18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białystok

zielak300 • 2019-07-25, 06:30
Ciepły zgubił kolegów i wyłapał kopa na łeb :dead:


Mors_Nigra

2019-07-25, 21:03
Coraz bardziej skłaniam się w stronę tego, że może to i dobrze, że lewactwo się szerzy... jak dorwą się do władzy i wybiją co do nogi takie nacjololo patu-ścierwo to w sumie co mi tam.

Ch...........KI

2019-07-25, 22:02
ProVVe napisał/a:

No właśnie... Jedni wystarcza, żeby z nimi skutecznie walczyć nie trzeba drugich zboczencow. Kiedyś czytałem książkę o mordercach, zboczencach i problemach szeroko pojętych zaburzeń psychicznych. Największą część pedofili była homopatologia, czesto mordowali, byli mordercami lub seryjnym mordercami etc... nie powinno się promować chorób tylko leczyć. Teraz ludzie nauki są zasreaszenie utrata pracy, szykanowaniem za prawde, że to jest choroba. Kolejna ciekawostka jest, że kiedyś znaleźli gen odpowiedzialny za to (jak juz stwierdzili, że nie mogą nazwać tego choroba) paranoja... Teraz że wszystkiego wycofuje się rakiem każdy ze strachu.
Podsumowując. Pedalstwo to choroba i problem, a mieszanie znowu kleru, żeby usprawiedliwić to jest słabe. Bo wśród kleru jest tez pełno pedałów





Przecież to nie choroba... To styl życia

ProVVe napisał/a:

No właśnie... Jedni wystarcza, żeby z nimi skutecznie walczyć nie trzeba drugich zboczencow. Kiedyś czytałem książkę o mordercach, zboczencach i problemach szeroko pojętych zaburzeń psychicznych. Największą część pedofili była homopatologia, czesto mordowali, byli mordercami lub seryjnym mordercami etc... nie powinno się promować chorób tylko leczyć. Teraz ludzie nauki są zasreaszenie utrata pracy, szykanowaniem za prawde, że to jest choroba. Kolejna ciekawostka jest, że kiedyś znaleźli gen odpowiedzialny za to (jak juz stwierdzili, że nie mogą nazwać tego choroba) paranoja... Teraz że wszystkiego wycofuje się rakiem każdy ze strachu.
Podsumowując. Pedalstwo to choroba i problem, a mieszanie znowu kleru, żeby usprawiedliwić to jest słabe. Bo wśród kleru jest tez pełno pedałów





Przecież to nie choroba... To styl życia

RRRRs napisał/a:

Tak jeszcze przez pryzmat wykonywanej pracy, co w sumie każdy trochę tak życie ocenia.
Zajmuje się windykacją i od 5-6 lat kiedy pracuje jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się by dłużnikiem był jakiś różowy czy tęczowy ktoś. Za to praktycznie co trzeci dłużnik to właśnie "Bob Homar Włoszczyzna", koszulki z wyklętymi itd. No i oczywiście najczęściej to jedna wielka bieda z nędzą. Najczęściej żyjący za minimalne, w obskurnych sutenerach i rozp***zielających się chałupach.
Nie wiem z czego bierze się ta zależność, ale tak już po prostu jest.



Może jak ktoś ma za dużo kasy, to mu odwala...i się tęczowy robi?

Czuję się dyskryminowany przez osoby homoseksualne, przez to że nie mogę się publicznie r*chać z kobietą na środku miasta. To oburzające. Zrobię pochód by każdy mógł się r*chać do woli.

Tak to wygląda. Niech robią co chcą w domu, tylko nie mieszają w to społeczeństwa.

I nie napiszę...ch*j im w dupę, bo by jeszcze się ucieszyli

Gerwazy Waligóra

2019-07-25, 23:02
Tylko zakute łby i ciemnota nie rozumieją, że są manipulowani. Dziś może wam się nie podobać człowiek o innej orientacji seksualnej bo tak wam pedalscy księża pedofile i krypto pedał Kaczka mowią, a jutro wam powiedzą, że człowiek, który ma inne poglądy bądź nie jest katolikiem. Naprawdę, to jest odwieczny schemat kotnroli prostaków. A PiSS sobie latają rodzinami za wasze pieniadze samolotami, usadzaja naokolo rodzinki na grubych posadach i wyplacaja 6 vyfrowe wyplaty, premie i diety. A biedakom na ochlap Pincet Zeta... Żałosny kraj. Najlepiej Polakom się miedzy sobą napie**alać i tak od kurła czterech wieków.
Na arenie światowej wszyscy maja nas w dupie, ale naród kurna wybrany, dumny, niezłomny, od 60 lat r*chany w dupę przez wszystkich rowniotko.

Klap klap.

A co zrobicie jak wam sie urodzi dziecko homo sapiens? He?




PieronJasnySzlag

2019-07-25, 23:04
zipi napisał/a:

ej a zawauważyliście, jakies 50 lat temu, patolusy, kibole, bo to nie byli narodowcy typu Bosak comone, tacy moze duzo pie**olą ale nie pojdą napie**alac dzieci bo sobie idą z flagami, no wiec 50 lat temu nie bylo parad, to te patolusy napie**alali słabszych/ metalów/ i inne grupy spoleczne ktore im sie nie podobały bo przeciez to bruady i inni podludzie jak by nie było pedałow to nerdy by dostawała po mordach, wiec radze sie zastanawoić 2 razy b wiadome jakie osoby siedzą na sadolu :V jak ktos nie potrafi ogarnąć ze te osoby co były na antymarszu, to ludzie bezwartosciowi, totalne sp***olizny ludzkie ktore nie mają co w zyciu robić, to serio, a popieranie napie**alania drugiego czlowieka to serio, wypałać sk***ysynów, smieciarka przyjedzie, rodziny sie z nimi pożegnają (jessika i karyna) i na smietnik utylizować.


50 lat temu patole biły metali? No ja pie**ole. Co za zjeb.

M00nSpeLL napisał/a:

1. nie próbują obdarzać ich przywilejami, a równymi prawami, związki partnerskie dotyczą też par hetero,


Nie kłam. Dwóch facetów heteroseksualnych także nie może wziąć ślubu i adoptować dzieci więc zmiana prawa na to żeby dwóch homo mogło się żenić to przywilej dla konkretnej grupy.
M00nSpeLL napisał/a:

adopcja dzieci przez pary homo nie jest szkodliwa,


Nie jest szkodliwa dla kogo? Dla pary homo. Bo dla dziecka jest szkodliwa i pie**olenie że 2 ojców dobrze wychowa dziecko jest sk***ysyństwem.

Jorgen888

2019-07-26, 00:13
Wiewór napisał/a:

Co k***a? Gdzie takie brednie usłyszałeś? Radyjko maryja czy tvpis?
Mamy już uprzywilejowane grupy, które mogą j***ć dzieci na legalu - posłowie PiS i księżą.


po tym motto samobójcy, poznaję autora
trol, psi ku*as aleksandrus, jakoś tak brzmiało

Ca...........on

2019-07-26, 02:28
Nie chce mi się czytać tego co powyżej. Dla mnie temat LGBT zaczyna się i kończy na jednym fakcie: nie poznałem w życiu ani jednego homoseksualisty, który by się tych LGBT'owców nie wstydził. Większość natomiast uważa ich za takich, którzy mają dużo za kołnierzem i próbują tym przykryć swoje prawdziwe winy.

Wiewór

2019-07-26, 07:07
Spiderowski napisał/a:

Teraz jak w końcu miarka się przebrała i paru ciepłych dostało po mordach jest wielki pisk że faszyzm...


Nie teraz tylko k***a od początku rządów PiS na tym forum informuję, że to jest partia faszystowska.
Raz napisałem obszerny post na podstawie 14 cech faszyzmu Umberta Eco udowadniający, że PiS to faszyści.
Także ty mi tu nie pie**ol, że teraz bo od dawna się alarmuje czym jest ta partia.

zielak300

2019-07-26, 07:40
Wiewór napisał/a:

Nie teraz tylko k***a od początku rządów PiS na tym forum informuję, że to jest partia faszystowska.
Raz napisałem obszerny post na podstawie 14 cech faszyzmu Umberta Eco udowadniający, że PiS to faszyści.
Także ty mi tu nie pie**ol, że teraz bo od dawna się alarmuje czym jest ta partia.



Ja bym powiedział, że pis to łagodna odmiana narodowego socjalizmu. Naród i socjal. Ideologia łącząca to co najlepsze z nazizmu, i wyłączająca to co najgorsze, czyli darwinizm i polityke rasową. Mi się to podoba i znowu zagłosuje na pis.

skin88

2019-07-26, 09:29
Wiewór napisał/a:

No i ch*j, że chcą? Patola jakoś ma dzieci i wszyscy mają na to wyj***ne.
I dobrze, że próbował bo są bardzo dobre. Opracowane przez naukowców a nie tumanów twojego pokroju.
Że jak? Jebłeś się łbem po pijoku o kant biurka jak pisowski komendant policji?
W innych organizacjach jak złapią pedofilia to dostaje ciężki kryminał a księdza przenoszą na inna parafię.
Gdzie usłyszałeś takie brednie, że nie walczy się z pedofilią? Od proboszcza, który sam rżnie ministrantów, że im gały wypie**ala z orbit?
Źródła tych rewelacji? Jakieś statystyki?
I co jest nie tak z tą tabelą co wkleiłeś?
Same mądre rzeczy w zgodzie z "nic co ludzkie obce mi nie jest".
Wolisz nauczanie seksualne przez czarodzieja w sukience jak będzie kładł dzieciom do łbów brednie pokroju znajdywania ich w kapuście, przynoszenia przez bociana i że za antykoncepcję idzie się do piekła?
Ty jesteś niepoczytalny czy na twoim osranym podkarpaciu nie mówili w szkołach na historii, że naziści, faszyści byli i w imię nietolerancji zabili mln ludzi?



Przyjdzie jeszcze czas na takie k***y jak ty, będziecie skomleć w kałuży własnej krwi, to co słuszne obroni się samo.

xionc e2rd

2019-07-26, 13:27
To samo powinno być na marszu niepodległości, z kopa w ryj każdego biało-czerwonego bo robią cyrk objazdowy

Bejker

2019-07-27, 02:06
Mamusia w tle, bo ludzie są nietolerancyjni. Już widzę jej tolerancje mamusi jak córeczka powie ze mama nie zostanie babcia z natury, bo jest lesbijka i liże tylko brzoskwinie. No ale może wtedy adopcja mama jeszcze większy wk***. Przez tyle lat siedziało to cicho to powinni tam siedzieć. Geje, lesbijki mieli dobrze dopóki nie zaczęli się ujawniać. Nie chce tłumaczyć córce, dlaczego 2 panów całuje się na mieście i znajdować odpowiedzi na tak trudne pytanie, jak kto jest tam mamą. Kobieta wyposażona jest w narządy rozrodcze dlatego, aby rodziła. Facet, aby zapłodnił. Zgadzam się na różne dewiacje, jeśli (sam jestem fetyszem) są one tylko nasza fantazja jednorazowym wybrykiem, ale nie wkraczają w życie codzienne i nie zmieniają kolei rzeczy.

A i sam czasami pod wpływem alko i dla jaj dotykam pęta szwagra, brata, przyjaciela a oni patrzą się na mnie jak poj***ni. Czasami mam wrażenie, że chcieliby, abym im gałę zrobił, bo jacyś tacy niespełnieni w związku, w małżeństwie czy czymkolwiek. Raczej mało spotykane w naszym świecie, że kobieta przyjdzie i ci powie, że chce ci zrobić loda albo chce, abyś wylizał jej pipkę. Mamy świat ze samemu trzeba pomyśleć co zrobić, bo teraz to ludzie z fantazją to na bakier, ale pretensje do wszystkich.

gabriel0

2019-07-29, 14:41
Archeolog napisał/a:

Hitler również uważał, że Żydzi i kilka innych narodów jest "odchyłkiem" i należy to wytępić. Przyswój elementarną wiedzę z historii najnowszej lub utop się w gównie- tak dla dobra społeczeństwa.



Nie wziąłeś jednego pod uwagę. Że ja popieram jego ideologię. Na jego miejscu zrobił bym to samo. Wytępił całe gówno które przeszkadza w normalnym "dla mnie" myśleniu i bytowaniu. I nosaczy, i polaczków i wszystko co nie zgadzałoby się z moimi przekonaniami.

Niestety tu jesteśmy w trochę innej sytuacji.