18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezstresowa młodzież

~_Yarko_ • 2021-03-05, 10:05
I szybkie wyprostowanie bachora.

Niestety bez dźwięku.

Halman

2021-03-05, 10:08
o mój boże, ogłuchłem..

lukaszk1985

2021-03-05, 10:26
Kiedyś taki gnój mojej ciotce przyłaził i wrzucał śnieżki zimą do kiosku RUCHU. Złapałem go kiedyś po taki wybryku i mordę wsadziłem w srakę która była niedaleko, od tamtej pory nawet raz go nie zauważyłem w tamtej okolicy

mygyry

2021-03-05, 10:37
Powinien tym gnojem wytrzeć najpierw syf z podłogi i dopiero wyj***ć za drzwi, z takiego k***ia już nic dobrego nie wyrośnie...

~_Yarko_

2021-03-05, 10:38
Halman napisał/a:

o mój boże, ogłuchłem..


Cóż za inteligentny komentarz, wnoszący tak wiele treści do tematu.

Znawca_Cipek

2021-03-05, 10:40
Jak dla ciebie to jest młodzież, to ty lepiej idź odrabiać lekcje, panie Dorosły!

mygyry

2021-03-05, 10:44
Halman napisał/a:

o mój boże, ogłuchłem..



Do tego jeszcze oślepłeś

;-)

kolosasz

2021-03-05, 11:05
Typowy wychowanek typowego tatuśka siedzącego na korwinowo-konfederacyjnym forum lub na grupie na fejsie.
Tatusiek dowiedział od kolegów z Internetu, że istnieje "typowa mentalność niewolnika" a on nie chce mieć tej mentalności i w tym
duchu wychowuje syna

Schwager

2021-03-05, 11:34
kolosasz napisał/a:

Typowy wychowanek typowego tatuśka siedzącego na korwinowo-konfederacyjnym forum lub na grupie na fejsie.
Tatusiek dowiedział od kolegów z Internetu, że istnieje "typowa mentalność niewolnika" a on nie chce mieć tej mentalności i w tym
duchu wychowuje syna



Co ty pie**olisz XD

sa...........el

2021-03-05, 11:49
Schwager napisał/a:

Co ty pie**olisz XD



Cierpi na jakieś skrajne lewactwo może i go kuce denerwują. Z dwojga złego wolę kucy.

John-Flopp

2021-03-05, 12:03
Przykre w ch*j, każdy wie że powinien tym gównem rozsmarować podłogę i kawałek ściany ale każdy wie że dzisiaj ch*ja komu można. Dotkniesz cudzie dziecko JEB!!! Policja, prokuratura co dopiero uderz takiego ch*jka...

Gazownik

2021-03-05, 13:14
Niektórzy czytali Ogniem i mieczem. Ja paskiem i grzałką

Manii

2021-03-05, 13:28
kolosasz napisał/a:

Typowy wychowanek typowego tatuśka siedzącego na korwinowo-konfederacyjnym forum lub na grupie na fejsie.
Tatusiek dowiedział od kolegów z Internetu, że istnieje "typowa mentalność niewolnika" a on nie chce mieć tej mentalności i w tym
duchu wychowuje syna



Ale polaczyles kropki lewacki kleksie.... bo wy cioty to slyniecie z dyscyplinowania swojego potomstwa

xv89

2021-03-05, 13:42
lukaszk1985 napisał/a:

Kiedyś taki gnój mojej ciotce przyłaził i wrzucał śnieżki zimą do kiosku RUCHU. Złapałem go kiedyś po taki wybryku i mordę wsadziłem w srakę która była niedaleko, od tamtej pory nawet raz go nie zauważyłem w tamtej okolicy



Mam nadzieję, że sraka była świeża, parująca i miękka, o wręcz idealnej konsystencji?

andysmith

2021-03-05, 15:15
kot kiedys siedizla na parapecie obok drzwi do sklepu i oda gownaiki 6 podstawowka i jeden naplul na kota. ja bedac za nim , zaj***lem mu plaskacza w tyl glowy ze slowami szanuj zasrancu zwierzeta. karma szybko zadziala na gowniarza , nawet sie nie spodziewal . a kot trafil do mnie i zyj jeszcze 15 lat , tamtego roku dopiero umarl.