18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Biedaczek

~Angel • 2019-03-12, 08:55
Chyba się piesek wystraszył


poligon6

2019-03-12, 09:24
Troche kiepsko, jezioro zamarzniete, brak wora. Ale zawsze mozna przerebel wykuć, wtedy wór niepotrzebny.

Shanttyy

2019-03-12, 10:03
Co za czasy, nawet pies sra w biegu...

SQRW3L_ponury

2019-03-12, 11:50
poligon6 napisał/a:

Troche kiepsko, jezioro zamarzniete, brak wora. Ale zawsze mozna przerebel wykuć, wtedy wór niepotrzebny.



Sadyzm wobec słabszych lub bezbronnych (dzieci, zwierzęta, kaleki) przejawiają z reguły osobnicy doswiadczajacy przemocy ze strony środowiska w którym bytują - mówiąc prosciej - robią to z reguły życiowe c**y dojeżdzane przez każdego wkoło muszące odreagować na słabszych na zasadzie kompensacji.

poligon6

2019-03-12, 12:48
SQRW3L_ponury napisał/a:

Sadyzm wobec słabszych lub bezbronnych (dzieci, zwierzęta, kaleki) przejawiają z reguły osobnicy doswiadczajacy przemocy ze strony środowiska w którym bytują - mówiąc prosciej - robią to z reguły życiowe c**y dojeżdzane przez każdego wkoło muszące odreagować na słabszych na zasadzie kompensacji.



Urzekła mnie twoja historia, zwłaszcza na portalu poswięconym czarnemu humorowi, sadyzmowi, wszelkim formom ludzkiego sp***olenia. Mówiąc ogólnie " nie o sraj sie".

SQRW3L_ponury

2019-03-12, 13:34
Dyskutując z tobą sam wpadam w schemat który opisałem (prezentując sadyzm wobec kalectwa - w tym wypadku intelektualnego) wiec po prostu pozgnam sie staropolskim :idzwch*j:

Ch...........KI

2019-03-12, 15:08
mmmm, dobry smalec z pieska bym zjadł

dżonyłojlker

2019-03-12, 16:06
ch*j_WIELKI napisał/a:

mmmm, dobry smalec z pieska bym zjadł



Jesteś z Kłobucka? Bo tam po przetopieniu wszystkich bezdomnych psów, zaczęli kraść ludziom psy z podwórek. A poniektórzy takie ch*je oszuści mieszali smalec psi ze świńskim a sprzedawali w cenie 100% psiego.

Taz

2019-03-13, 00:19
SQRW3L_ponury napisał/a:

Sadyzm wobec słabszych lub bezbronnych (dzieci, zwierzęta, kaleki) przejawiają z reguły osobnicy doswiadczajacy przemocy ze strony środowiska w którym bytują - mówiąc prosciej - robią to z reguły życiowe c**y dojeżdzane przez każdego wkoło muszące odreagować na słabszych na zasadzie kompensacji.


Smiesznie. Mi sie wypowiedz o braku wora skojarzyła z workiem na kupę - pies sie zesral to trzeba wykuć przerębel.
Aczkolwiek czytając dalsze wypowiedzi autora stwierdzam, ze jednak ma niedoj***nie mózgowe i stary dręczył go siusiakiem za młodu.

BigCohones

2019-03-13, 12:53
@up A to nie znasz takiego zwrotu:
Pies do wora, wór do jeziora?

Taz

2019-03-27, 07:25
Nie, nie znam. Wychowałem sie w cywilizacji, idąc do kibla nie musiałem wychodzić z domu/mieszkania, a matka nie karmiła mnie szpadlem.