18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały vs czarny

Polnischefuhrer • 2017-05-26, 13:43
W ostatniej akcji The Professor pokazał jak perfekcyjnie kłaść asfalt :lol: 8-)

Bakejaja

2017-05-26, 14:42
Kozak dobry w ch*j. Się gra siema :D

jbone

2017-05-26, 15:44
przecież tu nie chodzi o to czy czarny czy biały tylko o ilość godzin treningu każdego z nich.temat do wyj***nia.

Polnischefuhrer

2017-05-26, 17:13
jbone napisał/a:

przecież tu nie chodzi o to czy czarny czy biały tylko o ilość godzin treningu każdego z nich.temat do wyj***nia.

skąd pewność, że czarny mało trenował? Poza tym nie trudno spotkać przypadek zawodników młodszych, którzy są lepiej wyszkoleni technicznie od tych co dobijają sportowej emerytury. Więc twój komentarz jest do wyj***nia ;)

Aw3s0m3

2017-05-26, 17:31
ch*j tam, jak biały wygrywa to zawsze milej się ogląda. :D

jbone

2017-05-26, 20:26
Polnischefuhrer napisał/a:

skąd pewność, że czarny mało trenował? Poza tym nie trudno spotkać przypadek zawodników młodszych, którzy są lepiej wyszkoleni technicznie od tych co dobijają sportowej emerytury. Więc twój komentarz jest do wyj***nia ;)




patrząc po twoim nicku twoje konto jest do wyj***nia.albo ty.

damian15snk

2017-05-26, 20:57
Nadzieje mialem ze go wyk***i na glebe a tu lipa. Ale za filmik I tak browar

Heathen

2017-05-26, 21:34
Spoko oko w duelu kolo wymiata, ciekawe jak w team deatchmatch by sobie poradził.

kolos12

2017-05-26, 23:56
The Professor gra w normalnie w drużynie AND1 także w teamie też daje rade. Z drugiej strony grają oni typowy streetbal więc tak obrona zbytnio się nie liczy tylko umiejętności i zagrania w ofensywie.

LongDistanceTrip

2017-05-27, 00:45
Aw3s0m3 napisał/a:

ch*j tam, jak biały wygrywa to zawsze milej się ogląda. :D


Jak dla mnie jest to wyjątek potwierdzający regułę. Koszykówka to małpia gra. Rugby jest grą białych a wywodzi się z "piłki rycerskiej". Tak samo jak siatkówka jest odmianą południowoamerykańskiej Ulamy.

bimaczow

2017-05-27, 00:59
O ile zakład że czarny zaj***ł mu przy okazji telefon

MemphisBleek

2017-05-27, 01:19
Powiem Wam, jak to wygląda, ponieważ śledzę świat koszykówki na bieżąco. Czarny na filmie (według mnie bez formy) przestrzela kilka prostych rzutów, które normalnie ktoś kto na co dzień gra w kosza trafia. Poza tym Profesor(białas) w większości filmów pokazuje pojedynki z typowymi amatorami, bądź totalnymi nowicjuszami. Skilla mu nie można odmówić, ale zapewniam Was, że jeżeli miałby zagrać powiedzmy z dzieciakiem 15-16 lat, który stanowi ważną część zespołu gimnazjalnego/licealnego, sztuczki profesora na ch*j by się zdały i dostałby niezły wpie**ol. Większość jego filmów pokazuje zwody na typowych cieniasach, na które normalnie zawodnicy nie daliby się nabrać.

Żałosny jest ten gość, bo często swe filmy tytułuje w taki sposób, jak gdyby grał z kimś wyj***nym... Wiem jedno - większość grajków, z którymi się mierzy nie reprezentuje nawet poziomu naszej młodzieży w wieku 15-16 lat.

Poza tym info dla kogoś, kto nie interesuje się sportem. Większość jego zwodów nie jest dozwolona w normalnej grze. Gość często wykracza poza zasady gry, jednak dzieci i tak będą się jarać, bo to wyj***nie wygląda i może jest w tym trochę prawdy. Nawet jeśli pominiemy zasady, powiedzmy "półprofesjonaliści" by go zjedli. Każdy wykorzystałby przeciw niemu mocne strony.

Polecam zagłębić się w temat i zobaczyć sobie jaki jest poziom USA w kosza. Większość, która nie znajdzie kontraktu w kraju, emigruje na inne kontynenty i tam gra zawodowo.

qwerq221

2017-05-27, 15:19
jak ja k***a nienawidzę tej zj***nej murzynskiej gry

T-Will

2017-05-27, 21:01
@MemphisBleek

Własnie pokazałeś jakie masz pojęcie o koszykówce. 15/16 latków to on wysrywa na rzadko.

A z tym ball handlingiem ograłby nie jednego prosa z NBA.