18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BHP to podstawa

phrontch • 2019-11-22, 11:20
Praca w młodym dynamicznym zespole




akuel

2019-11-22, 11:28
O co kaman? O tą drewnianą kładkę? Bo serio nic nie rozumiem... Wyślij do PIPu, a nie na sadola wstawiasz...

BigCohones

2019-11-22, 11:32
Nikt nie spadł... Nie oglądać.

Ho...........er

2019-11-22, 11:56
Była by wielka szkoda stracić wszystkich doświadczonych spawaczy gdyby ta górna część się obłamała do środka :D

marvel321

2019-11-22, 12:24
Jestem spawaczem i tez sie na takich deseczkach czesto stoi. A te k***y z rzadu nam szkodliwe zabraly.

Wieczor678

2019-11-22, 13:04
marvel321 napisał/a:

Jestem spawaczem i tez sie na takich deseczkach czesto stoi. A te k***y z rzadu nam szkodliwe zabraly.




Doskonale cię rozumiem ! Jestem mechanikiem w serwisie żurawi portowych i nie raz chodzę po wybiegach na wysokości 70m i tez ch*je zabrali mi szkodliwe ! A jak się sp***ole to nie am co zbierać !

Wysiegach *

Twójbug

2019-11-22, 15:45
Wieczor678 napisał/a:

Doskonale cię rozumiem ! Jestem mechanikiem w serwisie żurawi portowych i nie raz chodzę po wybiegach na wysokości 70m i tez ch*je zabrali mi szkodliwe ! A jak się sp***ole to nie am co zbierać !
Wysiegach *



Bo j***ne k***y z rządu chcialy by k***a żebyśmy zdechli od razu na emeryturze. Stare cepy rządzą tym krajem. No ja pie**ole. Sory chłopaki za off topic ale musiałem...

:evil:

ProVVe

2019-11-22, 18:24
Każdy kto pracuję z ciężkim sprzętem, wysokościami, trudnym terenie etc ponosi ryzyko. Sądze, że nawet na wysokim piętrze biurowca jak dojdzie do pożaru czy wybuchu mogą mieć przej***ne jak Ci z WTC (na bank nie tak jak reszta na co dzień, ale jednak)

PS. Na filmiku nic mnie nie dziwi... Pracowało się np w własnoręcznie robionym "koszu" po obudowie zbiornika tysiąc litrów na wysokości. Zreszta wiele osob ma ciekawe opowieści z pracy hahah. Tutaj stabilna decha, przypięci elegancko

ellsworth

2019-11-22, 20:13
Wieczor678 napisał/a:

Doskonale cię rozumiem ! Jestem mechanikiem w serwisie żurawi portowych i nie raz chodzę po wybiegach na wysokości 70m i tez ch*je zabrali mi szkodliwe ! A jak się sp***ole to nie am co zbierać !
Wysiegach *



Ale co jest niby szkodliwego w chodzeniu 70 m nad ziemią? No jak spadniesz, to wiadomo, ale to jest wypadek a nie szkoda w pracy, bo tak to można by powiedzieć że szkodliwe należy się pracownikowi biurowemu, który może spaść ze schodów i się zabić albo kierowcy, który może ulec wypadkowi drogowemu.

McQurwa

2019-11-22, 20:48
Kapitalizm w swojej pełnej krasie

Mors_Nigra

2019-11-22, 20:59
McQurwa napisał/a:

Kapitalizm w swojej pełnej krasie



Czyli rozumiem, że nic w nim złego, bo ja tu nie widzę nic złego...

mariusz3pl

2019-11-22, 21:27
To jest ewidentne łamanie przepisów BHP a nie praca w szkodliwych warunkach.
Najlepszym przykładem jest górnictwo podziemne gdzie jesteś stale pod ziemią w pyle węglowym to jest stałe narażenie dróg oddechowych + plus temperatury itd.
Ryzyko wybuchu czy innych katastrof istnieje ale też wpisane mocno w zawód.

Na wysokości się zabezpieczasz a jak cię to przeraża odpuszczasz bo tam nie ma miejsca na błędy podobnie jak ktoś wyżej napisał kierowca ciężarówki moment ginie i przy tym zabija innych.

Ogólnie szacunek dla tych co mają jaja i na wysokości pracują w Polsce po prostu jeszcze za mało zarabiamy jak dogonimy zachód będzie ok.

homorek

2019-11-23, 07:03
Na Gdańskiej to norma, bhp to mit a wypadki się ukrywa jak tylko można.

pafcio80

2019-11-23, 11:13
ellsworth napisał/a:

Ale co jest niby szkodliwego w chodzeniu 70 m nad ziemią?(...).



A na przykład stres. Wyjdź na 70 metrów i popracuj przy różnych warunkach pogodowych - to zrozumiesz. Nie chodzi tylko o ładny widok z tej wysokości. Jest wiele czynników które mogą się przyczynić do wypadku nie z Twojej winy. Pracownik z wieloletnim stażem, który widział już nie jedno - ma świadomość tego.


Perhydrol

2019-11-23, 17:44
↑ W takim razie pani w biurze też powinna mieć płacone szkodliwe bo ma do zrealizowania zamówienia z upierdliwymi klientami i też ma stres.