18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedny koleś

Flodzia • 2022-06-25, 23:33

Nic z niego nie zostało.

Strugi

2022-06-25, 23:45
A gdzie jakiś opis?
gdzie to się wydarzyło, kiedy?

kto kierowcą k***a był?

co z nim?

Dot

2022-06-25, 23:52
i nigdy nie zostanie, lekka carbonowa rama zalozona na druciaka, aby mogl szybko smigac, wyglada to jak jakies niby lambo, a tak naprawde to kupa "plastiku" ktora ma byc jak najlzejsza , super jezdzi do momentu az nie przywalisz w cos

Strugi napisał/a:

A gdzie jakiś opis?
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
kto kierowcą k***a był?
co z nim?



gdzie to się wydarzyło, kiedy?
-> na torze, za dnia

kto kierowcą k***a był?
-> nie k***a kubica, pytania kieruj do montażysty gdzieś w internetach GoofingOfToday

co z nim?
-> wykręcił kilka bączków

a jak chcesz wiecej szukaj moze cos w stylu "demo supercars speed racing accident No.114 car destroyed ", najpierw szukaj a nie sie glupio pytasz jak lamus

sry, musiałem

chorym

2022-06-25, 23:57
biedni się nie scigają takimi autami

Luki457

2022-06-26, 00:03
Kierowca przeżył wypadek miał miejsce na torze spa w belgi w 2021

TWradek

2022-06-26, 00:07
k***a jakość tego filmu to masakra. Trudno wrzucic link z yt?


4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-26, 01:27
k***a jak ja wpadłem do rowu to nikt mnie nie wyciągał. Halman był naj***ny to go cyganie w dupsko zapinali. Mówili mu żeby dał im 5,94 na wino, lecz ku*as powiedział, że nie ma i zaj***li mu inwalidzką rentę tzn 79 złoty i 98 groszy. Ja mu mówiłem Halman nie pij, bo nie masz pienożków XD k***a jak kasa się skończyła to musiałem kupić mu denaturat!! Patologia!!!!

marcino_zly

2022-06-26, 01:52
Strugi napisał/a:

A gdzie jakiś opis?
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
kto kierowcą k***a był?
co z nim?



Nie ma napisane.

Nie jest napisane.

Zasysacz

2022-06-26, 02:36
Ale masakra i z tego co czytam nikt nie umar aż dziwne szkoda czasu nie sadolowe :P

Duidozaur

2022-06-26, 03:38
Nikt nie umarł. Żadnych poważnych obrażeń. Aitken, który odniósł największe obrażęnia - 2 złamane kości, wyszedł na drugi dzień ze szpitala..

Pitok

2022-06-26, 07:25
Spa i raidillon.... Mega niebezpieczny zakręt. Nie widzisz co jest za wzniesieniem, a jest one spore. Łatwo tam o utratę kontroli.
Wbijasz na wzniesienie, a tam coś stoi na drodze i nie masz jak zareagować.

Exclip

2022-06-26, 08:36
Dot napisał/a:

i nigdy nie zostanie, lekka carbonowa rama zalozona na druciaka, aby mogl szybko smigac, wyglada to jak jakies niby lambo, a tak naprawde to kupa "plastiku" ktora ma byc jak najlzejsza , super jezdzi do momentu az nie przywalisz w cos
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
-> na torze, za dnia
kto kierowcą k***a był?
-> nie k***a kubica, pytania kieruj do montażysty gdzieś w internetach GoofingOfToday
co z nim?
-> wykręcił kilka bączków
a jak chcesz wiecej szukaj moze cos w stylu "demo supercars speed racing accident No.114 car destroyed ", najpierw szukaj a nie sie glupio pytasz jak lamus
sry, musiałem



O pierwszy internetowy znafca, gowno wie ale sie wypowie i chce brzmiec madrze, wez wypie**alaja z ta swoja wiedza z dupy. Druciak.i plastik, ahahaha, no tak carnbon jest w ch*j slaby jak i stalowe rury wiadomo. Ty k***a idioto ..... brak mi slow.

Strugi

2022-06-26, 08:44
Dot napisał/a:

i nigdy nie zostanie, lekka carbonowa rama zalozona na druciaka, aby mogl szybko smigac, wyglada to jak jakies niby lambo, a tak naprawde to kupa "plastiku" ktora ma byc jak najlzejsza , super jezdzi do momentu az nie przywalisz w cos
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
-> na torze, za dnia
kto kierowcą k***a był?
-> nie k***a kubica, pytania kieruj do montażysty gdzieś w internetach GoofingOfToday
co z nim?
-> wykręcił kilka bączków
a jak chcesz wiecej szukaj moze cos w stylu "demo supercars speed racing accident No.114 car destroyed ", najpierw szukaj a nie sie glupio pytasz jak lamus
sry, musiałem



Co musiałeś?
jesteś autorem tematu? ja nawet nie wiedziałem, że istniejesz , a pytania kierowałem właśnie do autora ;P

stopwar

2022-06-26, 08:58
3Palce_w_Natalce napisał/a:

k***a jak ja wpadłem do rowu to nikt mnie nie wyciągał. Halman był naj***ny to go cyganie w dupsko zapinali. Mówili mu żeby dał im 5,94 na wino, lecz ku*as powiedział, że nie ma i zaj***li mu inwalidzką rentę tzn 79 złoty i 98 groszy. Ja mu mówiłem Halman nie pij, bo nie masz pienożków XD k***a jak kasa się skończyła to musiałem kupić mu denaturat!! Patologia!!!!



Mistrz :smiechzula:


seren_i_ty

2022-06-26, 09:13
3Palce_w_Natalce napisał/a:

k***a jak ja wpadłem do rowu to nikt mnie nie wyciągał. Halman był naj***ny to go cyganie w dupsko zapinali. Mówili mu żeby dał im 5,94 na wino, lecz ku*as powiedział, że nie ma i zaj***li mu inwalidzką rentę tzn 79 złoty i 98 groszy. Ja mu mówiłem Halman nie pij, bo nie masz pienożków XD k***a jak kasa się skończyła to musiałem kupić mu denaturat!! Patologia!!!!



No fanklub rośnie! Ale nikt śmiecia nie potrafi wyrwać!