18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bicie nauczycielem w klasie uczniów pełnej

fantastico • 2018-05-23, 10:59
Bywa tak, że nieposłuszeństwo zruganiem werbalnym jest karane. Jednakże czasami tylko rękoczyny i manualne wyłuszczenie swoich racji może przynieść skutek, tak jak to w klasie tej uczniów pełnej uczennicy pewnej jest nauczycielem czynione.


Pantilion

2018-05-23, 12:36
I bardzo dobrze :piwo: Gówniarzom się we łbach poj***ło i to nie tylko u nas

krasnal_hałabała

2018-05-23, 13:11
Nauczyciele biją uczniów, uczniowie są bici przez nauczycieli, uczniowie biją nauczycieli, nauczyciele są bici przez uczniów. Kibel będący karmionym przez ciemnoskórego sumo jego własną wydzieliną z odbytu, wdzięczny jegomościowi będącemu zawodnikiem sumo, połyka w całości oddzielone kawałki przetrawionego bytu tak że nawet zapach śmierdzący nie popędza wprzody przed szereg i z tejże wdzięczności jako że kibel jest japoński wody używając ku temu podmywa odbyt zawodnikowi sumo gdyż fantastico wszechwiedzącym erudytą jest.

Heydash

2018-05-23, 16:07
Szkoła to dżungla. Albo uczniowie nauczycieli albo nauczyciele uczniów.

ePeeL

2018-05-23, 16:16
Cytat:

Kibel będący karmionym przez ciemnoskórego sumo jego własną wydzieliną z odbytu, wdzięczny jegomościowi będącemu zawodnikiem sumo, połyka w całości oddzielone kawałki przetrawionego bytu tak że nawet zapach śmierdzący nie popędza wprzody przed szereg i z tejże wdzięczności jako że kibel jest japoński wody używając ku temu podmywa odbyt zawodnikowi sumo gdyż fantastico wszechwiedzącym erudytą jest.



Jakaś specjalna szkoła, gdzie uczą języka fantastico?

bloodwar

2018-05-23, 18:22
Wbija im naukę do głowy :)

Cara_Al_Sol

2018-05-23, 19:19
krasnal_hałabała,
Fantastico jest tylko jeden.
Wszelkie próby naśladowania są, co tu dużo pisać - Słabe i żałosne.

krasnal_hałabała

2018-05-23, 19:30
@up, Zważ na to że sam Mistrz fantastico uczynił mi postawienie piwa pod komentarzem jakże błyskotliwym mym i oto dowód że słabym i żałosnym nie było moje wystąpienie, Piast Kołodziej był jeno jeden lecz to znakiem na zakaz kołodziejstwa nie chciał być niewątpliwym.

Cara_Al_Sol

2018-05-23, 19:34
krasnal_hałabała,
Wiesz, czasem postawię piwo np. Velture, albo czasem On mi.
Nie sądze jednak, aby to była podstawa do tezy, że szanujemy się nawzajem i jesteśmy pod wrażeniem naszych dzieł/postów.
Jeśli jednak Twierdzisz, że wirtualne piwa coś znaczą - Niech i tak będzie.
Pozdrawiam.

krasnal_hałabała

2018-05-23, 19:38
@up, Jak to? to fantastico mnie nie lubi?... ale ja... całe moje życie... :cry:

eclipse2012

2018-05-23, 20:02
mój wuefista to pił i r*chał ale nie bił
żucił piłkę na salę i grajta a w swojej kanciapie gościł wybrańczynie

latino_lover

2018-05-23, 20:19
@UP
To ty chyba skończyłeś "Życia starą szkołę" albo "Wyższą szkołę robienia hałasu".

Zlewek

2018-05-24, 19:30
Często zacząłem rozmyślać dlaczego piszesz w taki zj***ny sposób, zamiast pisać konkretnie, to jeszcze k***a czynisz sobie sam sobą bicie :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-24, 19:30
W polskich szkołach to nauczyciel dostaje wpie**ol.