18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bill gates, gmo, eugenika,

maxiq • 2015-12-14, 20:05
ktoś tam skądś tam uważa że bill gates jest przodownikiem w depopulacji świata, reportaż poniżej :
.

.
lubię eugenikę :szczerbaty:

piotrek22g

2015-12-14, 20:19
Pomysł nie głupi, piwko.

KillerLaugh

2015-12-14, 20:32
Przyszła mi na myśl pewna idea i obawiam się, że wcale nie muszę być jej prekursorem.
Skoro popularność żywności GMO w UE rośnie wprost proporcjonalnie do liczby zachorowań na różnego rodzaju nowotwory i odwrotnie proporcjonalnie do liczby urodzeń dzieci, może jest jakiś związek między tymi zjawiskami? Być może istnieje jakaś grupa o potężnych wpływach lobbująca za rozwojem przemysłu genetycznie skażonych roślin wśród ludności (jeszcze) białego kontynentu. Grupa, której unijne dyrektywy i regulacje nie dotyczą, ponieważ sama zabezpiecza się tradycją koszernego żarcia o jasnym pochodzeniu i wolnym od wszelkich chemikaliów. Możliwe, że wraz z "aksamitną eksterminacją" natywnej populacji idzie w parze zaburzenie jej homogeniczności poprzez natarczywe promowanie polityki multikulturowości.
spoiler

farenc

2015-12-14, 20:36
manipulacja jak w TVN. Każdy kto myśli że szczepionki lub gmo szkodzą to skończony dureń, którego edukacja najpewniej zakończyła się na gimnazjum albo zawodówce. Ale to już ludzka natura, nic z tym się nie zrobi. Ludzie zawsze bali się tego czego nie rozumieli. Kiedyś zaćmienia słońca, a w tych czasach szczepionki i GMO.

DiCarpio, nowotwory były zawsze, teraz się to po prostu dokumentuje wszystko bo z czegoś prace doktorskie lekarze muszą napisać. Dodatkowo ja bym powiązał nowotwory raczej z beznadziejnej jakości żywnością. Teraz każdy patrzy aby kupić jak najtańszą kiełbachę nie zważając na to, że jest tam 10% mięsa. No ale łatwiej się przyj***ć do marchewki :idzwch*j:

Ri...........to

2015-12-14, 21:47
GMO nie jest w 100% przebadane bo brak jest badań w bardzo długim okresie czasu ale k u r w a !!! lepiej zjeść pomidora GMO od nafaszerowanego chemią antybiotykami hormonami i ch*j wie czym jeszcze kurczaka z hodowli (nie mówię tu o pysznym kurczaczku babuni co robaczki za stodoła wpie**ala)

Christos85

2015-12-14, 22:01
Up@ farenc
Co ty bredzisz człowieku ? Odsetek zachorowań na raka rośnie z roku na rok. Skąd to niby sie bierze ? Czemu nasi dziadkowe umierali w wieku 85-95 lat a nasi ojcowie nie dożywają emerytury ? Sam jesteś najlepszym przykładem jak medja nawkręcaly że szczepionki sa nieszkodliwe. Sam znam osobiście przypadki gdzie rodzice zaszczepili dziecko na jakeś tam badziewie bo lekarka ( a raczej przedstawićel chandlowy ) im wmówiła że są ok i nie są, bo teraz dziecko dostaje drgawek nagle w nocy. W Danii wprowadzili obowiązkową szczepionke na raka szyjki macicy i zatajono pewne fakty ze na niewielką grupę kobiet ta szczepionka może być szkodliwa i teraz dziewczyny borykają się z migrenami bólami stawów itp. Wygoogloj sobie to albo włącz na youtube dokument o tym. Jak bedziesz szczepił dziecko to podsuń lekarzowi papier, że bierze pełną odpowiedzialność za powikłania poszczepienne cziekawe kto Ci podpisze, zakładam się o wypłatę ze żaden lekarz. Idź kup sobie suplementy diety cudowne na wszystko bo Ci TV tak wmawia. Nie pozdrawiam.

bloodwar

2015-12-14, 22:32
Stara zasada: szczepcie się na to, na co lekarze szczepią swoje dzieci :) Mam ciotkę lekarkę i ona zaszczepiła swoje dziecko dosłownie na kilka (spośród kilkudziesięciu) polecanych chorób, jakiś powód tego musi być, tak samo jak z pastami z fluorem - idźcie sobie do domu jakiegoś dentysty i znajdźcie mi na półce w łazience choćby jedną pastę z fluorem :)

farenc

2015-12-15, 01:53
@Christos85 ludzie zawsze umierali teraz to się po prostu dokumentuje, z długością życia dziadków to pie**olisz. Nie ma to jak wymyślać sobie dane. Ludzie wpierdzielaja tony tabletek na byle co i jedzą byle gówno, które bym nawet psu nie dał, a potem się dziwią że na coś chorują. Drgawki o których mówisz to normalna rzecz związana z układem nerwowym, nie ma to najmniejszego związku ze szczepionka. Sam mam coś takiego podczas zasypiania, tylko że mi się to pokazało kilka lat po ostatniej szczepionce... Co do lekarzy to oczywiście że żaden nie podpisze czegoś takiego, dlaczego w ogóle miałby? Każdy organizm jest inny i zawsze będzie ktoś kto źle zareaguje. Życie nie jest sprawiedliwe. Teraz idź do Maca na jakiegoś hamburgera z frytkami i ponarzekaj jakie to gmo jest szkodliwe.

Br...........er

2015-12-15, 07:51
Dźwiękowiec płakał jak kompilował.

eunstachy

2015-12-15, 14:01
Można długo dyskutować nad GMO, czy to zdrowe czy nie. Jednak nie ma wątpliwości, że firma MONSANTO już wielokrotnie wprowadzała na rynek niezłe gówno i chyba tylko j***ni idioci i osoby nie znający przeszłości firmy mogą twierdzić, że tym razem firma monsanto zrobi coś dobrze.

____

2015-12-15, 16:23
jestem za, po co skazywać ludzi na śmierć przez zagłodzenie jak można sprawić żeby nigdy się nie narodzili

contracts

2015-12-15, 17:32
Ją od paru lat nie biore antybiotykow przy grypie albo zapaleniu oskrzeli. Wolę piwo wypić, które mi pomaga. A reszta rodziny bierze leki co lekarz wypisuje. W tym roku wszystkich rozłozylo na 2 tygodnie. Mnie lekko złapalo i minęło po 3 dniach. Może jednak coś w tym jest.

kampton

2015-12-15, 17:46
@farenc . Poszukaj trochę w sieci na temat szczepionek i GMO ludzi którzy mają większe pojęcie na ten temat w telewizjach alternatywnych a nie w nurcie głównego (gównianego) przekazu a później dyskutuj .
Nawet Ci podpowiem , wystarczy youtube i wpisz szczepienia - jak jest naprawdę

Swoją drogą coraz więcej wycieka informacji na różne ciekawe tematy związane NWO i tego typu rzeczami, przypomniał mi się dobry choć ciężki film .

Zielona pożywka -Soylent Green --
Kto kontroluje żywność , ten kontroluje świat.

Pozdrawiam.

Ork.Fajny

2015-12-16, 21:38
Ricalito napisał/a:

GMO nie jest w 100% przebadane bo brak jest badań w bardzo długim okresie czasu ale k u r w a !!! [...]


GMO nie jest jednym czymś co już istnieje i co można przebadać... GMO to wspólna nazwa dla setek milionów modyfikowanych organizmów od zwierząt, przez rośliny a kończąc na drożdżach czy bakteriach, które cały czas powstają. Ten zwrot jest tak głupi że aż nie wiem do czego go porównać...

Christos85 napisał/a:

Co ty bredzisz człowieku ? Odsetek zachorowań na raka rośnie z roku na rok. Skąd to niby sie bierze ? Czemu nasi dziadkowe umierali w wieku 85-95 lat a nasi ojcowie nie dożywają emerytury ?


Ummmmm. Proszę realne opracowanie statystyczne długości życia poszczególnych roczników na przestrzeni osttanich 100 lat...

Christos85 napisał/a:

Sam jesteś najlepszym przykładem jak medja nawkręcaly że szczepionki sa nieszkodliwe. Sam znam osobiście przypadki gdzie rodzice zaszczepili dziecko na jakeś tam badziewie bo lekarka ( a raczej przedstawićel chandlowy ) im wmówiła że są ok i nie są, bo teraz dziecko dostaje drgawek nagle w nocy.


Jak dziecko ma drgawki "nieprzechodzące", które nagle zaczęły się objawiać to znaczy że ma defekt genetyczny i problem neurologiczny a nie szczepionki go popsuły...
Poza tym pochwal się imieniem i nazwiskiem, nazwiskiem lekarza, rodzajem szczepionki i jakąś diagnozą innego lekarza która wyjaśnia drgawki.

Christos85 napisał/a:

W Danii wprowadzili obowiązkową szczepionke na raka szyjki macicy i zatajono pewne fakty ze na niewielką grupę kobiet ta szczepionka może być szkodliwa i teraz dziewczyny borykają się z migrenami bólami stawów itp.


Nadwrażliwość części populacji na szczepienia nie jest żadna tajemnicą, wiesz...?


Christos85 napisał/a:

Wygoogloj sobie to albo włącz na youtube dokument o tym.


O tak. Google i YT. Źródła rzetelnej wiedzy naukowej...

Christos85 napisał/a:

Jak bedziesz szczepił dziecko to podsuń lekarzowi papier, że bierze pełną odpowiedzialność za powikłania poszczepienne cziekawe kto Ci podpisze, zakładam się o wypłatę ze żaden lekarz.


Pod warunkiem że Ty, który wymagasz takiego podpisu zrobisz swojemu dzieciakowi szerokie testy genetyczne i testy immunologiczne i udowodnisz że nie ma ono defektów w swoich genach. Jak to zrobisz to nabywasz prawo do wymagania podpisania przez lekarza tego świstku gdyż w miarę sensownie można wykluczyć genetyczną słabość dzieciaka.

contracts napisał/a:

Ją od paru lat nie biore antybiotykow przy grypie albo zapaleniu oskrzeli. Wolę piwo wypić, które mi pomaga. A reszta rodziny bierze leki co lekarz wypisuje. W tym roku wszystkich rozłozylo na 2 tygodnie. Mnie lekko złapalo i minęło po 3 dniach. Może jednak coś w tym jest.


Osoby chore były w podobnym wieku do Ciebie, blisko spokrewnione, odżywiały się na podobnym poziomie(ilość i jakość), były wystawione na działanie patogenów w podanym stopniu co Ty i czy bywały na zewnątrz tak samo często jak Ty...?
Bo jeśli nie to twoja "analogia" nie ma nic wspólnego z realną analogią...

kampton napisał/a:

@farenc . Poszukaj trochę w sieci na temat szczepionek i GMO ludzi którzy mają większe pojęcie na ten temat w telewizjach alternatywnych a nie w nurcie głównego (gównianego) przekazu a później dyskutujPozdrawiam.


To sam odo Ciebie:
http://link.springer.com/article/10.1007%2Fs00204-014-1374-8
Poczytaj realne naukowe prace nt. GMO podpisane nazwiskami ludźmi, którzy autentycznie zajmują się medycyną/nauką...

#co do filmu
Oni to serio puścili w RT...? Współczuje temu kraju. Nie dośc że bieda to jeszcze totalny upadek nauki. Nie dziwota że nie spotykam się z rosyjskimi nazwiskami jak czytam publikacje, co mnie do tej pory dziwiło.