topic

Asuritta

2020-05-22, 18:16
Oj tak tak a tyle meksykanów i czarnych na socjalu siedzi nie pracuje tylko w gangi się bawią.... mogą pozwać każdego za byle co i dostają miliony ! ich prawo jest lepsze a u nas za wszystko podatek powietrze co2 dla uni itp...

pie**olenie USA okrada kraje inne z ropy tankują w galonach a cena jak za nasze 2 litry ... chore ...

utrzymują pierdle gdzie 78% to czarni a reszta to biali żółci brązowi czerwoni niebiescy ....

voyagerkg1

2020-05-22, 21:41
Bez pracy nie ma kołaczy ,jak nie pracujesz to wpie**alaj żwir .Proste .


Szparas

2020-05-30, 23:32
pie**olenie. Wciąż jest tam lepiej niż w Polsce, a zły obraz stanów jest głównie potęgowany przez tamtejszych rozpieszczonych neokomuchów millenialsów. Jak ktoś tam jest idiotą albo nierobem to niech się nie dziwi, że zarobić nie może. Koszty mieszkania wysokie? To po cholerę chcesz mieszkać w metropolii. Nie stać cię na "godne życie"? Przestań kupować sobie nowy drogi telefon co roku i przestań wpie**alać drogie gówno. Podstawowe produkty w Stanach są śmiesznie tanie. W Wielkiej Brytanii tak samo, banda młokosów narzeka na okradających ich bogatych, a sami chcą żyć jak królowie bez zasuwania w robocie. Każdy Polak sobie powinien bez problemu poradzić (o ile zna język i nie da się j***ć przez pracodawcę).

dantee

Dzisiaj 7:30
Szparas napisał/a:

pie**olenie. Wciąż jest tam lepiej niż w Polsce, a zły obraz stanów jest głównie potęgowany przez tamtejszych rozpieszczonych neokomuchów millenialsów. Jak ktoś tam jest idiotą albo nierobem to niech się nie dziwi, że zarobić nie może. Koszty mieszkania wysokie? To po cholerę chcesz mieszkać w metropolii. Nie stać cię na "godne życie"? Przestań kupować sobie nowy drogi telefon co roku i przestań wpie**alać drogie gówno. Podstawowe produkty w Stanach są śmiesznie tanie. W Wielkiej Brytanii tak samo, banda młokosów narzeka na okradających ich bogatych, a sami chcą żyć jak królowie bez zasuwania w robocie. Każdy Polak sobie powinien bez problemu poradzić (o ile zna język i nie da się j***ć przez pracodawcę).bzdura.