18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Białystok

zielak300 • 2019-07-25, 06:30
Ciepły zgubił kolegów i wyłapał kopa na łeb :dead:


szympas1

2019-07-25, 06:33
Powinno się urządzić zawody w kopaniu części rowerowych.

Wiewór

2019-07-25, 06:35


Niestety pod rządami PiS w Polsce mamy wojnę domową. Racjonalni ludzie vs dzicz i patologia.

Jorgen888

2019-07-25, 06:45
piękny laczek dla rurkowca

up.
nie pierdziel

kevlarus

2019-07-25, 07:19
Ludzie po prostu nie chcą cyrku obwoźnego którym są tzw. "marsze równości", które de facto są marszami "nierówności" dlatego, że próbują wyodrębnić jedną grupę społeczną aby obdarzyć ją określonymi przywilejami, które są szkodliwe społecznie tzn. tzw. związków partnerskich, adopcji dzieci, seksualizacji dzieci i wszystko wskazuje na to, że również możliwość legalizacji pedofilii, wskazuje na to chęć wczesnej seksualizacji dzieci przez osoby dorosłe.

Celem tych osób które sprowadzane są na te marsze z różnych miast Polski (ciekawe za czyje pieniądze) jest zerwanie organicznych więzi społecznych między ludźmi, czyli np. j***nie się z kim popadnie, zerwanie z wszelkimi normami np. normą jest np. sranie na ulicy, czy uprawianie miłości z psem w imię wolności.

Promowanie zboczeń przez lobby dla niepoznaki nazwane "lgbt" powinno być zakazane i piętnowane sankcją karną. Zadziwiające jest to, że pis kreująca się jako partia prawicowa nie robi nic aby to zrobić, chociaż możliwości jest bardzo wiele, może dlatego, że jest to partia lewicowa - socjalistyczna.

Przydałaby się w Polsce partia prawicowa.

Wiewór

2019-07-25, 07:32
kevlarus napisał/a:

aby obdarzyć ją określonymi przywilejami, które są szkodliwe społecznie tzn. tzw. związków partnerskich, adopcji dzieci, seksualizacji dzieci i wszystko wskazuje na to, że również możliwość legalizacji pedofilii,



Co k***a? Gdzie takie brednie usłyszałeś? Radyjko maryja czy tvpis?

Mamy już uprzywilejowane grupy, które mogą j***ć dzieci na legalu - posłowie PiS i księżą.

McQurwa

2019-07-25, 08:01
TVNiemiecka nic nowego,podłożony głos w studio dla ciemnych mas

garota

2019-07-25, 08:19
Na koszulkach następnym razem "szczycę się że jestem Polakiem, powalam pedała jednym kopniakiem" k***a ameby pie**olone.

ProVVe

2019-07-25, 08:20
Wiewór napisał/a:

Co k***a? Gdzie takie brednie usłyszałeś? Radyjko maryja czy tvpis?
Mamy już uprzywilejowane grupy, które mogą j***ć dzieci na legalu - posłowie PiS i księżą.



No właśnie... Jedni wystarcza, żeby z nimi skutecznie walczyć nie trzeba drugich zboczencow. Kiedyś czytałem książkę o mordercach, zboczencach i problemach szeroko pojętych zaburzeń psychicznych. Największą część pedofili była homopatologia, czesto mordowali, byli mordercami lub seryjnym mordercami etc... nie powinno się promować chorób tylko leczyć. Teraz ludzie nauki są zasreaszenie utrata pracy, szykanowaniem za prawde, że to jest choroba. Kolejna ciekawostka jest, że kiedyś znaleźli gen odpowiedzialny za to (jak juz stwierdzili, że nie mogą nazwać tego choroba) paranoja... Teraz że wszystkiego wycofuje się rakiem każdy ze strachu.

Podsumowując. Pedalstwo to choroba i problem, a mieszanie znowu kleru, żeby usprawiedliwić to jest słabe. Bo wśród kleru jest tez pełno pedałów

kevlarus

2019-07-25, 08:26
Wiewór napisał/a:

Co k***a? Gdzie takie brednie usłyszałeś? Radyjko maryja czy tvpis?
Mamy już uprzywilejowane grupy, które mogą j***ć dzieci na legalu - posłowie PiS i księżą.



To, że grupy zboczeńców chcą związków partnerskich czy adopcji dzieci to jest wiedza powszechnie znana, często te postulaty noszą na swoich transparentach. Standardy seksualizacji dzieci według who, która jest prywatną organizacją, próbował wprowadzić Pan Trzaskowski, na szczęście nieudaną.

Zamieszczam matrycę wytycznych abyś mógł się zapoznać. Kto będzie uczył dzieci masturbacji czy zabawę w lekarza, przecież nie inne dzieci, tylko dorośli, jeśli nie jest to pedofilia, to chińskim mandarynem.

To prawda, w kościele jest wiele patologii i występuje również pedofilia, z którą należy walczyć z całą surowością. Warto byłoby do tego dodać również wszelkie inne grupy społeczne i zawodowe, nie tylko kościół, ale też organizacje "rtvagd", gdyż istnieją dowody, że przejawy molestowania i akty pedofilskie w adoptowanych dzieciach przez osoby homo jest znacznie częstsze, niż w parach hetero, być może dlatego, że osoby które są podofilami najczęściej sami byli molestowani w dzieciństwie m.in. stąd są zaburzenia seksualności i własnej tożsamości,





RR...........Rs

2019-07-25, 08:47
Czytam dwa komentarze powyżej i widzę, że homofobia jest bardzo zbliżona do "antyszczepionkowców" i "płaskoziemców".

Mają swoje poglądy, mają swoje polityczne przekonania, żyją we własnych echo-komorach i nawet nie dopuszczą pomysłu na akceptację innych poglądów, przekonań... czegokolwiek.

Słabe, tak samo jak ci bohaterzy bijący i rabujący dzieciaki z parady.

Miles87

2019-07-25, 08:59
Kevlarus, weź się człowieku jebnij i przestań siać propagandy bo twoje śmiesz epaintowe tabelki to właśnie na onr-owcach zrobią wrażenie co najwyżej. pie**olisz takie głupoty i jeszcze w to wierzysz no średniowiecze !

RR...........Rs

2019-07-25, 09:00
Tak jeszcze przez pryzmat wykonywanej pracy, co w sumie każdy trochę tak życie ocenia.

Zajmuje się windykacją i od 5-6 lat kiedy pracuje jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się by dłużnikiem był jakiś różowy czy tęczowy ktoś. Za to praktycznie co trzeci dłużnik to właśnie "Bob Homar Włoszczyzna", koszulki z wyklętymi itd. No i oczywiście najczęściej to jedna wielka bieda z nędzą. Najczęściej żyjący za minimalne, w obskurnych sutenerach i rozp***zielających się chałupach.

Nie wiem z czego bierze się ta zależność, ale tak już po prostu jest.

kevlarus

2019-07-25, 09:02
RRRRs napisał/a:

Czytam dwa komentarze powyżej i widzę, że homofobia jest bardzo zbliżona do "antyszczepionkowców" i "płaskoziemców".
Mają swoje poglądy, mają swoje polityczne przekonania, żyją we własnych echo-komorach i nawet nie dopuszczą pomysłu na akceptację innych poglądów, przekonań... czegokolwiek.
Słabe, tak samo jak ci bohaterzy bijący i rabujący dzieciaki z parady.




Cholera niechcący dałem Ci "piwo", ale nieważne :-) .

Homofobia, jest to pojęcie często wykorzystywane wówczas kiedy lgbtowcy nie mają argumentów i przyczepiają ów łatkę każdemu kto nie podziela ich poglądów czy celów. Warto jeszcze dodać, że takie pojęcia jak homofob, rasista, nazista, faszysta służą jako narzędzie nacisku, narzędzie terroru, gdyż nikt nie chce być tak określany.

Nie mam nic do zboczeńców, są to biedni ludzie, którym należy się pomoc. Nie podoba mi się promowanie dewiacji i robienie z tego mody, nie ma to nic wspólnego z żadną fobią.

Pozdrawiam

RR...........Rs

2019-07-25, 09:06
kevlarus napisał/a:

Warto jeszcze dodać, że takie pojęcia jak homofob, rasista, nazista, faszysta służą jako narzędzie nacisku, narzędzie terroru, gdyż nikt nie chce być tak określany.



Szczerze powiedziawszy to teraz brzmisz jak jakaś popierniczona feministka "homofobia jako wyraz patriarachatu bla bla bla"
Delikatynś wcholerę.

A użyłem tego słowa, bo nie chce mi się pisać 3 linijek tekstu, a to jedno słowo idealnie cie określa przynajmniej w zakresie komentarzy które dałeś pod tym filmem.