18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny zapłakany chłopiec

Barnellini • 2021-11-09, 23:30
Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować :D



i reakcja lewackich sp***olin umysłowych z Onetu:



Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami :D

Mzimu

2021-11-09, 23:56
znam wykształconych ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy i mówią, że opozycja ma niesamowitą odwagę mówić głośno o krzywdzie imigrantów. I co na to powiedzieć? Debilizm?

psych

2021-11-09, 23:58
solą te ślepia natrzeć

McQurwa

2021-11-10, 00:02
Barnellini napisał/a:

Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami



Nie są,bo nawet na głupiego ch*ja trzeba sobie zasłużyć, a to jest ścierwo

Manolito666

2021-11-10, 00:09
I ten zaangażowany ryj lewackiego, antypolskiego ścierwa nagrywającego "biednego chłopca". Jakimże trzeba być idiotą by wierzyć w te żydowskie kłamstwa.

swampman

2021-11-10, 00:12
nak***iac w nich cebula czosnkiem i schabowymi to dopiero beda plakac. a pozniej k***a strzelac jak tylko ktos noge przestawi przez wyznaczana granice

mam_racje

2021-11-10, 00:14
swampman napisał/a:

nak***iac w nich cebula czosnkiem i schabowymi to dopiero beda plakac. a pozniej k***a strzelac jak tylko ktos noge przestawi przez wyznaczana granice



Tak nie można, bo właśnie to ma na celu ta prowokacja... choć przyznam że:


RYHOO

2021-11-10, 00:48
Barnellini napisał/a:

Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować
i reakcja lewackich sp***olin umysłowych z Onetu:
Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami



Bo to neolewaki i mózg odrzuca automatycznie oksyporony

sa...........el

2021-11-10, 00:55
Mzimu napisał/a:

znam wykształconych ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy i mówią, że opozycja ma niesamowitą odwagę mówić głośno o krzywdzie imigrantów. I co na to powiedzieć? Debilizm?



Wykształcenie nie równa się zdrowy rozsądek, mądrość, ani co widać ostatnimi czasy, nawet inteligencja. I jeszcze próbują wygrać argument machając tym swoim ch*jowym świstkiem, nie licząc się z żadnymi faktami.

xalk

2021-11-10, 01:36
Barnellini napisał/a:

Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować
i reakcja lewackich sp***olin umysłowych z Onetu:
Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami


Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?

sothis

2021-11-10, 01:44
Pozwolę sobie zauważyć, że każdy tu rzuca prawdami objawionymi. Ten głupi, tamten debil.
I tylko zastanawia mnie, czy Wy celowo to robicie, czy po prostu prostactwo lubi mocne efekty.

Ay...........ya

2021-11-10, 01:44
xalk napisał/a:

Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?



Tępaku zj***ny, jak dostajesz gazem po oczach, to kanaliki łzowe nie nadążają z produkcją łez XDDD Ryczysz jak bóbr i to tak, że jakiś dym z papierosa nie wiele by ci zrobił różnicę. Ty to lubisz w dupę i łylnąć fejk facts od oneciku, nie?

Adam_WKLADAM

2021-11-10, 01:46
Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami.

Lewaki czy sa glupie czy nie to kazsy widzie... a co najwazniejsze sa wiernii ideologii dlatego dzisiaj mowia jedno a jutro jak narracja z gory sie zmieni to beda mowili cos zupelnie innego. To sa ludzie ktorzy by gówno spod siebje zjedli i z usmiechem na twarzy powiedzieli by ci ze jestes pie**olnietym rasistowskim prawakiem bo gówna nie jesz... z takimi nie ma co sie wdawac w yskusje.