18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biegusiem

~_Yarko_ • 2021-05-14, 19:46

Do końca nie widziała co ją trafiło.

TomRar

2021-05-15, 08:27
PietiaGoras napisał/a:

No no, obwiń jeszcze pana boga i aniołków, że na to pozwolili. Jedyna wina kierowcy polega na tym, że próbował uniknąć kontaktu swojego auta z pustym, rudym łbem tej głupiej k***y.



Czyli Ty jak dojeżdżasz do przejścia, które w połowie jest zasłonięte przez tira, czy autobus to jedziesz dalej jak gdyby nic? To gratuluję odwagi, tylko żebyś się kiedyś na tym nie przejechał...

PabllosSantoDaSilva

2021-05-15, 08:38
notak napisał/a:

up x2
i to właśnie, bo pewnie obwinią kierowcę, a ta pie**olnięta baba jest bezdyskusyjnie winna,
ch*j w dupę ustawodawcom za takie zj***ne przepisy



Baba to temat oczywisty - zobaczyła promocje to rozum odcięło. Kierowca nie jest jednak taki nieskazitelny - zobacz jak zapieprzał mimo, że było wiele przesłanek by BEZWZGLĘDNIE zachować najwyższą ostrożność! Przejście dla pieszych, brak widoczności (naczepa), market a więc zwiększony ruch ludzi (często z wyłączonym trzeźwym myśleniem), zapewne teren zabudowany a tu nadmierna prędkość. Mam nadzieję, że gnojowi dowalili surową karę a babę porządnie potrzepało. Oboje zawinili, bo nie wbiega się na „pasy” szczególnie zza przeszkody ale ten kierowca to czysty bezmózg.

dżonyłojlker

2021-05-15, 12:57
gumofc napisał/a:

Nie jestem wierzący a Ty mam nadzieje że nie jesteś kierowcą.



Jestem.

Manii napisał/a:

Do lekcji gimbo a jak za pare lat bedziesz robil prawko to sluchaj uwaznie jak pan mowi o przepisach zwiazanych z przejsciami dla pieszych



Ładnie się obsrałeś, gówniaku. Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat, czyli 23 lata temu.

Manii

2021-05-15, 13:51
PietiaGoras napisał/a:

Ładnie się obsrałeś, gówniaku. Prawo jazdy zrobiłem gdy miałem 16 lat, czyli 23 lata temu.



Uuuu, to jeszcze gorzej Januszu, ....mniemam zatem ze jestes j***na ameba ktora nie pomysli ze zza ciezarowki przed przejsciem ktos moze wtargnac gdy popie**alasz przez wioske swoim Passatem B5... do utylizacji z takimi jak ty.

DzidaZawodnik

2021-05-15, 14:33
Ale z was j***ne komuchy. KAżdy powinienodpowiadać za swoje bezpieczeństwo, a ni ejak j***ny niewolnik ma być posłuszny i odpowiedzialny za resztę stada.

Takie zj***ne prawa są tylko po to, bo najwięksidebile są socjalistami i trzeba stworzyć cały system, który będzi eo nich dbał, bo socjaluchy straciłyby calutki elektorat. Wystarczyłoby, zeby ludzi ezaczęli brać odpowiedzialnosc za swoje czyny, no ale ludzi ewolą być j***nym robactwem antycywilizacyjnym.

dżonyłojlker

2021-05-15, 15:56
Manii napisał/a:

Uuuu, to jeszcze gorzej Januszu, ....mniemam zatem ze jestes j***na ameba ktora nie pomysli ze zza ciezarowki przed przejsciem ktos moze wtargnac gdy popie**alasz przez wioske swoim Passatem B5... do utylizacji z takimi jak ty.



Jeszcze ładniej się obsrałeś, gówniaku :lol: To nie ja mam myśleć za pieszych karaluchów, a skoro są tak głupi, że nie potrafią się upewnić czy można bezpiecznie przejść, to niech zdychają pod kołami.

Steq

2021-05-15, 19:24
W poprzednim życiu musiała być sarenką
.
.
.
.
.
Ciekawe kim teraz może być?