił, ze pojawiła się we mnie nutka sympatii do tego człowieka, mimo iz to policjant


Ty masz 36 lat i dalej CHWDP?.. czy tylko chcesz sie przypodobac niektorym ciemnym masom na sadolu?

35i

2022-04-11, 05:48
Manii napisał/a:

Ty masz 36 lat i dalej CHWDP?.. czy tylko chcesz sie przypodobac niektorym ciemnym masom na sadolu?



A nie odniosłeś nigdy wrażenia, że do policji idą ludzie, którzy nic konkretnego nie potrafią?

outsidethebox86

2022-04-11, 08:47
Manii napisał/a:

Ty masz 36 lat i dalej CHWDP?.. czy tylko chcesz sie przypodobac niektorym ciemnym masom na sadolu?



A gdzie masz napisane, ze CHWDP? - tak dobrze, to im nie życzę.

PS. Nie lubię policji tak jak nie lubię księży, urzędników i obslugi na miejscowym Orlenie. Czy to zabronione?

Moze mam jeszcze logicznie uargumentować swoją niechęć i poprzeć 3 przykladami z życia?

zwierzak30

2022-04-11, 08:52
35i napisał/a:

A nie odniosłeś nigdy wrażenia, że do policji idą ludzie, którzy nic konkretnego nie potrafią?



Pomyliłeś z politykami. :)

-Ile trzeba czapek wyjściowych,na 90 milicjantów?
-45. Bo każdy z nich to półgłówek. :)

Manii

2022-04-11, 12:31
outsidethebox86 napisał/a:

A gdzie masz napisane, ze CHWDP? - tak dobrze, to im nie życzę.
PS. Nie lubię policji tak jak nie lubię księży



A jak Cie ksiadz zgwalci to po kogo zadzwonisz? Po piekarza?



35i napisał/a:

A nie odniosłeś nigdy wrażenia, że do policji idą ludzie, którzy nic konkretnego nie potrafią?



Owszem, odnioslem wrazenie, ale takie ze trafiaja tam rozne charaktery, podobnie jak do innych zawodow jak kierowcy, murarze, lekarze, mechanicy itd, bez ktorych machina spoleczna byla by w p*zdzie.

outsidethebox86

2022-04-11, 13:23
Manii napisał/a:

A jak Cie ksiadz zgwalci to po kogo zadzwonisz? Po piekarza?



Po swojego chłopa i jego kumpli.

Juz widzę te zaangazowanie i profesjonalizm polskiej policji w sprawie gwałtu. Mam znajomą, której mąż jest policjantem, nie dosc, ze opowiada o roznych przypadkach, o których nie powinien, to jeszcze śmieje sie i z ofiar i z przestępców. Poszedlbys do takiej instytucji z bolącym tyłkiem zgłosić gwałt? Pewnie jeszcze usłyszałbyś, ze sam go sprowokowales nosząc opięte spodnie, a na drugi dzień, idąc ulicą, słyszałbyś szepty i chichot ludzi... Nie wiem jak mozna polegac na dzisiejszej policji. To bezmyslne sługusy systemu.

Wolałabym dokonać samosądu niz iść z takim przypadkiem na policję. Wydaje mi się to bardziej skuteczne niż policja. Kościół pewnie wyciszyl by całą afere i wyslal zboka w inne miejsce, gdzie wciąż bylby bezkarny.

Manii napisał/a:


Owszem, odnioslem wrazenie, ale takie ze trafiaja tam rozne charaktery, podobnie jak do innych zawodow jak kierowcy, murarze, lekarze, mechanicy itd, bez ktorych machina spoleczna byla by w p*zdzie.



I powiedz mi, w którym momencie ta machina spoleczna nie byla w p*zdzie? Naprawdę uważasz ten system za funkcjonujący poprawnie i sprzyjający rozwojowi na tej planecie? Weź lupę albo mikroskop i przyjrzyj sie dokładnie.

Erqti

2022-04-11, 15:10
jak się gruba baba przewraca to kończyny nie mają już znaczenia, następuje efekt ciała niebieskiego spadającego po określonej trajektorii w centrum grawitacyjne, innymi słowy leci w ch*j po najkrótszej ścieżce.

paliokolejo

2022-04-11, 21:21
k***a dawno się tak nie uśmiałem. Co locha poszła rowem.

35i

2022-04-11, 21:26
paliokolejo napisał/a:

k***a dawno się tak nie uśmiałem. Co locha poszła rowem.



Tak zwane, swojskie klimaty. :-)