18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezstresowe Wychowanie

JanekSzczepionjka • 2019-10-10, 17:57
Rodzic przeglądał telefon dziecka, i znalazł tam taką perełkę




Ale chłopak co loda opie**alał oglądał jak by to widział codziennie xd

MaciejLubicz

2019-10-10, 20:26
garota napisał/a:

Wy tu pitu pitu a ja się pytam co ten mały k***iszon robi w szatni chłopaków?



Co racja to prawda.

muchozol89

2019-10-10, 20:29
banerr napisał/a:

Gdyby to zrobił mojemu dzieciakowi to papuga wycisnęła by ze jego starych ostatni grosz.



Gdyby to zrobił mojej córce żadna papuga nie wyciągnęła by mnie z pudła.

dżonyłojlker

2019-10-10, 20:32
Budrys2000 napisał/a:

za czasów mojej podstawówki, czyli lat 80-tych



To podaj prawdziwy wiek w profilu (zgredzie)
No i nie fikaj, bo ostatnio postawiłem Ci piwko, dobry żarcik zawsze doceniam :amused:

Tomix93

2019-10-10, 20:43
Pewnie to tylko takie końskie zaloty młodzieży

Dzisiaj

2019-10-10, 20:57
wlasnie o takie rownouprawnienie walcza j***ne feministki. Chlopaki sie bili nawzajem i pewnie czyla sie wykluczona z grupy...

Cerberus79

2019-10-10, 21:05
News sprzed 2 dni

"12-letni uczeń VI klasy szkoły podstawowej w Porębie pod Myślenicami (Małopolskie) pobił, a następnie dusił rówieśniczkę. Zdarzenie nagrał świadek – inny uczeń – który w internecie zamieścił filmik obrazujący sytuację. Sprawę, na zlecenie sądu rodzinnego, bada policja."

Hr...........dy

2019-10-10, 21:08
Ale pie**olicie. Bezstresowe wychowanie, próba morderstwa, co byście nie zrobili białorycerze w takiej sytuacji... Tak jakby od zawsze się nie napie**alali w szkołach XD Dla niedoinformowanych: umówili się na ustawkę, ona SAMA Z SIEBIE przyszła do szatni chłopców. Pomimo tego ona dostała opiekę psychologa, a on ma przej***ne tylko dlatego, że wygrał i ostudził zapał karyny w najbardziej humanitarny sposób. Zresztą niemożliwe żeby po kilku sekundach odleciała. Pewnie wiedziała, że już pozamiatane i chciała wyjść z twarzą udając omdlenie.

dżonyłojlker

2019-10-10, 21:17
Hrjdy napisał/a:

Ale pie**olicie. Bezstresowe wychowanie, próba morderstwa, co byście nie zrobili białorycerze w takiej sytuacji... Tak jakby od zawsze się nie napie**alali w szkołach XD Dla niedoinformowanych: umówili się na ustawkę, ona SAMA Z SIEBIE przyszła do szatni chłopców. Pomimo tego ona dostała opiekę psychologa, a on ma przej***ne tylko dlatego, że wygrał i ostudził zapał karyny w najbardziej humanitarny sposób. Zresztą niemożliwe żeby po kilku sekundach odleciała. Pewnie wiedziała, że już pozamiatane i chciała wyjść z twarzą udając omdlenie.



W końcu k***a głos rozsądku. Miałem kumpla który tylko tak załatwiał "porachunki" tylko duszenie trwało znacznie dłużej.

bakus1233

2019-10-10, 21:28
Pewnie po tej akcji dziewczyna będzie mega zakochana :D

normale

2019-10-10, 21:38
Ale pie**olicie, że gówniak taki siaki i owaki, że patola! Chyba widzicie, że się wszyscy przyglądają jakbyto była normalka. Dziewczyna z jajami przyszła na ustawkę tak jak pisali wyżej. Nie powiem żeby to była normalka w szkołach (dziewczyny i chłopaki takich tarć nie mieli, ale też nie j***li się po kiblach jak teraz), ale kiedy nie było internetu co chwile się biło robiło głupoty i krzywdę (głównie sobie), jakoś wszyscy żyją. Teraz dopiero zrobią z niego psychopatę i zwyrola jak go umieszczą w poprawczaku albo w rodzinie zastępczej tam w towarzystwie - na bank mu pomogą!

Kamil4

2019-10-10, 21:40
Bezstresowe Wychowanie nie polega na tym, że dziecko robi co chce tylko, że nie żyje w ciągłym stresie.

bakus1233

2019-10-10, 21:46
muchozol89 napisał/a:

Gdyby to zrobił mojej córce żadna papuga nie wyciągnęła by mnie z pudła.



Córka warta więcej od własnego życia? Szok :-)

DoubleBorger

2019-10-10, 21:47
Za dużo scen bijatyk oglądałem, żeby nie wiedzieć, że jak masz takiego ch*jka na plecach to kamikadze w ścianę do tyłu

Liton

2019-10-10, 22:03
Anonymous napisał/a:

Ale pie**olicie. Bezstresowe wychowanie, próba morderstwa, co byście nie zrobili białorycerze w takiej sytuacji... Tak jakby od zawsze się nie napie**alali w szkołach XD




Napie**alałem się regularnie na każdej przerwie od 1 do 8 klasy. Zasady były dwie - nikt się nie lał po mordzie (by starzy nie widzieli) i nikt nie bił dziewczyn. Gdy widzę tego małego sk***ysyna, mam ochotę mu rozwalić łeb o ścianę.

DoubleBorger napisał/a:

Za dużo scen bijatyk oglądałem, żeby nie wiedzieć, że jak masz takiego ch*jka na plecach to kamikadze w ścianę do tyłu



Zauważ, że sk***ysyn wie jak założyć duszenie. Rozpiąć to jest łatwo, ale trzeba wiedzieć jak.

Pallad47

2019-10-10, 22:38
Nóż w udo i by momentalnie puścił.