18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białystok

zielak300 • 2019-07-25, 06:30
Ciepły zgubił kolegów i wyłapał kopa na łeb :dead:


Wiewór

2019-07-25, 12:05
@up zgadzam się poza jednym. PiS nie jest prawicą. W Polsce nie ma żadnej partii prawicowej. PiS to socjaliści a dokładniej socjaliści narodowy czyli w skrócie faszyści. Stąd ich uwielbienie dla kościółka i nienawiść do homoseksualistów.
Jak powszechnie wiadomo Hitler palił pedałami w piecach i trzymał sztamę z Watykanem, który za kasę przymykał oko na ludobójstwo.

bodzio667

2019-07-25, 12:08
@up*3 to akurat naturalne zjawisko.

gabriel0

2019-07-25, 12:14
@archeolog
Tyle że demonstrować sobie mogą. Gorzej, jeżeli coś całkowicie niezgodnego z logiką zaczyna wchodzić w normalność.

A wszelkie odchyłki należy tępić w zarodku. Inaczej zacznie postępować jak rak w tępie wykładniczym.

DwaPalceWNatalce

2019-07-25, 12:16
Do wszystkich wyżej i nastepnych co czepią się kevlarus'a. Kevlarus dobrze prawi i morda w kubeł.
Jeżeli ktos się przypie**ala i argumentuje to pisami klerami to jest ostatnim ignorantem. Zwalanie na pis winy za wojnę domową jest też z dupy wyciagnięte. Niestety to nas wyróżnia na tle narodosciowym że Polacy bez względu na ustrój i partie polityczne zawsze będą skłóceni.
Polska i Polacy zawsze będą spostrzegani w Europie jako kraj rasistowski i homofobiczny chocbyscie się zesrali i przyjęli całe te lgbt i inne gowna podwójnie to tego nie zmienimy.
Faktem jest to, że jest to przykrywka i trzeba postawić jasno granicę. Przykład z Niemiec, po demonstracji tych wszystkich el gie betofcow plus i minus, pikiete rozpoczeli zwolennicy związków miedzy gatunkowych. Bo oni też chcą tolerancji, jeden pan udzielił krótkiego wywiadu i dowiedzielismy się że on kocha swoja sukę, chce legalizacji zwiazku z jego psem, chce wziąć ślub i żeby zoofilia była legalna. Coś trzeba dodawać?

Chcialem dodac że nie jestem zwolennikiem pisu. Jenak dużo ludzi dalo im swój głos przez to że nie mogli znieść arogancji PO i Tyfuska.
Co do kleru i kościoła, tak uważam że powinno się ich zapakowac na indyjska rakietę i wyjebac w kosmos razem z lgbt i who. Peace :!:

Wiewór

2019-07-25, 12:45
gabriel0 napisał/a:

@archeolog
Tyle że demonstrować sobie mogą. Gorzej, jeżeli coś całkowicie niezgodnego z logiką zaczyna wchodzić w normalność.
A wszelkie odchyłki należy tępić w zarodku. Inaczej zacznie postępować jak rak w tępie wykładniczym.



Czyli rozumiem, że jak kiedyś będziesz miał laskę to dymanie tylko po ciemku po bożemu w c*pkę z finałem tylko w środku?
Bo r*chanie się i ejakulacja w każde inne miejsce to dewiacja?
A jak się kobietę r*cha w dupę to też jest pedalstwo i odchyłka? Mogę własną żonę posuwać w kakao czy nie? Bo teoretycznie pam buk pozwolił rżnąć tylko w celu prokreacji. Każdy inny stosunek to marnotrawienie nasienia więc odchyłka od normy (tak twierdzi biblia).
Pytam bo chciałbym opracować definicję normalności wg katoliba.

DwaPalceWNatalce napisał/a:

Przykład z Niemiec, po demonstracji tych wszystkich el gie betofcow plus i minus, pikiete rozpoczeli zwolennicy związków miedzy gatunkowych. Bo oni też chcą tolerancji, jeden pan udzielił krótkiego wywiadu i dowiedzielismy się że on kocha swoja sukę, chce legalizacji zwiazku z jego psem, chce wziąć ślub i żeby zoofilia była legalna. Coś trzeba dodawać?


Niezwykle ciekawe to co piszesz. Mógłbyś nam wskazać źródło? Z góry proszę daruj sobie gadzinówki typu nasz dziennik, fronda, do rzeczy, rzeczpospolita, niezależna zależna od PiS i inne glejaki.

DwaPalceWNatalce napisał/a:

chocbyscie się zesrali i przyjęli całe te lgbt i inne gowna podwójnie to tego nie zmienimy.


To na szczęście tylko twoje zdanie.

DwaPalceWNatalce napisał/a:

Polacy bez względu na ustrój i partie polityczne zawsze będą skłóceni


Bo od zawsze są narodem j***nych nieskończonych idiotów niezdolnych do zbudowania funkcjonującego kraju i społeczeństwa.
W starożytnych czasach zbudowano Imperium rzymskie a Polacy mieszkali w jaskiniach i wyli do księżyca. Nie byli w stanie zbudować większego funkcjonującego społeczeństwa niż wioska.
Udało się dopiero formować zalążki państwa za rządów Mieszka I i to jego państewko to była taka ch*jówka, że najeźdźczy kazali mu giąć kark przed krzyżem albo wpie**ol.

zwierz502

2019-07-25, 12:50
ProVVe napisał/a:

No właśnie... Jedni wystarcza, żeby z nimi skutecznie walczyć nie trzeba drugich zboczencow. Kiedyś czytałem książkę o mordercach, zboczencach i problemach szeroko pojętych zaburzeń psychicznych. Największą część pedofili była homopatologia, czesto mordowali, byli mordercami lub seryjnym mordercami etc... nie powinno się promować chorób tylko leczyć. Teraz ludzie nauki są zasreaszenie utrata pracy, szykanowaniem za prawde, że to jest choroba. Kolejna ciekawostka jest, że kiedyś znaleźli gen odpowiedzialny za to (jak juz stwierdzili, że nie mogą nazwać tego choroba) paranoja... Teraz że wszystkiego wycofuje się rakiem każdy ze strachu.
Podsumowując. Pedalstwo to choroba i problem, a mieszanie znowu kleru, żeby usprawiedliwić to jest słabe. Bo wśród kleru jest tez pełno pedałów



Ja kiedyś czytalem ksiazke w ktorej bylo ze 99% narodowcow to homoseksualisci, a pozostali rozmnazaja sie przez paczkowanie. Dlaczego oskarzasz sam siebie o takie ohydne zbrodnie?

A teraz na serio. Widze ze jestescie mistrzami polprawdy i nieznajomosci pojec jakimi sie poslugujecie. Rzucacie bledny wniosek do ktorego doszedl jakis troglodyta na podstawie faktow np. ze wiekszosc homoseksualistow to mordercy gwalciciele itd. A zdajecie sobie sprawe ze sa tez inne czynniki ktore powoduja ze ktos dopuszcza sie (obrzydliwych, co do tego sie zgadzamy) czynow pedofilskich jak np. ostracyzm spoleczny?

Zamiast rzucac bzdurne hasla o seksualizacji dzieci i o tym ze ktos chce legalizowac "pedofilie" (a do tego jeszcze dochodzi wasze mniej niz znikome pojecie co ten termin oznacza) poczytajcie ksiazki, badania i posluchajcie specjalistow w danych dziedzinach a nie Jerzego Zieby czy Patryka Dresa Co Stal pod Blokiem Jakiego.

Ziemia jest plaska, tak, wiem, nie musicie tu tego udowadniac

:roll:

Syn_Milionera

2019-07-25, 12:53
Jedyną zaletą pedalstwa jest to że dresy mają na kim się wyżyć.

mit2

2019-07-25, 13:03
Wiewór napisał/a:

Bo od zawsze są narodem j***nych nieskończonych idiotów niezdolnych do zbudowania funkcjonującego kraju i społeczeństwa.



Rozumiem, że pisząc te bździny masz na myśli też siebie?

Esccax

2019-07-25, 13:15
Taki to patriota właśnie. Z partyzanta, chłopaczkowi ważącemu 60kg.
Taki polski didn't du nuffin

Odisok

2019-07-25, 13:15
Policeman napisał/a:

Ojejuniu, jak dobrze, że jesteś w necie c*pko i takie teksty tu uchodzą płazem, ciekawe czy byś brudna ciotko miał odwagę mi to powiedzieć w realu.
Jeśli nie zrozumiałeś tego co napisałem, to sam musisz być prostackim debilem.



San bym Ci to powiedział. Nie godzisz się z czymś Twoja sprawa. A Ty i Twoi kumple , z których większość ma na imię Seba - osiedlowi zabijacy- stańcie sami do walki. Pojedynczo. W grupie, z zasłoniętą twarzą jestescie mocni. Leszcze do bicia i dlatego u siebie w bloku wyłapałem każdego po kolei i zrobiłem porządek. Fakt jakby w grupie stanęli mam przej***ne ale są na to za głupi, a po drugie się po prostu boją- psychologia. Idź i weź zasiłek. Nara

:-/

Ps. Mam żonę, dzieci i pracę. Szanuje ludzi, którzy szanują mnie. Niszcze tych, którzy znęcają się nad słabszymi, nad innymi w swej orientacji, nad tymi którzy mają swoje zdanie. A Tobie Seba nikt nie dał prawa potępiać innych bo sam kiedyś możesz być potępiony.

:!:

Wiewór

2019-07-25, 13:18
@up Nie a niby dlaczego?

mit2

2019-07-25, 13:39
Pisałeś, że Polacy są: "narodem j***nych nieskończonych idiotów". Jeżeli posiadasz polskie obywatelstwo, to ty również w swoim mniemaniu jesteś "j***nym nieskończonym idiotą".

Jeżeli jednak nie jesteś Polakiem, to bądź uprzejmy odstosunkować się od tematów dotyczących spraw polskich i zajmij się problemami własnego państwa i narodu.

martinkane

2019-07-25, 13:51
Marsz pedałów to był temat zastępczy w tym czasie posłowie poparli ustawę 447 o zwrocie pejsom z USA ponad 300 miliardów.

Wiewór

2019-07-25, 13:55
martinkane napisał/a:

Marsz pedałów to był temat zastępczy w tym czasie posłowie poparli ustawę 447 o zwrocie pejsom z USA ponad 300 miliardów.



Następny bajkopisarz. Powiedz mi jakim sposobem amerykańska ustawa może zmusić Polskę do czegokolwiek?
A problem był znany od dawna tylko oczywiście jak to w Polsce wszyscy lali na niego z pyty. W Polsce nigdy nie przeprowadzono reprywatyzacji znacjonalizowanych terenów. Oczywiście tylko kościółek dostał odszkodowania.
Teraz polaczki co siedzą na ziemi zamordowanych żydów trzęsą się ze strachu, że ktoś się po swoją własność upomni.

Archeolog

2019-07-25, 14:20
gabriel0 napisał/a:

@archeolog
A wszelkie odchyłki należy tępić w zarodku. Inaczej zacznie postępować jak rak w tępie wykładniczym.



Hitler również uważał, że Żydzi i kilka innych narodów jest "odchyłkiem" i należy to wytępić. Przyswój elementarną wiedzę z historii najnowszej lub utop się w gównie- tak dla dobra społeczeństwa.