18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały dindu nuffin

~Velture • 2018-04-21, 09:21
Gość wczoraj tj. 20 kwietnia świętował w usa sobie święto Maryśki (420) i został przyłapany z trawą.

Niestety najprostsza, werbalna, forma przekazania komunikatu o poddaniu się była nieskuteczna. 8-)


Sosna84

2018-04-21, 11:07
Nadal lepsze niż polskie MMA :D

ProVVe

2018-04-21, 12:37
Prawidłowo jeśli to złodziej lub inne ścierwo... Pozwoliłbym im na wszystko łącznie z odpaleniem śmiecia na miejscu...

Hrabia Drapula

2018-04-21, 14:13
eee pączkożercy tak samo ch*jowi jak u nas, mopem go powinni jeszcze okładać, bo taser pewnie był też grany później

TB303

2018-04-21, 14:33
Sosna84 napisał/a:

Nadal lepsze niż polskie MMA :D


No i zdecydowanie mniej pedalskie.

bloodwar

2018-04-21, 20:34
Ciekawe ile razy potem spadł ze schodów na komendzie bo już po pierwszych dyskretnych kolankach po nerkach widać, że trafił na fana takich zabaw

Mors_Nigra

2018-04-21, 22:16
W ameryce masz prawa oczywiście, i jak dobrze je znasz i jesteś wytrawnym graczem, to spokojnie ograsz policję. Do czasu... do czasu aż nie zechcą Cię aresztować, bez względu na to kto ma racje, jeżeli masz choć odrobinę rozumu w głowie, to się w tym momencie poddajesz. Jednakże jak widać dość debili chodzi po amerykańskiej ziemi.

~Velture

2018-04-22, 08:20
Mors_Nigra napisał/a:

W ameryce masz prawa oczywiście, i jak dobrze je znasz i jesteś wytrawnym graczem, to spokojnie ograsz policję. Do czasu... do czasu aż nie zechcą Cię aresztować, bez względu na to kto ma racje, jeżeli masz choć odrobinę rozumu w głowie, to się w tym momencie poddajesz. Jednakże jak widać dość debili chodzi po amerykańskiej ziemi.


Człowieku w usa to nieważne z jakiego powodu i czy słusznie czy nie to jakby policjant kazał mi się k***a zglebować i poddać to bym to wykonał bez chwili namysłu. Za dużo filmików się na hardzie naoglądałem :amused:

No a potem już po wszystkim można myśleć o papudze, która za 50% odszkodowania pozwie policję do sądu.

MadJoker69

2018-04-22, 12:02
Wszechświat równoległy

pxcrychu

2018-04-22, 13:23
I tak ma szczęście , że nie jest czarny bo już by go zastrzelili :)

Mors_Nigra

2018-04-22, 15:04
Velture napisał/a:


...jakby policjant kazał mi się k***a zglebować i poddać to bym to wykonał bez chwili namysłu...

No właśnie o tym mówię, do tego momentu możesz grać w tę grę i próbować się obronić przed np niesłusznym zatrzymaniem, lub cokolwiek. Ale w tym właśnie momencie gra się kończy i zaczynasz w ułamku sekundy grzecznie wykonywać rozkazy, tak jak piszesz.

Jorgen88

2018-04-23, 03:10
zmuła, nie było "shots fired"

Musashi_Miyamoto

2018-04-23, 14:49
Noo w USA to można być dumnym z Policji a na powyższym filmie to ogólnie jakiś Cud bo za zazwyczaj to kula w łeb w USA za nie wykonywanie poleceń.

twisstoss

2018-04-23, 19:16
Aż mi sie nóż otwiera jak widzę coś takiego, sk***iałe państwowe siepacze. Wyobraźcie sobie podobną sytuację, tylko że zamiast bandziorów w odznakach są jakieś zwykłe randomy z ulicy - od razu się inne/normalne myślenie włącza.