18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedroń na wyborczo

Gonczor • 2014-12-01, 00:53
Jakie powinno być hasło (po)wyborcze Biedronia?

Ludu Słupska, szykuj dupska.

Sz...........an

2014-12-01, 01:27
Radom, Łódź, Sosnowiec - żegnaj wielka trójko!


Radom, Łódź, Sosnowiec, Słupsk - witaj wielka czwórko :krejzi:

Czyżby miasto pedałów? :D

BongMan

2014-12-01, 01:28
A co ma Sosnowiec do tego?

vass

2014-12-01, 01:45
ch*j z Biedroniem, ważne, że wszelkiej maści oszołomy i katole będą miały ból dupy :)

Jurny_Ziemniak

2014-12-01, 01:53
Szeryfian napisał/a:

Radom, Łódź, Sosnowiec - żegnaj wielka trójko!


Radom, Łódź, Sosnowiec, Słupsk - witaj wielka czwórko :krejzi:

Czyżby miasto pedałów? :D



Miastem pedałów jest warszawa :amused:

Cytat:

A co ma Sosnowiec do tego?



Jak to co?
Wszystko :D

Ptoon

2014-12-01, 01:58
No to mieszkańcy Słupska zamiast jarmarku świątecznego i jasełek, będą mieli paradę równości. No ale cóż sami wybrali. Zastanawiam się tylko jak bardzo ch*jowy musiał być kontrkandydat, skoro do administrowania miastem wybrano celebrytę od wojenek ideologicznych na poziomie dupy.

Arturrro1922

2014-12-01, 08:09
mieszkańcy Słupska, pilnujcie swe dupska

Ca...........er

2014-12-01, 09:27
@vass, naprawdę oddałbyś Polskę homosiom i innym rafalalom, żeby dopiec bądź zniszczyć katolików? Nie uważam, żeby Kościół przyczynił się do rozwoju Polski, nie uważam się nawet za katolika, ale tobie rozum odebrało? Prawda jest niestety taka, że w obecnym wolnym świecie nieliczni wierni mają jakieś normalne zasady (niestety klechy z reguły tylko o nich mówią), a każdy żyje jak mu się podoba i jest jak jest. W dobie propagandy homoseksualnej, genderów i innych bzdur Kościół jest jedną z nielicznych sił spowalniających to dziadostwo (czyli stwarzającej pozory dezaprobaty i potępienia, bo wiadomo, jak to bywa z seksem duchownych). Więc mimo wszystko, ale wolę już zaścianek katolicki, niż zaścianek tęczowy.

pyto

2014-12-01, 10:13
Ludzie otwórzcie oczy i zobaczcie, że nie oni nie wybrali pedała na prezydenta, tylko faceta, który jest pracowity, wzbudza zaufanie i wychodzi do ludzi a nie obsadza swoich kolegów z partii. Tak trudno wam zrozumieć, że na szczeblu lokalnym ludzie maja w dupie czy to jest murzyn, zyd, arab, pedal czy ch*j wie co.
Ich interesuje zrobiona praca, dobry zarzadca i pracowity czlowiek. A co jak co, to Biedroń jest pracowity i umie wspolpracowac.
A wy k***a wszedzie dajecie jakis podtekst polityczny czy pogladowy. Zamknelibyscie buzie i nie mowili o tych pedalach to by sami wymarli, bo wszyscy mieliby ich gleboko. A tak sami nakrecacie im reklame (i siebie tez przede wszystkim), bo nie ma czegos takiego jak "zla prasa".

GhostRider32

2014-12-01, 10:15
Szczerze, to nawet Biedroń jest lepszy od Kobylińskiego, tej czerwonej, zaplutej kolesiowskiej k***y

T0B1

2014-12-01, 10:30
Tak na serio, to nie wiem czemu wszyscy mają teraz ból dupy o tego Biedronia - może i homos, ale i tak lepszy od tych szumowin z PO/PSL. Jak nie będzie za dużo płakał nad losem innych homosów i zajmie się polityką, to może okazać się całkiem niezłym wyborem.

mucha86

2014-12-01, 11:39
@pyto
ja przepraszam najmocniej ale doprawdy nie wiem czy to obraz głupoty czy szaleństwa.
pracowity? gdzie i kiedy. biedroń w życiu nad niczym nie pracował. znany jest tylko i wyłącznie z gejostwa.
odpowiedz mi proszę jakie zaufanie może wzbudzać człowiek, który będąc doktorantem politologii nie wie czym jest konwent seniorów?! jaki poziom wiedzy i kompetencji on prezentuje.
żal

Vaa

2014-12-01, 12:03
Słupsk wybrał Biedronia, bo mieszkańcy Słupska mają kompleksy, ponieważ miasto podupada, a kiedyś było miastem wojewódzkim i wybranie Biedronia sprawiło, że o Słupsku znów zaczęło się mówić - nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Poza tym znany poseł podnosi też prestiż miasta. Biedroń w swojej kampanii nie wspominał o swojej orientacji, co też mu pomogło zwyciężyć.

Gonczor

2014-12-01, 12:09
Cytat:

Jak nie będzie za dużo płakał nad losem innych homosów i zajmie się polityką, to może okazać się całkiem niezłym wyborem.



Na pewno tak zrobi ;-)

Mruczuś

2014-12-01, 12:35
Chyba pora się przeprowadzić =x. Przygarnie mnie jakiś sadol? Ewentualnie może być sadolka tylko żeby mi nie robiła dziwnych niespodzianek w nocy. Dorzucam się do rachunków jak coś!