18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białoruska propaganda

aparacik • 2021-10-13, 18:59
Poland Dictator! :diabel:
majkel868

2021-10-15, 23:35
Adam_WKLADAM napisał/a:

tylko ze Polacy nie zalewali krajow arabskich żerując na benefitach, gwalcac i mordujac tych ktorzy ich ugoscili - jesli nie zauwazasz tej subtelnej roznicy to jestes naprewde tepy i niedoj***ny.
Ciekawe jakie maja sumienie gangi pakistanskich pedelili ktore przez dekady gwalcily angielskie biale nastolatki w RotherhamPodrzuć jakiś link do artykułu na ten temat, czy coś.

ropol

2021-10-16, 01:50
dadar123 napisał/a:

Może jeszcze mają jakieś sumienie? Dlaczego w Iranie nie strzelano do kilkudziesięciu tysięcy Polaków po rozpoczęciu II WŚ, tylko przyjęto ich pod opiekę?Dlatego, że Iran był pod butem Brytyjczyków i gówno mieli oni do powiedzenia.

TranzystorWyklęty

2021-10-16, 21:49
Jak ta banda ciot nie radzi sobie z nieuzbrojonymi cywilami, to jak radzi sobie ze sprytnymi przemytnikami?

buszujacy

2021-10-18, 09:08
dadar123 napisał/a:

I wiecie to wszystko z sadola czy TVPInfo i innego ch*jostwa? Tutaj są wybrane filmy z akcji - jak podajecie - gwałtów, morderstw, egzekucji etc., czy materiał wybiórczy z garstki ludzi, porównując do całych populacji. W serii dokumentów jest trochę o polskich mafiach. Tzn, że Polacy to mafioźniki i tak nas należy traktować? A to, że na zachodzie nazywają nas złodziejami i pijakami to sprawiedliwe? Jest też sporo filmów o murzynach - zadymy, morderstwa, bijatyki. To są najczęściej filmy z ghetta amerykańskiego, ale sporo czarnych pracuje normalnie, normalnie utrzymuje rodziny, stanowi część normalnego społeczeństwa. I to większą część. Ludzie na granicy biedują, są tam małe dzieci. Należy ich powystrzelać? A czemu nie wpaść na Dębniki w Krakowie, okolice Dietla, Miedzeszyna w Warszawie, uliczki Lublina, gdzie w każdym przypadku strach chodzić w nocy. Można tam z kałachem zaj***ć sporo patoli i ich dzieci. Aaaa, może to są nasze patole i podlegają naszej ochronie? k***a, gdzie ludzie mają rozum, że nie są w stanie spojrzeć obiektywnie na całość, ale za to daje sobą manipulować we fragmencie rzeczywistości?


Różnica polega też na tym, że u nas do władzy pchają sie rudzi z niemieckim pochodzeniem, debile z parciem na szkło, dorobkiewicze, matoły bez wiedzy i szans w prywatnym biznesie, a u nich władze zazwyczaj przejmują radykałowie, ekstremiści. Złodziej nie musi Cie mordować, a dla radykała to tylko jeden ze schodków w wierze. A teraz sp***alaj do szkoły matole bo wyrośniesz na polityka

dadar123

2021-10-20, 23:19
buszujacy napisał/a:

Różnica polega też na tym, że u nas do władzy pchają sie rudzi z niemieckim pochodzeniem, debile z parciem na szkło, dorobkiewicze, matoły bez wiedzy i szans w prywatnym biznesie, a u nich władze zazwyczaj przejmują radykałowie, ekstremiści. Złodziej nie musi Cie mordować, a dla radykała to tylko jeden ze schodków w wierze. A teraz sp***alaj do szkoły matole bo wyrośniesz na politykaPchają się też dzieci Balbiny, banderowiec, ćpun i kabel Penelopa i Pies, syn SBka Zero i wielu innych. Dziecko, nie strasz mnie szołą tylko... sam jakąś skończ