18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bijatyka w amerykańskim fast foodzie

Macx83wwww • 2020-07-13, 17:27
Biała kobieta krzyczy ,,chcę tylko zarobić pieniądze"


dyhayne

2020-07-13, 17:43
Wyobraźmy sobie tak cudowną sytuację. Niedaleka przyszłość, ruch blm zalaz za skórę na tyle mocno iż ludzie w końcu otwierają oczy i zostaje wydany ogólno światowy dekret o utylizacji nieludzi. Pod karą grzywny, do odstrzału masz 10 nieludzi dziennie, minimum. Za każdy dodatkowy egzemplarz dostaje się bonus pieniężny. Eldorado, bonanza, eden, sto dziewic i miska spagetti.. Ok wstaje bo się zesrałem. Ale nie pie**olcie, fajnie by było :roll:

ProVVe

2020-07-13, 18:35
Było juz kiedyś,a le nie można zostawić takiej sytuacji bez obrazy tego pawianiego gówna

SirMajkel

2020-07-13, 18:39
dyhayne napisał/a:

izacji nieludzi. Pod karą grzywny, do odstrzału masz 10 nieludzi dzienn



ty zdajesz sobie sprawę, że do odstrzelenia załapało by się z 50% cebulionu z PL?

TRQPL

2020-07-13, 18:40
SirMajkel napisał/a:

ty zdajesz sobie sprawę, że do odstrzelenia załapało by się z 50% cebulionu z PL?



Kraj mamy piękny tylko ludzie k***y wiec dlaczego nie

jjuice

2020-07-13, 20:27
SirMajkel napisał/a:

ty zdajesz sobie sprawę, że do odstrzelenia załapało by się z 50% cebulionu z PL?





TRQPL napisał/a:

Kraj mamy piękny tylko ludzie k***y wiec dlaczego nie



czyli w pierwszej lini Biedrone i cale to tęczowe wynaturzenie. zresztą i tak stany planują wciągnąć antife na listę organizacji terrorystycznych.

pankruk

2020-07-13, 23:59
dyhayne napisał/a:

Wyobraźmy sobie tak cudowną sytuację. Niedaleka przyszłość, ruch blm zalaz za skórę na tyle mocno iż ludzie w końcu otwierają oczy i zostaje wydany ogólno światowy dekret o utylizacji nieludzi. Pod karą grzywny, do odstrzału masz 10 nieludzi dziennie, minimum. Za każdy dodatkowy egzemplarz dostaje się bonus pieniężny. Eldorado, bonanza, eden, sto dziewic i miska spagetti.. Ok wstaje bo się zesrałem. Ale nie pie**olcie, fajnie by było



To teraz wyobraź sobie, że gdzieś na świecie siedzi sobie ktoś o podobnym toku myślenia do Ciebie i mówi do ludzi obok: "Polacy zaleźli nam za skórę za bardzo, wydajmy dekret o unicestwieniu tego narodu, każdy ma odstrzelić 10 ludzi". I to był np. Katyń 1940 r. Zbrodnia takiego kalibru, że nawet niemieccy oficerowie Wehrmachtu byli obrzydzeni i wstrząśnięci skalą tego mordu.

dyhayne

2020-07-14, 01:45
kienzler napisał/a:

To teraz wyobraź sobie, że gdzieś na świecie siedzi sobie ktoś o podobnym toku myślenia do Ciebie i mówi do ludzi obok: "Polacy zaleźli nam za skórę za bardzo, wydajmy dekret o unicestwieniu tego narodu, każdy ma odstrzelić 10 ludzi". I to był np. Katyń 1940 r. Zbrodnia takiego kalibru, że nawet niemieccy oficerowie Wehrmachtu byli obrzydzeni i wstrząśnięci skalą tego mordu.



Ty, ale wiesz że nie jeden Katyń na świecie był? Zdajesz se sprawę z tego że ludobójstwo było od początku wszelakich konfliktów zbrojnych? Ja wiem, Katyń.. Naszych mordowali, a skoroś taki/ka w historii obeznany/a to pewnie wiesz co MY robiliśmy np. Na Rusi? Nie wiesz? To poczytaj.

Hei

2020-07-14, 03:56
jjuice napisał/a:

czyli w pierwszej lini Biedrone i cale to tęczowe wynaturzenie. zresztą i tak stany planują wciągnąć antife na listę organizacji terrorystycznych.



Nie. W pierwszej linii pasożyty społeczne spod szyldu 500+/szlachta nie pracuje/ i wszyscy rycerze ortalionu którzy uważają się za wielkich patriotów. chociaż w ojczystym języku nie potrafią poprawnie sklecić zdania, a zapytani o datę pierwszego rozbioru dostają wylewu.

plastic

2020-07-14, 05:13
dyhayne napisał/a:

Wyobraźmy sobie tak cudowną sytuację. Niedaleka przyszłość, ruch blm zalaz za skórę na tyle mocno iż ludzie w końcu otwierają oczy i zostaje wydany ogólno światowy dekret o utylizacji nieludzi. Pod karą grzywny, do odstrzału masz 10 nieludzi dziennie, minimum. Za każdy dodatkowy egzemplarz dostaje się bonus pieniężny. Eldorado, bonanza, eden, sto dziewic i miska spagetti.. Ok wstaje bo się zesrałem. Ale nie pie**olcie, fajnie by było



lol, dokładnie tak urobili niemiecką ludność przed wybuchem wojny. niektórzy aż rwali się do nękania paskudnych żydów. nie oceniam, czy zasłużyli, czy nie. zakładam, że ktoś się mocno starał, aby zasłużyli. dokładnie tak samo ktoś pompuje kase i stara się, by teraz czarni zasłużyli sobie na coś, na czym zrobi się kolosalny interes.

pawian22

2020-07-14, 18:13
Już nawet strach karmić to bydło :shock:

DzidaZawodnik

2020-07-14, 23:25
dyhayne napisał/a:

Wyobraźmy sobie tak cudowną sytuację. Niedaleka przyszłość, ruch blm zalaz za skórę na tyle mocno iż ludzie w końcu otwierają oczy i zostaje wydany ogólno światowy dekret o utylizacji nieludzi. Pod karą grzywny, do odstrzału masz 10 nieludzi dziennie, minimum. Za każdy dodatkowy egzemplarz dostaje się bonus pieniężny. Eldorado, bonanza, eden, sto dziewic i miska spagetti.. Ok wstaje bo się zesrałem. Ale nie pie**olcie, fajnie by było



Prawdopodobne, ale tylko jesli bedzie sie strzelac do bialych... niezydow.