18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Białystok

zielak300 • 2019-07-25, 06:30
Ciepły zgubił kolegów i wyłapał kopa na łeb :dead:


Wiewór

2019-07-25, 09:14
kevlarus napisał/a:

chcą związków partnerskich czy adopcji dzieci


No i ch*j, że chcą? Patola jakoś ma dzieci i wszyscy mają na to wyj***ne.

kevlarus napisał/a:

Standardy seksualizacji dzieci według who


I dobrze, że próbował bo są bardzo dobre. Opracowane przez naukowców a nie tumanów twojego pokroju.

kevlarus napisał/a:

who, która jest prywatną organizacją


Że jak? Jebłeś się łbem po pijoku o kant biurka jak pisowski komendant policji?


kevlarus napisał/a:

To prawda, w kościele jest wiele patologii i występuje również pedofilia, z którą należy walczyć z całą surowością. Warto byłoby do tego dodać również wszelkie inne grupy społeczne i zawodowe, nie tylko kościół, ale też organizacje "rtvagd", gdyż istnieją dowody, że przejawy molestowania i akty pedofilskie w adoptowanych dzieciach przez osoby homo jest znacznie częstsze, niż w parach hetero, być może dlatego, że osoby które są podofilami najczęściej sami byli molestowani w dzieciństwie m.in. stąd są zaburzenia seksualności i własnej tożsamości,



W innych organizacjach jak złapią pedofilia to dostaje ciężki kryminał a księdza przenoszą na inna parafię.
Gdzie usłyszałeś takie brednie, że nie walczy się z pedofilią? Od proboszcza, który sam rżnie ministrantów, że im gały wypie**ala z orbit?

kevlarus napisał/a:

akty pedofilskie w adoptowanych dzieciach przez osoby homo jest znacznie częstsze, niż w parach hetero,


Źródła tych rewelacji? Jakieś statystyki?

I co jest nie tak z tą tabelą co wkleiłeś?
Same mądre rzeczy w zgodzie z "nic co ludzkie obce mi nie jest".
Wolisz nauczanie seksualne przez czarodzieja w sukience jak będzie kładł dzieciom do łbów brednie pokroju znajdywania ich w kapuście, przynoszenia przez bociana i że za antykoncepcję idzie się do piekła?

kevlarus napisał/a:

Warto jeszcze dodać, że takie pojęcia

kevlarus napisał/a:

rasista, nazista, faszysta

kevlarus napisał/a:

narzędzie terroru,


Ty jesteś niepoczytalny czy na twoim osranym podkarpaciu nie mówili w szkołach na historii, że naziści, faszyści byli i w imię nietolerancji zabili mln ludzi?

StanleyWhite

2019-07-25, 09:15
Dla Sebixów każdy powód jest dobry do kopniaka.

Jesteś homo? Masz kopa. Masz okulary? Masz kopa. Bierzesz 500+? But. Nie bierzesz? Kop. Jesteś za PiS? Masz przekonane. Nie jesteś za PiS? Tak samo- adidas na czupryne.

Kiedyś to podsumował Piłsudski, jak dotąd nie straciło to podsumowanie swojej świeżości :roll:

robsonx79

2019-07-25, 09:36
Każdy podatnik ma k***a j***ne prawo być kim chce. I nie będzie żaden łysy patus, pseudopatriota, decydował o tym, kto może chodzic po ulicy, a kto nie.

bydmundo

2019-07-25, 09:48
A j***ć was wszystkich, ideologiczne k***y!!!

russian-roulette

2019-07-25, 09:51
Prawicowi kryptogeje biją lewicowych gejów. Cyrk. Świat oszalał

no_nam222

2019-07-25, 09:52
jak dla mnie tłuczenie rodaka za odmienne podejście do życia to i tak czysty przejaw frajerstwa i bycia p*zdą :)

Ogólnie ataki na słabszych z zaskoczenia uważam jako żołnierz za nie dopuszczalne , nie po to uczy się nas honoru i miłości do narodu by w razie konfliktu stanąć na czele obrony jego granic, by banda debili którzy mają się za kozaków bo przerzucili trochę stali na siłce, napie**alali kobiety i młodych ludzi bo mają inne upodobania seksualne, czy inne.

Religia religią, każdy ma prawo do odmienności , w mojej jednostce jest i kilkunastu katolików i nie wierzących i co napie**alamy się ? nie mamy wspólny cel by w Polsce żyło się bezpiecznie i każdy miał prawo do wyrażania siebie przez każdy pryzmat.

Nie ma zgody na agresję na naszych ulicach by przez politykę dzielić ludzi , wprowadza się w błąd opinie publiczną jak z jednej tak i z drugiej strony, teksty że LGBT chce legalizacji pedofili można wcisnąć między bajki kaczora.
bo PS. więcej jest jej w kościele ; )

Ogarniacie się ludzie bo jestem ciekaw jak by się czuła połowa z was gdybyśmy zaczęli chodzić i napie**alać każdego lapsa który nawet na Zetce nie był , czy za słuchanie muzyki, za Kretki , za j***nie w dupę swojej karyny, i znalazłbym jeszcze więcej powodów, żyjcie dajcie żyć innym , jeżeli Ci to przeszkadza to się tym nie interesuj , lesba Cię nie zgwałci a cieplak nie wyduka w poślad jak Ty karynke :P

nie chodzi o zrozumienie a neutralność , mi się nie podoba że płacę podatki na kościół, i co pale je ? no nie ... myślcie bo kiedyś ktoś po was przyjdzie bo znajdzie sobie pretekst.

weltmajster

2019-07-25, 10:11
A najglosniej krzycza o tym księża, wśród ktorych jest tylu pedalow, że na tych paradach jest mniej w szczytowym momencie.

kondzior135

2019-07-25, 10:12
Wszystkie marsze/parady powinny być zabronione. Bez względu na to, czy jest to marsz poparcia Narodowców, czy środowisk LGBT. A dlaczego, to już mówię:

1) Przeszkadzasz ludziom, których to nie interesuje - w większości sparaliżowane miasta, przynajmniej częściowo. W trakcie tej parady akurat byłem w Białymstoku i chciałem czy nie chciałem to musiałem się ewakuować na ten czas z trasy marszu.

2) Dlaczego uważam, że jest to wyłącznie przeszkadzanie? A no dlatego, że w większości tego typu imprezy to po prostu polityczne prowokacje bez głębszego sensu. W tego typu imprezach często uczestniczą ludzie, którzy przyszli po prostu wyładować własny ból dupy, bo sami siebie nie rozumieją albo nie są akceptowani, więc pchają się do pozostałych z podobnym bólem dupy i wychodzi z tego awantura jak w Białymstoku.

3) W sumie trochę rozwinięcie tego, że jest to 'prowokacja bez głębszego sensu' - hasła niesione w tych paradach i marszach to zwykle wyrwane z kontekstu zdania ludzi, którzy czegoś się w życiu usrali, bo tak było wygodnie i bez specjalnego zrozumienia wykrzykują to na prawo i lewo.

Co według mnie powinno być zamiast tych kretyńskich marszy? Pikniki informacyjne, konferencje, debaty mające na celu nie tylko wyjaśnienie swojego punktu widzenia w cywilizowany sposób, ale też poszerzenie własnych horyzontów. Tak, żeby każdy mógł nie tylko wyrzucić swój ból dupy, ale też posłuchać i się odnieść do tego, czym sam wk***ia pozostałych.

Co ja pie**olę, to jest Polska.

Dziękuję - to był mój ból dupy.

russian-roulette

2019-07-25, 10:13
kevlarus napisał/a:

Ludzie po prostu nie chcą cyrku obwoźnego którym są tzw. "marsze równości", które de facto są marszami "nierówności" dlatego, że próbują wyodrębnić jedną grupę społeczną aby obdarzyć ją określonymi przywilejami, które są szkodliwe społecznie tzn. tzw. związków partnerskich, adopcji dzieci, seksualizacji dzieci i wszystko wskazuje na to, że również możliwość legalizacji pedofilii, wskazuje na to chęć wczesnej seksualizacji dzieci przez osoby dorosłe.

Celem tych osób które sprowadzane są na te marsze z różnych miast Polski (ciekawe za czyje pieniądze) jest zerwanie organicznych więzi społecznych między ludźmi, czyli np. j***nie się z kim popadnie, zerwanie z wszelkimi normami np. normą jest np. sranie na ulicy, czy uprawianie miłości z psem w imię wolności.
Promowanie zboczeń przez lobby dla niepoznaki nazwane "lgbt" powinno być zakazane i piętnowane sankcją karną. Zadziwiające jest to, że pis kreująca się jako partia prawicowa nie robi nic aby to zrobić, chociaż możliwości jest bardzo wiele, może dlatego, że jest to partia lewicowa - socjalistyczna.
Przydałaby się w Polsce partia prawicowa.



Zapotniałeś napisać o pedofilii w kościele, która jest wspierana przez partię prawicową

CzerstWybut

2019-07-25, 10:18
Japrdle. Kiedyś nie chodzili po ulicy robic jakies cyrki i parady nikt nie pie**olil ze nie sa tolerowani itp. Wszystkie te parady sa organizowane przez oplacanych cwanych ludzi powiazanych politycznie zeby tylko podk***iac naród. Nawet cały sadol sie na to łapie i sie kłocicie w komentarzach, czyli cel osiagniety. Patusy są patusami a homo opłacani dekle ich podjudzaja do agresji. Pedaly byly sa i beda, tylko ze ci madrzejsi co sa jacy są nie chodza na jakies zj***ne parady polityczne. Nikt nigdy nie zabronił ludziom pedalstwa. Ktoś u góry podłapał że można tę grupę ludzi użyc do skłócenia narodu i to robi, przy tym wszystkim gdzieś tam cierpią jakieś przypadkowe osoby. Ciemna masa która w 80% jest ten naród daje sie lapać na to, później jak tutaj, ty z pisu ty z platfusów bo ty lubisz pedałow ty nie itp. Tak jak pisałem cel idealnie osiagniety bo ludzie sami sie upartyjniają a najlepsze że to do pisu lub do pokoalicji. Pamiętajcie żeby na wyborach wybrać między jedną partią a drugą bo oto sie będziecie lać już zawsze. Reszta jest nie ważna.

ProVVe

2019-07-25, 10:29
robsonx79 napisał/a:

Każdy podatnik ma k***a j***ne prawo być kim chce. I nie będzie żaden łysy patus, pseudopatriota, decydował o tym, kto może chodzic po ulicy, a kto nie.



Śmieszne bo patus ma takie samo prawo mówić, że nie maja prawa chodzić :D ... A jak się zbierze więcej patusów, którzy tak stwierdzą to jest to demokracja i pedały chodzić nie maja już prawa. Mniejszość ma się dostosować do głosu większości... Przecież jesteśmy demokratycznym krajem.

Druga sprawa: Uważam, że ten koleś nie dostałby kopa gdyby nie poszedł na ten marsz degeneratów. Powtórzę to kolejny raz bo na ten argument jeszcze nigdy nikt nic nie odpowiedział(jak na wiele innych). Większość nie ma problemu, że chorzy ludzie walą się w dupę w domach to ich sprawa... Aleee kiedy ktoś to promuje, lata z ch*jem po ulicy to dostanie po ryju i jest problem. Jedyne zawsze co widzę to krzyk pedała "akceptuj mnie!!! Toleruj!!"... Ja bym k***a nawet nie wiedział kim ta p*zda bez charakteru jest (jak i większość ludzi) gdyby jak każdy normalny interesował się swoim życiem i nie narzucał mi co dzieci powinny oglądać i wiedzieć, a co nie. To jest takie atencyjne kurestwo z własnymi problemami w głowie.

russian-roulette napisał/a:

Zapotniałeś napisać o pedofilii w kościele, która jest wspierana przez partię prawicową



Ja odpowiedziałem... Pedalstwo (walenie dzieci płci tej samej zalicza się do pedo i do pedalstwa) jest wśród kleru i dlatego uważam, że to chore k***y bo żaden pedał nie jest normalny.
pS. kolejny temat o pedałach i atak na czarnych i kolejna osoba ogłupiona nie widzi kim są te klechy :D . Nikt nie wie, że to pedały ich gwałciły w habicie PEDAŁY i pedofile

złychuj

2019-07-25, 10:35
W żadnej instytucji nie ma tylu pedałów co w kościele katolickim. Dziwny jest ten świat.

stiuardPL

2019-07-25, 10:40
Te kibole to nie ludzie są po prostu cham z chama, hołota, patola...

Wiewór

2019-07-25, 10:44
ProVVe napisał/a:

Śmieszne bo patus ma takie samo prawo mówić, że nie maja prawa chodzić


Może sobie mówić ale nie ma prawa im przeszkadzać.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka".
Tak więc LGBT może maszerować a szczurze ryje nie mają prawa im przeszkodzić.
Tak samo jak nikt nie przeszkadza oszołomom religijnym wyprowadzania matki boskiej na spacer na lektyce chociaż dla mnie to jest sprawa dyskusyjna bo akurat religie mają wpływ na ograniczanie wolności innych ludzi.

fdM

2019-07-25, 10:58
Skąd tu tyle lewactwa się wzięło?