18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biegiem mamo

Pantilion • 2018-10-24, 10:04
Szybko szybko... Łoooo k***a z powrotem :amused:



Brawo dla kierowcy za refleks 8-)

~_Killa_

2018-10-24, 10:40
Ja pie**ole, nienawidze takich dzieciakow. Naprawde nie dziwi mnie to dlaczego matki z dzieciakami zaczynaja chodzic z szelkami na plecach dla nich jak dla jakis malpek. Bez kitu, gowniak ma rozumiec ze przy rodzicu jest bezpieczny a nie sie odbiega swawolnie. k***a.

Pantilion

2018-10-24, 10:43
Komarecka napisał/a:

Ja pie**ole, nienawidze takich dzieciakow. Naprawde nie dziwi mnie to dlaczego matki z dzieciakami zaczynaja chodzic z szelkami na plecach dla nich jak dla jakis malpek. Bez kitu, gowniak ma rozumiec ze przy rodzicu jest bezpieczny a nie sie odbiega swawolnie. k***a.



Ja pie**ole gdzieś ty do szkoły chodziła :homer:

nwonigers

2018-10-24, 12:24
Brawo za refleks? a stado ch*ji murzynskich do japy i dupy za zapie**alanie w tym miejscu:). chociaz jesli dal rade ominac to znaczy ze jechal z bezpieczna predkoscia dla siebie tylko ze 2 razy sie takiemu uda az do czasu.

Oponka

2018-10-24, 14:31
kierowca zanim odjechał powinien wysiąść i tego dzieciaka, jak i jego matkę strzelić w pysk. może wtedy klepki by im na miejsce wskoczyły.


PS. odczuwam niedosyt. kilka centymetrów od harda :(

~DMT

2018-10-24, 14:39
nwonigers napisał/a:

stado ch*ji murzynskich do japy i dupy za zapie**alanie w tym miejscu:).



Bardzo nie ładnie tak otwarcie namawiać do pedofilii, bo za główną akcję, odpowiada tu gówniak...

Jak sama nazwa wskazuje, to jest PRZEJŚCIE dla pieszych, a nie k***A, PRZEBIEGNIĘCIE dla pieszych. Z resztą, jest szereg art. regulujący to (o zdrowym rozsądku, czy też instynkcie samozachowawczym nawet nie wspominam), jak to powinno wyglądać, tak samo jak i w drugą stronę... Najlepsze jest to, że niektóre wzajemnie się wykluczają, więc jest dość spore pole na naciągnięcie jednych, czy drugich...

Pantilion napisał/a:



Ja pie**ole gdzieś ty do szkoły chodziła :homer:



Pewnie wyższa szkoła lansu, baunsu, hałasu, i takie inne temu podobne... ;-)

spinaczel

2018-10-24, 15:19
widać,że kierowca niedzielny. Zamiast odbić w lewo to ten w prawo i po hamulcach.

ZajętyPelikan

2018-10-24, 15:47
spinaczel napisał/a:

widać,że kierowca niedzielny. Zamiast odbić w lewo to ten w prawo i po hamulcach.



Odbić w lewo?? Nie rozumiem twojego toku myślenia, lepiej wpierdzielić się w ludzi niż w samochód po prawej?

AN...........or

2018-10-24, 15:47
wina kierowcy tylko i wyłącznie i tyle (i tępej starej). Tak, zgodnie z przepisami to nie jest wyprzedzanie na przejściu dla pierwszych, ale należy zawsze w takich sytuacji zwolnić na maksa, i do 20. Dlaczego ? Właśnie dlatego. Powinni materiały stąd puszczać na szkoleniu na prawo jazdy.

Mors_Nigra

2018-10-24, 15:59
Co wam gówniak zawinił? On wie tylko tyle ile go nauczyła niedoj***na "matka". Nawet go nie łapała, dla niej to co robił było całkowicie normalne...

Heydash

2018-10-24, 15:59
żaden k***a refleks tylko jak widzi że po drugiej stronie stoją i zasłaniają pasy to się jedzie 5kmh i obczaja czy nikt nie idzie

~DMT

2018-10-24, 16:13
Mors_Nigra napisał/a:

Co wam gówniak zawinił? On wie tylko tyle ile go nauczyła niedoj***na "matka". Nawet go nie łapała, dla niej to co robił było całkowicie normalne...



Czyli w dużym stopniu składa się z jej genów... Ja bym tam dmuchał na zimne...

emperorzbigniew

2018-10-24, 16:15
conderus napisał/a:

wina kierowcy tylko i wyłącznie i tyle (i tępej starej). Tak, zgodnie z przepisami to nie jest wyprzedzanie na przejściu dla pierwszych, ale należy zawsze w takich sytuacji zwolnić na maksa, i do 20. Dlaczego ? Właśnie dlatego. Powinni materiały stąd puszczać na szkoleniu na prawo jazdy.




Dokładnie powinni, tyle że dla kierowcy należą się brawa. Nie wyprzedzał - jezdnia ma dwa pasma w każdym kierunku. Jechał na tyle wolno, że zdążył wyhamować. Do tego odbił lekko w prawo. Uratował dupę dziecku (i sobie, bo by miał potrącenie na pasach i duuuży problem).

Sugerując "zwalnianie na maksa" stworzyć możesz dodatkowe problemy. Ktoś za tobą nie wyhamuje i jest dzwon. Należy zachować szczególną ostrożność - to jak najbardziej, ale nie żeby ruch od razu tamować.

~DMT

2018-10-24, 16:17
Heydash napisał/a:

żaden k***a refleks tylko jak widzi że po drugiej stronie stoją i zasłaniają pasy to się jedzie 5kmh i obczaja czy nikt nie idzie



To samo tyczy się drugiej strony... To nie jest pie**olona amazonia, gdzie samochód pojawia się raz na miesiąc, tylko ruchliwe miasto.

Prawo miejskiej dżungli... Jedź, albo będziesz jedzony... 8-)

TB303

2018-10-24, 16:22
Usunąć mi post, proszę...