18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bipoland- dwa oblicza Polski

uzi_mas • 2013-04-18, 10:48
Film ukazujący dwa oblicza Polski



Wymagany angielski na poziomie członka MENSy

RockyWood

2013-04-18, 13:48
chyba już to tutaj widziałem... no nie ważne.

Polacy bądźcie Polakami zawsze i wszędzie ale swoją "polaczkowatość" schowajcie do plecaka kiedy będziecie poza granicami.
W Rosji jeszcze nas tolerują, na Ukrainie i na Białorusi chyba nie przepadają ale ujdzie. U szwabów jesteśmy tak widziani jak w Polsce Ukrainiec najgorszej kategorii. Jedyne co szwab wie o Polsce to tyle że są tutaj TANIE, piękne i naiwne dziewczyny, które lgną na zachód w poszukiwaniu "przygód" a szwaby traktują je i tak jak podludzi (tak - to nadal tam DZIAŁA!). We Francji Polak to menel i śmieć, w UK Polak jest widziany na równo z Portugalczykami, Ukraińcami, Rosjanami. W UK też słynie duży plus dla pięknych i tanich naiwnych Polek które prują się tam na potęgę.

Polska - piękne wysypisko UE, w tym filmidle ukazane gorzej niż Ukraina w filmach tego typu.

uzi_mas

2013-04-18, 14:59
@up

Nie spinaj sie tak :) Moim zdaniem jest to udany film promujacy nasz PIEKNY (tak, nie przeslyszales sie) PIEKNY kraj. Pokazuje co prawda w znikomym stopniu cierpienia na jakie nasi przodkowie byli narazeni ale i w fajny sposob przedstawia naszych rodakow. Nie wiem co jest zlego w przedstawieniu nas dla odmiany w samych superlatywach. Moze laskawie mi to wytlumaczysz?

cenius

2013-04-18, 18:30
Jak zwykle połowa filmu ukazuje obóz w Oświęcimiu
tak jakby k***a to był nasz wstyd czy ki ch*j wie

serio nie ma czym się pochwalić tylko kilkoma milionów zabitych?

uzi_mas

2013-04-18, 19:50
szkoda słow na komentarz :)