18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny zapłakany chłopiec

Barnellini • 2021-11-09, 23:30
Tylko, że mało zapłakany więc trzeba podrasować :D



i reakcja lewackich sp***olin umysłowych z Onetu:



Przy czym ten obrazek trochę jebie fejkiem bo aż nie wierzę, że lewaki są naprawdę takimi głupimi ch*jami :D

blokershk

2021-11-10, 06:03
Onet to dziadowski portal pisza co im na myś lub po domysłach piszą TFU

Pereze87

2021-11-10, 07:11
j***ć lewków .. prądem . :mrgreen: i Sthura tez

woodpeck77

2021-11-10, 07:27
Na fakenews kropka pll jest nitka co i kiedy było publikowane ale to pewnie nie ma znaczenia bo wyrok już podjęty

Barnellini

2021-11-10, 07:57
xalk napisał/a:

Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?



Już to ktoś napisał ale powtórzę: Jak dostaniesz gazem po oczach to nie potrzebujesz wywoływać łzawienia bo płaczesz już niemiłosiernie.

Ja pie**olę, jaki debil :facepalm:

Sv...........ge

2021-11-10, 08:04
Pralpunkt napisał/a:

Uwierz mi są tępymi h*jami



W odrróżnieniu od tępych skretyniałych p*zd katofaszystowskich

Exclip

2021-11-10, 08:33
xalk napisał/a:

Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?



Takkk wiecej łez bo po gazie ŁZAWIĄCYM mają nie dość.... ale debil ahahahahah

Kidl3r

2021-11-10, 08:43
xalk napisał/a:

Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?



Dokładnie. Ja jak dostanę gazem to muszę scenę końcową z Titanica obejrzeć żeby mi się kanaliki oczyściły

Solifugae

2021-11-10, 09:06
Sprawdziłem, to nie fejk xD a jako dowód na powrzechnosc tej metody pokazują nagranie z granicy tureckiej jak jakiś typ macha nad ogniskiem 2-3 letnim dzieckiem które nawet nie jęknięło, no w ch*j legitnie, na pewno tak się zachowuje dziecko które oberwało gazem jedyne czego to dowodzi, to powrzechnosc wywoływania u dzieci łez do zdjęcia.

xalk napisał/a:

Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?



ch*ja tam się znasz, jak już wcześniej kilka osób tłumaczyło, nie ma potrzeby wywoływać łez po gazie ŁZAWIĄCYM, ale mam dla ciebie na prawdę przydatny lifehack gaz łzawiący to olejek, tłuszcz, jeśli kiedys nim oberwiesz, spray do czyszczenia hamulców sprawdza się wyśmienicie.

lukaszk1985

2021-11-10, 09:22
Dlatego w tym przypadku gdzieś mam poprawność polityczną i pomoc innym ludziom. Musimy przede wszystkim myśleć o tym aby w naszym kraju było bezpiecznie aby nasze rodziny były bezpieczne. Wiem, że to ludzie, ale powinni wrócić skąd przybyli albo tam na granicy umrzeć, na pewno nie powinni być wpuszczani do europy.

Husarz12

2021-11-10, 10:04
Pralpunkt napisał/a:

Uwierz mi są tępymi h*jami



Weź stonuj trochę. Jestem lewakiem, ale na samym początku tego problemu granicznego R. Sikorski ocenił że to realna próba destabilizacji, więc ja tego nie kwestionuje. Naszemu rządowi natomiast nie wierzę za grosz.

MalcolmX

2021-11-10, 10:35
xalk napisał/a:

Sam jestes tępy ch*j, z tym dymem to akurat prawda. Dym ma wywolac lzy, ktore z kolei oczyszczaja kanaliki z gazu pieprzowego. Pelno ciapakow tak robilo, a nie udzielali zadnych wywiadow. I glupio ci teraz baranie, ze zaslepiony łykasz propagande ja ostatnia dz**ka?



Z całej dyskusji korzyść jest jedna. Przynajmniej, po kolei ujawniają się lewackie sp***oliny, prawnuczęta czerwonoarmistów i komunistycznych politruków przywiezionych na sowieckich tankach, swołocz której dziadkowie z zapałem, likwidowali w 50' "AK'owskie bandy" albo, których mamusia albo tatuś podpie**alała porządnych ludzi do SB/UB. Teraz takie ścierwa lansują się na otwartą na świat i nowoczesność lewice. W 99% przypadków to 20-30 letnie suchoklatesy z zaburzeniami umysłowymi, którzy oglądają TVN z wypiekami na twarzy i popierają różne marsze, feminizmy i LGBT , bo mają nadzieję, że jakaś zdesperowana feministka da im possać obwisły cycek.

xalk

2021-11-10, 10:38
Aya napisał/a:

Tępaku zj***ny, jak dostajesz gazem po oczach, to kanaliki łzowe nie nadążają z produkcją łez XDDD Ryczysz jak bóbr i to tak, że jakiś dym z papierosa nie wiele by ci zrobił różnicę. Ty to lubisz w dupę i łylnąć fejk facts od oneciku, nie?



Zamknij p*zde pajacu widać, że nigdy nie dostałeś gazem. Gaz wywołuj przede wszystkim ból i szczypanie. Wtedy pomoże ci tylko neutralizacja solą fiz. lub mlekiem. Ale co innego gdy nie dostaniesz prosto w mordę tylko np. gaz przeleci obok lub żel osiądzie na twoich szmatach. Ciągle podrażnione oczy, nie mają wody pod ręką, więc ratują się dymem. Tu masz k***a inny przykład. Typ rozpie**alał szpadlem płot i dostał żelem na plecy. Widziałeś żeby udzielał wywiadu? https://www.sadistic.pl/dym-w-oczy-vt549250.htm Więc zamknij łeb tępy zjebie.

Solifugae

2021-11-10, 10:56
xalk napisał/a:

Zamknij p*zde pajacu widać, że nigdy nie dostałeś gazem. Gaz wywołuj przede wszystkim ból i szczypanie. Wtedy pomoże ci tylko neutralizacja solą fiz. lub mlekiem. Ale co innego gdy nie dostaniesz prosto w mordę tylko np. gaz przeleci obok lub żel osiądzie na twoich szmatach. Ciągle podrażnione oczy, nie mają wody pod ręką, więc ratują się dymem. Tu masz k***a inny przykład. Typ rozpie**alał szpadlem płot i dostał żelem na plecy. Widziałeś żeby udzielał wywiadu? Więc zamknij łeb tępy zjebie.



Ładnych kilka lat przepracowałem na ochronie, na klubach, koncertach i meczach i takich bzdur jak wygadujesz to w życiu nie słyszałem, jak dostaniesz gazem w plecy to nic ci się z twarzą nie dzieje, jeśli dostaniesz w plecy i wejdziesz twarza w chmurę powstałą po trafieniu, to tak jakbyś dostał w twarz, no trochę słabiej bo nie ma takiego ciśnienia jak strumień i nie wciska ci się pod powieki, do nozdrzy i tak dalej ale i tak ryczysz jak bóbr, jak już wcześniej powiedziałem kapsaicyna to OLEJEK więc to że łzawisz ch*ja daje, no może troszkę pomaga przez zawartość soli ale wciąż i tak już łzawisz od gazu i tego dymu z fajki zwyczajnie nie czujesz.
Nie mogę wrzucić linku do tego onetowego ścieku, ale jak wpiszesz "dziecko dym papieros" to wyskoczy jako pierwszy, trochę niżej masz nagranie jak około 3 letnie dziecko rzekomo oberwało gazem i typ okadza je nad ogniskiem, to dziecko nie płacze, nie smarka nawet k***a nie jęknie. Zanim zaczniesz prawić takie pie**olety może przetestuj gaz na sobie żeby choć trochę zorientować się w temacie.

PS: z tym sprayem do hamulców to na prawdę najlepszy sposób, zaufaj mi w końcu jestem jakimś typem z internetu.

;-)

EksporterZła

2021-11-10, 12:27
Odnośnie: https://www.sadistic.pl/biedny-zaplakany-chlopiec-vt549240.htm


Słów kilka od autora. Generalnie od zawsze głosowałem na raczej prawą stronę (choć teraz mając do wyboru PiS i Konfederacje człowiek się mocno zastanawia czy w ogóle iść na wybory -.- ) , z lewej się śmiałem raczej jako z pociesznych zwierzątek, które z dawnych postulatów chleba i wolności dla ludzi, mas, przeszli do walki na śmierć i życie o prawa mniejszości do narzucania swojego światopoglądu na temat zaimków osobowych. Dlatego jak zobaczyłem z rana wątek z papierosem uśmiechnąłem się pod nosem i szepnąłem do siebie, ha, lewackie debile... tak jak myślałem.

Ale potem przyszła refleksja. A co jeśli nie? i z nudów,bo w robocie się niewiele dzieje poszukałem i znalazłem:

https://fakenews.pl/spoleczenstwo/dmuchanie-dymem-w-oczy-chlopca-nie-bylo-proba-manipulacji/


Cytat:

W dużym skrócie, za fakenews.pl


Autorem relacji wideo, z której pochodzi wycięty fragment jest Hardy Ahmad, który według danych z profilu pochodzi z As-Sulajmanija, miasta w północno-wschodnim Iraku, w Kurdyjskim Okręgu Autonomicznym.

W relacji Ahmada, która rozpoczęła się o 12:13:





…w 34 minucie widzimy chłopca, który udziela wywiadu białoruskiemu propagandziście Aleksiejowi Golikowowi, pracownikowi kanału telewizyjnego STV.

Działo się to o godzinie 12:47.


Następna relacja na żywo rozpoczęła się o 13:02 czasu polskiego, czyli już po udzieleniu wywiadu przez chłopca.





W drugiej minucie filmu widzimy śmigłowiec, który zawisł na około półtorej minuty nad kordonem policji i żandarmerii. W tym czasie część uchodźców zakrywa oczy, prawdopodobnie z powodu wzbijającego się w powietrze pyłu.


Pod koniec tej relacji chłopiec podchodzi do płotu, w tym momencie można zauważyć przedmiot przypominający butlę z gazem, którą wyciąga przedstawiciel polskich służb, jednak nie widać, aby gaz został rozpylony. Nie widać tego również po reakcji imigrantów. Należy jednak zaznaczyć, że zgodnie z nagraniami Ministerstwa Obrony Narodowej, gaz łzawiący był wielokrotnie używany podczas prób sforsowania zasieków przez grupy migrantów. Również filmy udostępniane przez rząd od rana 09.11 wskazują na używanie gazu.


W trzeciej relacji na żywo, która zaczęła się o 13:13:



..chłopiec kończy przemowę i zaczyna pocierać rękami oczy. Widać to w 3 minucie filmu.


Następnie widzimy jak chłopiec wstaje i podchodzi do mężczyzn, którzy podstawiają mu pod oczy papierosa oraz dmuchają dymem w oczy najprawdopodobnie w celu wywołania łzawienia po zaprószeniu oczu pyłem wzniesionym przez śmigłowiec lub po wcześniejszym użyciu gazu.

Należy zaznaczyć raz jeszcze, że ta relacja rozpoczęła się o godzinie 13:13, czyli już po udzieleniu wywiadu pracownikowi kanału telewizyjnego STV. Cały proceder nie mógł więc być próbą manipulacji odbiorcami, gdyż później chłopiec nie występował już w telewizji (lub takich nagrań nie opublikowano).


MIT: Dym łagodzi skutki działania gazu łzawiącego

Najprawdopodobniej mężczyźni dmuchali dymem papierosowym, ponieważ myśleli, że chłopiec ma podrażnione oczy ze względu na rozpylony gaz pieprzowy. Jest to popularny na Bliskim Wschodzie mit, według którego dym ma łagodzić skutki działania gazu łzawiącego. Pisaliśmy o tym już w zeszłym roku. Podobne przypadki znajdziecie na poniższych filmach.







Źródła

Kresy24: https://kresy24.pl/bialoruska-tv-niemiecki-terror-z-ii-wojny-swiatowej-doskonalym-wzorcem-dla-utrzymania-porzadku-w-kraju-wideo/

Biełsat: https://twitter.com/Bielsat_pl/status/1457698429132488706

Ahmad: https://www.facebook.com/100004376105212/videos/786585825513894, https://www.facebook.com/100004376105212/videos/568184304525113, https://www.facebook.com/100004376105212/videos/570472867375397/







I co tu sadystycznego spytacie na koniec, po co to wrzucam? Przez to co robimy ze sobą, ze swoimi mózgami. Dzięki Efektowi potwierdzenia dajemy sobą manipulować jak małpy. Nie różnimy się niczym od zwierząt karmieni na co dzień bzdurami od Lempart czy innej krytyki politycznej. Jeśli nie chcemy aby powtarzały się sytuacje, gdzie przez inżynierię i celowe działanie w mediach dokonano brexitu, czy wpłynięto na wybór Trumpa, uczmy się żyć we współczesnym świecie.

Dlatego zapoznajcie się jednym filmem, aby choć nieco utrudnić zrobienie z Was biernego odbiorcy fake newsów, którymi karmią nas wszyscy, od ruskich, przez polityków, po jak widać nas samych...






PS
Tak się składa, że byłem w te wakacje w Kurdystanie Irackim i w samej Sulejmanii, skąd pochodzi człowiek. I z ręką na sercu, normalna metropolia z normalnymi ludźmi, bez śladu zagrożenia dla ludności. Dzięki petrodolarom i wrodzonej przedsiębiorczości samych Kurdów głowę dam, że niejeden Polak by się tam przeniósł. Co więc oni tu robią?